2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

yasemin10

Valla sona geldik dediğin gibi günler geçmek bilmiyor. heyecan dorukta  :love9:  :love9: Bugün doğum yapmayı düşündüğüm hastaneye gittik. Odalarına falan baktık. Kalbim heyecandan duracaktı resmen. Rabbim isteyen herkese bu duyguları yaşatsın  :amin:

Sen nasılsın? Paşamız nasıl?

elfo

tahmin edebiliyorum  :-ooo :-ooo :-ooo
Rabbim kolay sağlıklı doğum nasip etsin.
hamd olsun ben de paşamız da iyiyiz. dün akşam hafif şekilde kasık ağrım oldu. sabaha geçmişti şükür.
belki de normal bir süreçtir. doktorum herşeyi erken doğum olarak algılama diyor. internette gördüm kasık ağrıları olabilir bu haftalarda diyor.
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

yasemin10

Merhaba kızlar

Sabah hafif pembemsi bir akıntı geldi. Nişan dedikleri şey sandım. Hemen doktorumu aradım. Gel bir bakalım dedi. gittim nst ye girdim sancı çıkmadı. doktorum alttan muayene etti. Daha açılma falan başlamamış. Rahim ağzında hafif bir açıklık var ondan lekelenme olmuş olabilir dedi. Ayrıca rahmin yumuşamaya da başlamış büyük ihtimal 3-4 gün içinde doğum yapabilirsin dedi. ama  daha öncesinde sancın falan başlarsa saat kaç olursa olsun beni ara dedi. Kalbim duracak gibi oldu.  :love9: İnanılmaz bir duygu.  :love9:  :love9: Bir yandan tırstım bir yandan kızıma kavuşağım diye mutlu oldum. Korku ve sevinç bir aradaydı yani  :k06:  :k06:

İşin kötü tarafı yarın ve öbür gün doktorum şehir dışında olacak. İnşallah bizim kız geleceğim diye tutturmaz.

elfo

ne güzel inş. sen de kısa zamanda yavruna kavuşacaksın. sağ salim olur inş.  :amin: :amin: :amin:

yasemin10

Amin canım. Rabbim herkese yavrusuna sağ salim kavuşmayı nasip etsin  :amin:  :amin:

Esracım nasıl? Doğumdan sonra görüşebildiniz mi?

elfo

evet canım görüştük kendini baya toparlamış. sürekli kızıyla ilgileniyormuş. şimdilik bakımında sıkıntı yaşamıyorum diyor. tam senin selamını söylüyordum telefon kapandı. tekrardan aramadım işi olur diye. bi daha görüştüğümüzde unutmazsam söylerim inş.

yasemin10

Esra adına çok sevindim. Darısı artık bizlerin başına. İnşallah biz de kısa sürede kendimizi toparlayıp yavrularımızla ilgilenebiliriz.  Tamam canım artık bir dahakine selamımı kendisine iletirsin.

aayyyşşşeennn

GÜNAYDINLAR HERKESE.....
Belki beni hatırlayan arkadaşlar vardır, hamileliğimin ilk dönemlerinde bende bi kaç paylaşımda bulunmuştum topiğimizde ama sonraları yazmak bir türlü nasip olmadı.Aramıza yeni arkadaşlar katılmış, Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşllh... benimde bugün itibariyle 14 günüm kaldı ama Rabbim izin veririse benim minnak prensesim 26 şubatta sabah 11 gibi gelecek inşllh.... sona yaklaşmak çok güzel.. belki bi daha kolay kolay yazamam diye( ki bu güne kadar yazamamıştım) haber vermek istedim.. Allah hepinizin yardımcısı olsun kolay ve sağlıklı doğumlar nasip etsin.....   
:y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

elfo

Allah kolaylık versin sağ salim huzurla kucağına alırsın inş.  :amin: :amin: :amin: doğumda bizlere dua et inş. sağlıkla sizin geldiğiniz günlere gelelim ve kucağımıza alalım  :amin:
tabi bebek isteyenler için de dua istiyorum senden   :opucuk:

_Miray_

MERHABA ARKADAŞLAR

Ben gelmeyeli neler olmuş neler. İşe bir süredir gitmiyorum evde de internet bağlantısını yeni kuruyorum ve nihayet burdayım  :hello:

:hieyt: Esracım Allahım analı babalı büyütsün inşallah.

Yasemin Allahım sağa sağlim kucağına almayı nasip etsin inşallah.  :amin:

yasemin10

Miraycım iyi dileklerin için sağol.  dört gözle kızımın gelmesini bekliyoruz  :cildir:  :cildir:

elfo

ZAHİR

Yaseminden habrr yok mu kizlar bende sogk aldim cok fena oksuruyorum
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

yasemin10

Kızlar halen doğurmadım. Çok büyük bir heyecanla bekliyorum.  :love9:  :love9:

ZAHİR

bizde heycanla beklioruz seni yasemin

kızlar genelde 40 haftayı tamamlamıolar seninkinin eli kulağındadır :k06: :k06:
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥