2013 Mart, Nisan ve Mayıs Anneleri Burayaaaa

Başlatan suzannn, 08 Haziran , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

fıstık

Esracım doğum yapmışsın hayırlı uğurlu olsun Allah analı babalı adıyla yaşatsın  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Geri kalanlarıda benimle beraber tabi  :k06: sağ salim kurtarsın rabbim  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

yasemin10

Evet Esracım doğum yapmış.  :nazar:  :nazar: Allah analı babalı büyütsün.  :amin:  :amin:

Darısı artık bizlerin başına

elfo

amin  :amin: :amin: :amin:
belki sen de sabah akşam doğurursun canım. Allah kolaylık versin. bol bol dua et kolay bir doğum yapıp evladına sağlıkla kavuşmak için  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

yasemin10

Evet Elifcim ben de heran doğum yapabilirim. Esra ile günlerim neredeyse aynı. Rabbim hayırlı vakitte kolay bir doğum nasip eder inşallah  :amin:  :amin: Tabii ben ve benim gibi tüm hamilelere

yaa biraz midenizi bulandırmak gibi olacak da biraz önce tuvaletten geldim balgam gibi bir şey geldi. Doktorum son kontrolümde idrarda biraz iltahap var demişti. acaba iltahap mı yoksa bu nişan dedikleri şey mi? kafam karıştı.  :icon_scratch: Esradan sonra her an benimde sancım başlayacakmış gibi tedirgin oldum  :'(

elfo

canım idrar yolu enfeksiyonu vajinadan çıkmaz herhalde  :icon_scratch:
dediğin gibi her an gelebilir. eğer kasık ağrıların olursa bi takip et. düzenli aralıklarla gelirse hemen hastaneye gidin. eğer sancı başlamış ve herşey yolunda gidiyorsa müsaade isteyip eve geçin. esrayı eve göndermişler yaklaşık 5 cm açılma evdeyken gerçekleşmiş. eğer hastanede kalsaydı belki de ortamdan dolayı sancısı kesilecekti ve suni sancı yapmak zorunda kalacaklardı

yasemin10

Akşam özel doktorumla randevum var. Nst ye de gireceğim. Bir şey varsa doktor söyler. Kasıklarımda hareket ettikçe ağrılar var. sandalyeden kalkarken bir kitlenme oluyor. Biraz yürüyünce geçiyor.

elfo

yasemin10

Akşam doktora gittim. Henüz doğum başlangıcı falan yokmuş. doktorum büyük ihtimal bu ay sonunu görürsünüz dedi. Kızım 3200 gr olmuş. :nazar:  Çok şükür her şeyi de iyiymiş.

elfo

maşaAllah canım Allah kolaylıkla kurtarsın  :amin: Hz. Fatıma'nın doğumları hep kolay olurmuş. o sebeple hamile bayan hergün Hz. Fatıma gibi kolay doğumum olsun diye dua edip onun ruhuna bir Fatiha okursa inş. doğumu kolay olurmuş

yasemin10

Sağol Elifcim. Rabbim herkese hayırlı ve kolay doğumlar nasip etsin.  :amin:  :amin:

ZAHİR

Selam kızlar nasıslınız bakalım baya oldu görüşmeyelii

maşallah ne güzel esra kurtulmuş darısı yaseminin başına

♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

yasemin10

İyiyiz çok şükür Sümeyracım.  :opucuk: Sen nasılsın?

Evet Esracım hayırlısıyla kurtuldu. Şimdi liste başı ben oldum :occasion5:  :occasion5: Darısı bana ve benim gibi bekleyenlerin başına

ZAHİR

çok şükür bende iyiyim canım

:amin: :amin: seninde normal olucak galiba her an beklediğine göre :)
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

yasemin10

Evet canım kısmetse normal doğum düşünüyorum. Onun için her an tetikteyim.   :k06:

elfo

nasılsın yasemincim.
günler geçmek bilmiyordur şimdi senin için  :-ooo