HANGİ HASTANEDE DOĞUM YAPTINIZ VE MEMNUN KALDINIZ???

Başlatan serserim, 06 Haziran , 2012, 11:38:43

« önceki - sonraki »

serserim

hangi hastanede doğum yaptınız ve memnun çıktınız :opucuk: :opucuk: :opucuk:

banu_fth

serserim

canım ben karşı tarafta kalıyorum ters kalıyor bana ben medicana düşünüyorum sizlerdende fikir alim dedim güle güle büyüt bebişini canım :hello2: :hello2: :hello2:

banu_fth

Alıntı yapılan: serserim - 06 Haziran , 2012, 11:58:54
canım ben karşı tarafta kalıyorum ters kalıyor bana ben medicana düşünüyorum sizlerdende fikir alim dedim güle güle büyüt bebişini canım :hello2: :hello2: :hello2:

amın cnm sagol .. medıcana yı ben begenmıorum pek ama ıcınde calısanlara göre degısıyo bu taraftakını begenmıorum ama o taraftakı ıyıdır belkı  :dontknow:

sen de gule gule dogur ınsllah saglıkla al kucagına  :opucuk:

serserim

Alıntı yapılan: eylül_üm - 07 Haziran , 2012, 11:08:55

amın cnm sagol .. medıcana yı ben begenmıorum pek ama ıcınde calısanlara göre degısıyo bu taraftakını begenmıorum ama o taraftakı ıyıdır belkı  :dontknow:

sağol canım Allah isteyen herkese nasip etsin benim arkadaşım b.evlerde çok memnun kalmıştı tabi kendi dr umada sorucam hayırlısı sağsalim analı babalı doğsunlarda en önemlisi bu nekadar canım bebişin :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

muhribe

ben incirli'de (bahçelievler'e bağlı) özel hizmet hastanesinde dr. sait bey'de normal doğum yaptım.

anlatılmaz derecede memnunum..

çok az dikişim vardı ve ben doğumdan 2 gün sonra cam silecek kadar iyi hissediyordum kendimi..

Allahım yine nasip ederse gözüm kapalı giderim hastaneme  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Dilara Ebrar

bende bi özel hastanede doğum yaptım.çok şükür bi aksilik yaşamadım.memnuniyet birazda kişinin hassasiyetine bağlı bi durum.mesela bi arkadaşım  durumlar nasıl olursa olsun memnun kalmayan biri. :k06: :k06: :k06:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

banu_fth

Alıntı yapılan: serserim - 07 Haziran , 2012, 11:36:40
Alıntı yapılan: eylül_üm - 07 Haziran , 2012, 11:08:55

sağol canım Allah isteyen herkese nasip etsin benim arkadaşım b.evlerde çok memnun kalmıştı tabi kendi dr umada sorucam hayırlısı sağsalim analı babalı doğsunlarda en önemlisi bu nekadar canım bebişin :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

6.ayı bıtırıyoruz cnm .. ezgi adı  :love9:

bnsroni

İncirli Hizmet hastanesinde yaptım.Doktorum Ferhat Uysal...
Çok çok memnun kaldım...

serserim

[/quote]

maşallah canım  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Allah bağışlasın acısını göstermesinn  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: ismide çok güzelmiş :icon_thumright: :icon_thumright:

serserim

Alıntı yapılan: muhribe - 07 Haziran , 2012, 11:46:01
ben incirli'de (bahçelievler'e bağlı) özel hizmet hastanesinde dr. sait bey'de normal doğum yaptım.

anlatılmaz derecede memnunum..

çok az dikişim vardı ve ben doğumdan 2 gün sonra cam silecek kadar iyi hissediyordum kendimi..

Allahım yine nasip ederse gözüm kapalı giderim hastaneme  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

canım benim dr um özel muayenanesi var  benim istediğim hastanede yapıcak ameliyatı sizede sorim dedim nerelerden memnun kaldınız sağolun fikir veriyosunuz banada güle güle büyüt canım bebişini Allah esirgesin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

serserim

Alıntı yapılan: bnsroni - 07 Haziran , 2012, 12:36:35
İncirli Hizmet hastanesinde yaptım.Doktorum Ferhat Uysal...
Çok çok memnun kaldım...
,,

Allah bağışlasın canım :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: çoğunuz hizmet hastanesinden memnun kalmışsınız benim dr um istediğim hastaneye gelicek dr um değişmicek yani önemli olan hastanenin temiz olması hemşirelerin iyi olması bebişimle ve benimle ilgilenmeleri örneğin benim kuzenim acıbademde doğum yaptı hiç beğenmedik ne hemşireleri nede bebeğe bakımlarını hayırlısı herkesler için  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

banu_fth

Alıntı yapılan: serserim - 07 Haziran , 2012, 12:40:39

maşallah canım  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Allah bağışlasın acısını göstermesinn  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: ismide çok güzelmiş :icon_thumright: :icon_thumright:
[/quote]

:amin: :amin: :amin:

sızın cınsıyet bellı degıl heralde daha  ::) :love9:
amın cnm bınmukabele  :amin:

serserim

Alıntı yapılan: eylül_üm - 07 Haziran , 2012, 12:54:06
Alıntı yapılan: serserim - 07 Haziran , 2012, 12:40:39

:amin: :amin: :amin:

sızın cınsıyet bellı degıl heralde daha  ::) :love9:
amın cnm bınmukabele  :amin:
[/quote]

yok canım baakalım önümüzdeki hafta öğrenicez inşallahhhh :flowers: :flowers: :flowers:

...ŞehzadEfe...

echomar özel ataköy hastanesinde yaptım dalga dalgıçoğlu ydu doktorum çok memnunum doktorumdan
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var