HANGİ HASTANEDE DOĞUM YAPTINIZ VE MEMNUN KALDINIZ???

Başlatan serserim, 06 Haziran , 2012, 11:38:43

« önceki - sonraki »

serserim

Alıntı yapılan: nagihannn - 07 Haziran , 2012, 13:00:28
echomar özel ataköy hastanesinde yaptım dalga dalgıçoğlu ydu doktorum çok memnunum doktorumdan

sağol canım o hastaneyide göz önünde bulundurim Allah analı babalı büyütsün bebişini maşallah çok tatlı  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

bnsroni

Alıntı yapılan: serserim - 07 Haziran , 2012, 12:46:12
Alıntı yapılan: bnsroni - 07 Haziran , 2012, 12:36:35
İncirli Hizmet hastanesinde yaptım.Doktorum Ferhat Uysal...
Çok çok memnun kaldım...
,,

Allah bağışlasın canım :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: çoğunuz hizmet hastanesinden memnun kalmışsınız benim dr um istediğim hastaneye gelicek dr um değişmicek yani önemli olan hastanenin temiz olması hemşirelerin iyi olması bebişimle ve benimle ilgilenmeleri örneğin benim kuzenim acıbademde doğum yaptı hiç beğenmedik ne hemşireleri nede bebeğe bakımlarını hayırlısı herkesler için  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Hastane genel olarak temizdi..İlgi alaka zaten muazzam.tek sıkıntı odalar bir parça küçük sanki..

banu_fth

hadı hayırlısı Allah gönlunuze göre versın  :amin: :amin: saglıkla :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: serserim - 07 Haziran , 2012, 13:03:24
echomar özel ataköy hastanesinde yaptım dalga dalgıçoğlu ydu doktorum çok memnunum doktorumdan

sağol canım o hastaneyide göz önünde bulundurim Allah analı babalı büyütsün bebişini maşallah çok tatlı  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

sagol canım benim allah senide kurtarsın hayırlısıyla hastane çok güzel canım çocuk doktorumdan acayip memnunum b.paşada oturmama ragmen ataköye gidiyorum ve acayip ilgililer tavsiye ederim
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

serserim

Alıntı yapılan: nagihannn - 07 Haziran , 2012, 13:12:35
Alıntı yapılan: serserim - 07 Haziran , 2012, 13:03:24

sagol canım benim allah senide kurtarsın hayırlısıyla hastane çok güzel canım çocuk doktorumdan acayip memnunum b.paşada oturmama ragmen ataköye gidiyorum ve acayip ilgililer tavsiye ederim

amin canım :amin: :amin: :amin: :amin: benimle beraber herkesi inşallahhhh sağol canım verdiğin bilgilerden dolayı :opucuk: :opucuk: :opucuk:

serserim

Alıntı yapılan: eylül_üm - 07 Haziran , 2012, 13:08:31
hadı hayırlısı Allah gönlunuze göre versın  :amin: :amin: saglıkla :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: canım sağol cümlemizin inşallahhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

EnDuruYanım

Türkiye Hastanesi Ayşe Duman Memnun kaldım.. çocuk doktorumuz aynı hastanede Şükrü cido memnunum..

serserim

Alıntı yapılan: Pınar. - 08 Haziran , 2012, 15:11:22
Türkiye Hastanesi Ayşe Duman Memnun kaldım.. çocuk doktorumuz aynı hastanede Şükrü cido memnunum..

SAĞOL CANIM MAŞALLAH BEBİŞİNE :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: ALLAH ESİRGESİN ANALI BABLI BÜYÜSÜN CANIMDARISI BAŞIMIZA İNŞALLAHHHHH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

RosE27

serserim

Alıntı yapılan: gulokan27 - 08 Haziran , 2012, 15:38:00
innnnsssssssss busecim sira bizede gelsin artik  :nazar: :amin:

HAYIRLISIYLA İNŞALLAH AZ KALDI CANIM SENİN YA SABIR  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: