12.haftada ayakta sislik

Başlatan HASRET!M S@N@, 13 Haziran , 2012, 08:50:57

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

CAN TANEM

Canan hep olumsuz şeyler düşünerek bebeklerini etkiliyorsun canım yapma böyle lütfen eğer için rahat değilse erciyesin aciline git bi baksınlar ayağına hem doktorum zerrin hanım dersen aynı hastane olduğu için ilgilenirler belki doktorundan bile bilgi alabilirler canım.... Yada sende zerrin hanımın cep nosu yokmu ara anlat durumunu inşallah herşey yolundadır canım sen evhamlanarak bebeşliride üzüyorsun farkında değilsin   :amin: :amin:

Balböceği

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: moonlight - 13 Haziran , 2012, 16:54:17
Canan hep olumsuz şeyler düşünerek bebeklerini etkiliyorsun canım yapma böyle lütfen eğer için rahat değilse erciyesin aciline git bi baksınlar ayağına hem doktorum zerrin hanım dersen aynı hastane olduğu için ilgilenirler belki doktorundan bile bilgi alabilirler canım.... Yada sende zerrin hanımın cep nosu yokmu ara anlat durumunu inşallah herşey yolundadır canım sen evhamlanarak bebeşliride üzüyorsun farkında değilsin   :amin: :amin:
dogru diyorsun aslında cnm cok haklısın rahat olucam bundan sonra sözzz

kelebegimm

canan 6. aydan sona dicenki ben hicbise yasamamisim asil ondan sonra basliyo varya diyolardida inanmiyodum benimki cok farkli cok zorlu 3 ay yattim kanamali mide bulantili sole bole diodum ama simdiiiiiii
karnin sertlesir kramlar girer gece hic uyuyamazsin su ter icinde kalirsin yatak butun gece batarrrr kalk oturr sona geri yatt oyy oyyyy
3 le 6. ay arasi cok guzellllllll sen bu kontrolden sonra cok rahatlicann
ama sonra yine sikayetler baslicak isde hayirlisiyla bi dogsalarrr

]

HASRET!M S@N@

aslında söyle düşünüyorumda hep bunları yasamak için gözyası dökmedik mi ki sabredelim bitanem tek sağlıcakla kucagımıza alalımda hepsini unuturuz
eminim ben daha cok yasıcamm iki tane olunca

kelebegimm

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 13 Haziran , 2012, 17:00:02
aslında söyle düşünüyorumda hep bunları yasamak için gözyası dökmedik mi ki sabredelim bitanem tek sağlıcakla kucagımıza alalımda hepsini unuturuz
eminim ben daha cok yasıcamm iki tane olunca

evet canim ama ilk 3 ay cok bilincsiz oldugumuz icin cok korkuyoruz
keske ilk uc ay haftada kontrol olsa :k06: :k06:

]

HASRET!M S@N@

bunu ne kadar isterdim bilemezsin cnm

kelebegimm

]