19 Nisan , 2024, 10:45:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KUL HAKLARINDAN KURTULMAK İÇİN BUYRUN İSTİĞFAR OKUYALIM !!!!

Başlatan GÜL GÜZELİ, 01 Haziran , 2012, 15:11:32

« önceki - sonraki »

GÜL GÜZELİ

01 Haziran , 2012, 15:11:32 Son düzenlenme: 01 Haziran , 2012, 15:41:11 GÜL GÜZELİ
Selamun aleyküm kızlar  üzerimizde kalan kul hakları,ettiğimiz gıybetler ve her türlü kırıcı davranışımızın telafisi olma ümidiyle niyet ederek İSTİĞFAR okumaya başlıyoruz..

niyetimiz : "Bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz bütün kul haklarına duyduğumuz pişmanlıkla,o...kunanlardan kazanacağımız bütün sevapları üzerimizde hakkı olan kardeşlerimize hediye etmek için BİSMİLLAH"

deyip başlıyoruz inşaAllah..

Herkes çevresine duyursun inşaAllah..

Duası Kabe'de yapılacaktır...Rabbim hepinizden razı olsun..

YUKARDA YAZDIĞIM GİBİ NİYETİNİZİ ALMAYI UNUTMAYIN İNŞAALLAH..

AYRICA HERKES AİLESİNE,EŞ DOST KİM VARSA HABER VERSİN KIZLAR..YÜCE YARATICI'NIN HUZURUMA KUL HAKKIYLA GELMEYİNİZ EMRİNE İTHAFEN BUYRUN İNŞAALLAH...

muhribe

canım "estağfurullah" mı okuyacağız?

ve belli sayısı var mı? isteyen istediği kadar mı okuyacak?

GÜL GÜZELİ

Alıntı yapılan: muhribe - 01 Haziran , 2012, 15:13:50
canım "estağfurullah" mı okuyacağız?

ve belli sayısı var mı? isteyen istediği kadar mı okuyacak?

CANIM HER TÜRLÜ İSTİĞFAR OLUR EN KISASI "ESTAĞFİRULLAH" BİRAZ UZUNU "ESTAĞFİRULLAH MİN KÜLLİ MA KERİHALLAH" DAHA UZUNLARI DA VAR SEÇİMİ SİZE BIRAKTIM..SAYI KONUSUDA ŞÖYLE OKUDUKÇA BURAYA YAZACAKSINIZ..BELLİ Bİ RAKAMA ULAŞINCA DUALATACAĞIM SONRA YİNE DEVAM EDECEĞİZ İNŞAALLAH :) RABBİM KABUL ETSİN

muhribe

tamam canım Allah razı olsun  :amin:

ben kendime günlük 500 hedef belirledim. 500 de salavat getiriyorum her gün.

Allah kabul etsin  :amin: :amin:

GÜL GÜZELİ

Alıntı yapılan: muhribe - 01 Haziran , 2012, 15:20:08
tamam canım Allah razı olsun  :amin:

ben kendime günlük 500 hedef belirledim. 500 de salavat getiriyorum her gün.

Allah kabul etsin  :amin: :amin:

AMİNNNN CANIM OKUDUKÇA YAZARSIN BEN NOT ALIRIM İNŞAALLAH :)

aydinays

Bir şey soracağım mazur görün istigfarı, salavatı getirirken abdestli olmak gerekli mi? Birde ben malesef kapalı değilim. Saçlar açık olunca abdestli olunabiliyor mu?
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Sır_Çiçegi

'estagfirullah el azim we etübü ileyh' istigfarınıda cekebilirmiyiz cnm
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

GÜL GÜZELİ

Alıntı yapılan: aydinays - 02 Haziran , 2012, 09:28:25
Bir şey soracağım mazur görün istigfarı, salavatı getirirken abdestli olmak gerekli mi? Birde ben malesef kapalı değilim. Saçlar açık olunca abdestli olunabiliyor mu?

Canım aslında bi müslüman abdestsiz gezmemeli ama ne kadar dikkat edebiliyoruz orası tartışılır tabi  :'( lakin abdest zorunluluğu yok çünkü gusülsüz gezen insanlar değiliz çok şükür..Baş örtme meselesi hakkında tam bi bilgim yok yanlış yönlendirmek istemem ama saygı itibariyle kapasan daha güzel olur tabi..Kesin bilgi için diyanetin fetve hattını arayabilirsin için rahat etmiş olur  :icon_thumright:

GÜL GÜZELİ

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 02 Haziran , 2012, 13:31:22
'estagfirullah el azim we etübü ileyh' istigfarınıda cekebilirmiyiz cnm

Tabi canım istediğiniz istiğfarı okuyabilirsiniz Rabbim kabul etsin :)

destina06

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

destina06

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.