TUTAMIYORUM KENDİMİ HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Başlatan mavişim80, 31 Mayıs , 2012, 16:10:43

« önceki - sonraki »

Nezo

Tebrik Ederim Arkadaşım Allah Kucağına Almayıda Nasip Etsin  :amin:

mavişim80

allah razıolsun canım.allah olmayanlarada biran önce nasip etsin...

mavişim80

köy yumurtam tşk ederim cnaım ...allah razıolsun.

esramm canım bende anlaamdım nasıl oldugunu son ana kadar hiç ama hiç aklıma gelmedi....hatta ilaç bile aldım basım cok agrıdı diye..allah en kısa sürede inş. sizlerede nasip etsin.bütün dualarımda kelimelerimde siz varsınız..ayy diğer seyleri takma dion ama kuzum nasıl olsun neyse en azından dikkat edicem.sağol canım..tez vakitte sizlerinde göbişleri dolsun inş...

seda87

gözünüz aydın canm allah hayırlı hamilelik ve doğumlar nasip etsin inş :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

sevill

tebrık ederım allah kucagına almayı nasıp etsın darısı bıze ınsallh:)))

mavişim80

Alıntı yapılan: seda87 - 04 Haziran , 2012, 21:51:27
gözünüz aydın canm allah hayırlı hamilelik ve doğumlar nasip etsin inş :amin: :amin:
amin canım allahrazıolsun..
Alıntı yapılan: sevill - 05 Haziran , 2012, 08:52:44
tebrık ederım allah kucagına almayı nasıp etsın darısı bıze ınsallh:)))

allahım tez vakkiitte sizlere nasip etsin cnaım inş.bütün dualarım sizinle

aydinays

Canım nasıl sevindiğimi anlatamam. Daha yeni bitirdik tefriciyeyi. Rabbim bu mubarek günlerin yüzü suyu hürmetine çok bekletmedi seni. Sağlıkla kucağına aldığın günleride paylaşırız inşallah.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

mavişim80

Alıntı yapılan: aydinays - 05 Haziran , 2012, 17:16:01
Canım nasıl sevindiğimi anlatamam. Daha yeni bitirdik tefriciyeyi. Rabbim bu mubarek günlerin yüzü suyu hürmetine çok bekletmedi seni. Sağlıkla kucağına aldığın günleride paylaşırız inşallah.  :amin: :amin: :amin:

ay nasıl etkilendim canım anlatamam daha bi kaçgun olmustu tefriciye biteli.nasıl sasırdım .beklenmedik bi durumdu sizlerde biliyorsunuz.idrarımda bile 8.gun görememiştim ümidimi kesmiştim artık rabbim yolladı bebeğimi.inş. canım hayırlısıyla kucagıma aldıgım gunleride burda paylaşırım allahın izniyle :=)  :amin:        :amin:

aydinays

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 05 Haziran , 2012, 17:27:02
Alıntı yapılan: aydinays - 05 Haziran , 2012, 17:16:01

ay nasıl etkilendim canım anlatamam daha bi kaçgun olmustu tefriciye biteli.nasıl sasırdım .beklenmedik bi durumdu sizlerde biliyorsunuz.idrarımda bile 8.gun görememiştim ümidimi kesmiştim artık rabbim yolladı bebeğimi.inş. canım hayırlısıyla kucagıma aldıgım gunleride burda paylaşırım allahın izniyle :=)  :amin:        :amin:

rabbim hayırlı hamililelik ve doğum nasip etsin canım. yer gök dua ile. Bol bol duanı yap. Hamilelikte edilen duaların hepsi kabul olur.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

SABIRTAŞI

HAYIRLI UĞURLU GELİR İNŞALLAH BEBEĞİN CANIM...GÖZÜN AYDIN......RABBİM HAYIRLISIYLA TAMAMINA ERDİRSİN İNŞALLAH..... :flowers: :flowers:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar:tebriklerr maşallah canım rabbim saglıcakla kucagına almakta nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin:ayyy maşallah liste kabarmış rabbim tüm isteyen arkadaşlarımızı ben dahil hamişler topiğne girmeyi nasip etsin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :nazar:

mavişim80

mavişim80

kızlar uzun zamandır pek giremiyorum nete ara ara girip haberleri alıyorum ama ilgilenemiyorum.inş. işe başlayınca düzene girer

sizlerle güzel haberimi paylaşmak istedim.
bugun minnağın kalp atışlarını duyduk.nasıl bir duygu halen anlamıs değilim.
boğuk boğuk gelen sanki o seste de verilen msj :"annecim seni bırakmadım burdayım" der gibiydi
cok mutlu oldum.
bu haftadA grip oldum öksürük mahvetti beni
ondan dolayı cok korkmustum
allahıma hamdolsun iyimiş
lekelenmem halen ara ara devam etmekte
öksürükten kaynaklandıgını düşünüyorum
elimden geldiğ kadarda derinden öksürmemeye calısıyrum
doktorumuz ilaç verdi...
onları kullanıcaz
tek sorunum ne yemek yapasım var nede yiyesim
ama önümede geldimi affetmiyorum
anlaşılan rahata alıstım
RABBİM İSTEYEN HERKESE AMA HERKESE NASİP ETSİN
HER DUAMDA AKLIMDAN GECİRİYORUM...
SENELERCE BEKLEYEN CABALAYAN KARDEŞLERİM ABLALARIM ABİLERİM HERKESE TATTIRSIN ANA BABA OLMAYI........
KİMSE DÜŞÜNMESİNKİ HAMİLE KALDI UNUTTU BİZİ..
DURUMUM ELVERMİYOR SU ARALAR
KANSER OLAN TEYZEMİZDE İYİCE KÖTÜYE GİTMEYE  BAŞLADI HASTANEYE YATIRDIK....
HEPİNİZ GÖNLÜMDE DUALARIMDASINIZ ..
HEPİNİZİ ÖPÜYORUMMMM
ALLAH HEPİNİZDEN RAZIOLSUN...

_inci_tanem_

özlemcim çok sevindim minnağının kalp atışlarını duymana  :love9: :love9:
RABBİM hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayıda nasip eder inşallah :amin: :amin: inşallah bende duyarım o güzel mucize sesi hayırlısıyla :amin: :amin:
Teyzenizede çok geçmiş olsun RABBİM acil şifalar verir inşallah :amin
:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

mavişim80

CANIM ALLAH RAZIOLSUN
İNŞ. SENDE HAYIRLISIYLA MİNİĞİNİN KALBİNİ DUYARSIN...NASIL ATIYOR YELİZCİM PIT PIT HAYAL GİBİYDİ...
SENİN LEKENMELERİN HALEN DEVAM EDİYORMU?BENİM ARA ARA OLMAKTA  .