Hoşgeldin YAĞIZ EFEM hoşgeldin bitanem

Başlatan melek100lü, 25 Mayıs , 2012, 12:20:50

« önceki - sonraki »

melek100lü

Alıntı yapılan: fıstık - 03 Aralık , 2012, 11:12:03
Amin canım  :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Aşkolsun niye küseyim arada kaynayıp gitmeyeyim dedimmm  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Hem sonra düşünürsün belki herkes yazdı nagehan yazmadı falan üzülürsün

Lohusa kadınsın ondan gösterivereyim dedim  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

iyi etmişsin balım  :flowers: :love9: nasılsın nasıl gidiyor hamilelik  :love9: :opucuk:

fıstık

Şimdilik iyi canım çok şükür  :amin:  :nazar:

Günler geçmek bilmiyor heycanla bekliyorum

10 gün sonra kontrolümüz var ufaktan hazırlıklara başlayacağım  :amin:

EEE yıllar sonra nasıl bir duygu melekcim unutmamışsın değil mi  :k06:

melek100lü

Alıntı yapılan: fıstık - 03 Aralık , 2012, 11:31:35
Şimdilik iyi canım çok şükür  :amin:  :nazar:

Günler geçmek bilmiyor heycanla bekliyorum

10 gün sonra kontrolümüz var ufaktan hazırlıklara başlayacağım  :amin:

EEE yıllar sonra nasıl bir duygu melekcim unutmamışsın değil mi  :k06:

maaşallah seninki bile nerdeyse kocaman oldu  :love9: :nazar: başla güzelim anca oluyor  :icon_thumright:

yıllar sonra gerçekten harika bir duygu  :love7: kelimelerle ifade edemiyorum duygularımı  :love9: :love9:

çünkü yaşım küçükdü hiç anlamadım neyin ne olduğunu  :sad1: bu çok şanslı bir bebek  :opucuk: :love9: :nazar:

burcum

melekcimmmmmmmmmmmmmm bayıldım ikinizin resmine :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

melek100lü

Alıntı yapılan: ♥~ NÜRREM ~♥ - 03 Aralık , 2012, 12:43:00
melekcimmmmmmmmmmmmmm bayıldım ikinizin resmine :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:opucuk: güzel kalpli arkadaşım benim  :love9: :opucuk: :love9: :flowers:

canım iyki varsın  :love9: seninle fikir alışverişi yapmak çok iyi geliyor bana  :icon_thumright:

:love9: :love9: seni seviyorum kız ben  :opucuk: :love9: can sın caaan  :love9: :love9: :love9:

burcum

:opucuk: :love9: :love9: sende balsın bal :opucuk: iyi ki tanımışım seni :flowers:
hiçbirşeyi kafana takma dert etme mis kokulunla güzel vakit geçir tın da geç gerisine siz önemlisiniz başka kimse değil :opucuk:

nazlıyarim

melek canım çok tebrik ediyorum,maşallah  :nazar: çok yakışıklı bi oğlun var adıyla yaşasın ikinizde çok güzelsiniz  :opucuk:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

melek100lü

Alıntı yapılan: ♥~ NÜRREM ~♥ - 03 Aralık , 2012, 13:23:18
:opucuk: :love9: :love9: sende balsın bal :opucuk: iyi ki tanımışım seni :flowers:
hiçbirşeyi kafana takma dert etme mis kokulunla güzel vakit geçir tın da geç gerisine siz önemlisiniz başka kimse değil :opucuk:

takmıyorum canım mutluluğumuza hiç bişeyin gölge düşürmesine izin vermiycem  :icon_thumright: :love9:

ben çok uzun zamandır bekliyordum bu anı  :love7: doyasıya tadını çıkarayım değilmi  :aferin: :love9: :love8: :love9: :nazar:

melek100lü

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 03 Aralık , 2012, 13:43:47
melek canım çok tebrik ediyorum,maşallah  :nazar: çok yakışıklı bi oğlun var adıyla yaşasın ikinizde çok güzelsiniz  :opucuk:

sağol canımbenim  :opucuk: :love9:

burcum

serserim

:love9: :love9: :love9: MELOŞ CANIM BENİM GÖZÜMÜZ AYDIN ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAHIMA   :love9: :love9: :love9:
HOŞGELMİŞ BENİM YAKIŞIKLI DAMADIM ANAMMM YERİM BİTİRİRM BEN ONU TAM ERKEK DÜNÜRÜM BENİM DAMADIM :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
ÇOK ŞÜKÜR ZORLU SÜRECİ GEÇİRDİN VE PAŞAN KOLLARINDA  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: ALLAH ACILARINI GÖSTERMESİN İNŞALLAH MELEKÇİM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

melek100lü