29 Mart , 2024, 04:46:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hoşgeldin YAĞIZ EFEM hoşgeldin bitanem

Başlatan melek100lü, 25 Mayıs , 2012, 12:20:50

« önceki - sonraki »

melek100lü

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 19 Kasım , 2012, 10:22:16
ayy nüküüü keşke ben de gelebilsem  :D

gelemesem de evine gideriz  :muzz:

BUYUR GEL ÖZNURCUM HERZAMAN BEKLERİM CANIM  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

burcum

anaaaa melek vallahi gelirim konuş dr la doğum fotoğrafçım gelecek de :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: her anı fotoğraflayayım :muzz: :hello2: sen sancın başlar başlamaz bana pişt de ben atlar gelirim doğurasıya kadar seninleyim :muzz: :hello2: :hieyt: inşallah sabahtan tutar sancın derin okulda oh gelirim akşama kadar :ehi: :ehi: :ehi: buarada melek bak bu cuma gidiyom biliyorsun demi :y25: ya cumadan önce doğur ya da tut pazartesi doğur ona göre bak demedi deme :caca: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
öznurum gelirsen ben götürürüm seni gdieriz birlikte :opucuk:

melek100lü

Alıntı yapılan: ♥~ NÜRREM ~♥ - 19 Kasım , 2012, 10:30:18
anaaaa melek vallahi gelirim konuş dr la doğum fotoğrafçım gelecek de :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: her anı fotoğraflayayım :muzz: :hello2: sen sancın başlar başlamaz bana pişt de ben atlar gelirim doğurasıya kadar seninleyim :muzz: :hello2: :hieyt: inşallah sabahtan tutar sancın derin okulda oh gelirim akşama kadar :ehi: :ehi: :ehi: buarada melek bak bu cuma gidiyom biliyorsun demi :y25: ya cumadan önce doğur ya da tut pazartesi doğur ona göre bak demedi deme :caca: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
öznurum gelirsen ben götürürüm seni gdieriz birlikte :opucuk:

tamam bugün gideyimde bir muayne olayımmı  acaba açılma çoksa illaki bişey der değilmi  :dontknow:

hem konuşmuş olurum doktorlada  :icon_thumright:

burcum

git meleğim git hem nasıl bakmış görmüş olursunuz hem çatı muayenesi yaparsa gene belki 2-3 gün içerisinde doğumun olur :muzz: :hello2:

Balböceği

Bugun doğurman lazım  :hello2: :hello2:

Hadi kiz haber bekliyorum  :ehi:

nisan rüzgar

meleğimmmmm hayırlısıya inşşş  az kaldııı şafakları saya saya bitrdim kuzum  :opucuk:

Balböceği

nisan rüzgar

meleği dünden beri facede görmedim naptı acaca gittiimi yoksa doğuma :dontknow:

Balböceği

Alıntı yapılan: melek100lü - 19 Kasım , 2012, 09:56:16
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 18 Kasım , 2012, 16:00:12
Maşallah cok az kalmış,   :nazar: ben seni yarın doguma gönderiyorum ne dersin  :ehi:

:love9: eda ciddimisin kız içine öylemi doğuyor  :-ooo :love9: :love7:

heycan bastı valla birden  :k06: :love9: :opucuk: dua etbenim için  :opucuk:
Dikkatinizi çekerim dün demiştim bugun dogum yolunda haci  :tongue3:

Medyum muyum neyim  :ehi:

Allah kurtarsın tez vakitte  :amin:

esracım

Herkes heycanla senin doğum haberini bekliyordu Meleğim.Bebeğimizin günlüğü doğumu bekleyen haberlerle dolmuş  ;) :opucuk: :love9:

melek100lü

sormayın yaa çok yorucu bir haftaydı benim için  :sad1:

rabbimden hayırlısı artık hiç keyfim yok  :sad1: :sad1: :sad1:

melek100lü

ALLAH IM SAĞSALİM Bİ ALSAYDIM KUCAMA HAYIRLISIYLA  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

nescafe

canım inşallah sağ salim sağlıkla alırsın bebeğini kucağına. hepimizi heyecanlandırdı efe paşa ama demek ki daha gelmeye niyeti yokkk :)))

esracım

canım artık günlerin azaldı.bebeğin gelince tüm yorgunuluğunu unutacaksın.şükürler olsun bugünlere geldiniz bebeğinizle  :binkybaby: :nazar: :opucuk: ;)

melek100lü