Hoşgeldin YAĞIZ EFEM hoşgeldin bitanem

Başlatan melek100lü, 25 Mayıs , 2012, 12:20:50

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

ballı lokummm teyzesinin güzeli az kaldı kavuşmaya  :love9: :love9: :love9: :love9:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

melek100lü

Alıntı yapılan: nagihannn - 08 Kasım , 2012, 09:43:14
ballı lokummm teyzesinin güzeli az kaldı kavuşmaya  :love9: :love9: :love9: :love9:

:opucuk: sağol nagişim evet az kaldı hayırlısıyla bi doğsaydı sağsalim  :love9: :amin:

:nazar: :love9: maaşallah sizinde yaş gününüze az kalmış  :love7: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

zaman ne çabuk geçiyor değilmi resimleri koymayı unutma  :opucuk:

çok yakışıklı oğluşun maaşallah bayıldım sarı şeker  :love7: :opucuk: :nazar:

burcum

anammm bu sene ki bebeler hep 37 + larda doğuyor :ehi: hadi bakalım yakışıklı paşa seni de bekliyoruz yavaştan yavaştan :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

melek100lü

Alıntı yapılan: ♥~ NÜRREM ~♥ - 08 Kasım , 2012, 11:40:19
anammm bu sene ki bebeler hep 37 + larda doğuyor :ehi: hadi bakalım yakışıklı paşa seni de bekliyoruz yavaştan yavaştan :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

nüketcim gelsin artık demi  ::) sağlıklı bir şekilde tabii  :laughing7: :amin: :love9:

sanki nederlerse desinler bana 40. haftada doğar gibi geliyor  :dontknow:

dün kontürüm bitti aklıma ne geldi biliyormusun  :k06: :k06:

bi sancım tutsa heralde doğurduktan sonra haberlşeri olcak dedim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hemen kontür yüklettim herife  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

burcum

olur mu kız deli sen girmediğin zaman arıyorum hemen :caca: :opucuk:

melek100lü

öyle kendi başına doğurmak yok diyorsun  :k06: :k06: :k06:

sağol bitanem  :opucuk: :opucuk:

Allah razı olsun senden  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

burcum

tabi yok o heyecanı hep birlikte yaşayacağız :muzz: :hello2:
belli olmaz bakarsın süpriz yapar hastaneye de gelirim fotoğraflarını çekerim :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: fotoğrafçı ücreti istemem :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ALLAH senden de razı olsun canım :amin: :opucuk:

melek100lü

aniden doğururm falan diye dün ağdaysa gittim  :k06: :k06:

saçlarımı kestirdim manükürümü yaptırdım  ;)

negüzel olur gelsen  :opucuk: yinede sağol gelmişkadar oldun  :opucuk:

cute552

maşallah melekçim allahım sağlıkla doğduğu günleride göstersin inşallah az kaldı artık.  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

melek100lü

Alıntı yapılan: cute552 - 08 Kasım , 2012, 12:38:44
maşallah melekçim allahım sağlıkla doğduğu günleride göstersin inşallah az kaldı artık.  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

evet canım çok az kaldı artık  :love9: çok şükür bugünlerede geldik yaa  :amin: :nazar:  inşallah rabbim kucağımızıda boş bırakmaz  :amin: :love9:

melek100lü

:nazar: :amin: :love9: canım oğlum benim hayatımın aşkı  :love9: :love8: :love9: :nazar:

:love9:  az kaldı  :aferin:  annecim biraz daha sabır  :love3:

Rabbimin izniyle bi kollarıma alayım seni  :amin: :love9: :love3: :nazar:

:love9: dünyalar benim olacak artık  :love7: bugün şafak20

yani anneciğinin memleketindeyiz  :hello2: denizlide

hayırlısı bakalım yaramaz paşam  :opucuk: :love9: nezaman gelcen  :flowers: hayırlısıyla sağlıkla gel annecim  :amin: :love9: :nazar:

:love9: :love9: :love9: :love9: Seni çok seviyorum bal böceğim :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

:love9: :love9: :love9: :love9: Allah a emanetsin minik paşam :love9:   :love9: :love9: :love9: :love9:

ZéynéP.SimAy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
sağlıkla sıhhatle gelsin inşallahh Yağız paşamız aramızaaa  :amin: :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

ayyy meleğim ne de az kaldı yaaa  :k06:

kesin gelicem seni ziyarete,yağız efemizi sevicem inşallah  :opucuk:

melek100lü

Alıntı yapılan: _CaNParEm_ - 14 Kasım , 2012, 08:59:53
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
sağlıkla sıhhatle gelsin inşallahh Yağız paşamız aramızaaa  :amin: :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin: amiiiin zeynebim cümlemizin evladıyla birlikde benimkide inşallah

sağsalim gelsin dünyaya  :amin: :amin: :amin: :amin:

...ŞehzadEfe...

ballı lokum teyzesinin gülü oy az kaldı miniğimin gelmesine hayırlısıyla  :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var