20 Nisan , 2024, 19:31:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hoşgeldin YAĞIZ EFEM hoşgeldin bitanem

Başlatan melek100lü, 25 Mayıs , 2012, 12:20:50

« önceki - sonraki »

melek100lü

:opucuk: sağol öznurcum  :love9: oğlanlar büyüdü çok şükür sıra miniğimizde  :love7: :nazar:

yokbe güzelim bu hamilelik çok çirkinleştirdi beni  :sad1: yüzümede leke düşünce baktım eski resimlerime

hatıralarım canlandı şimdi berbat kötü görünüyorum  :-\

serserim

ay dünürüm her bir resme bayıldım komik resmine koptum zaten gülmekten oğullarına bayıldım maşallah :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: aslan parçalarına evinede damadımın odasınada bayıldım değmiş okadar yorulmaa canım :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

°•.ℓανιηуα.•°

geçer onlar geçeeeer  ;)

hele sen bi doğum yap,onlardan eser kalmaz. bi de hamilelikte aldığın kilolar gittikçe afeti devran olursun  :nazar:

melek100lü

hakketten olurmuyum yaa  :amin:

valla resmen depresyona girdim oturup ağlıyorum çok fena şiştim ben yaa  :crybaby2:

melek100lü

sağol buse cim daha eksiklerimiz çok ama yavaş yavaş yapıcaz artık  :dontknow:

baya masraf oldu bide bebek gelcek kalanıda sonra olsun napiyim sağlık olsun  artık değilmi  :aferin:

serserim

canım zaten birşeylr eksik kalsın tam olmasın zamanla olur sorma yahuuu bebiş çok masraf zaten dr lar yetiyor birde hazırlıklar ama çok şükür onlar için herşeyyy değer Allah herkesin yardımcısı olsun :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

melek100lü

amiiiin  :amin: :amin:  gerçekten bitti diyorum illaki biyerden eksik çıkıyor  :dontknow:

napalım acil olanlar alındı sonra yavaş yavaş alınır eksiklerde  :love9:

_inci_tanem_

canım maşallahhh  :nazar: :nazar:

eviniz ayrı güzel sen ayrı güzel  :nazar:

paşalarda yakışıklıymış  :nazar: ALLAH bağışlasın  :amin:

Küçük prensin odası çok şeker olmuş maviş maviş ALLAH güzel günlerde kullanmayı nasip etsin  :amin: salonda harika görünüyor güle güle oturun  :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

melek100lü

esracım

Burdan birkez daha bakayım fotolara dedim.Evinizde çok bebeğinizin odasıda.İnşallah o evde güzel güzel mutlu büyüsün Yağız Efemiz.Canım daha eksik çok demişsin onlarda zamanla olur.Eksik hiç bitermi üstelik.Ben hiç bittiğini görmedim bu zamana dek  :ehi: :ehi: :ehi: Ama sanki her şey  tammış gibi görünüyor burdan ;)

nazo-58

cok guzel cıkmıssınız canım MAŞALLAH :nazar: ..evinde cok guzel..RABBIM gule gule huzrla oturmayı nasip etsin inş...EFE paşamızda odasında gazsız ve mısıl mısıl uyur inş.. :amin: :amin: :amin:

melek100lü

çok esracım yaa hiçbitmiyorki  :dontknow:

inşallah seninde azkaldı maaşallah  :opucuk: :nazar:

melek100lü

Alıntı yapılan: nazo-58 - 05 Kasım , 2012, 12:36:39
cok guzel cıkmıssınız canım MAŞALLAH :nazar: ..evinde cok guzel..RABBIM gule gule huzrla oturmayı nasip etsin inş...EFE paşamızda odasında gazsız ve mısıl mısıl uyur inş.. :amin: :amin: :amin:

amiiiin  :amin: nazancım sağol canımbenim  :opucuk:

esracım

Alıntı yapılan: melek100lü - 05 Kasım , 2012, 14:22:04
çok esracım yaa hiçbitmiyorki  :dontknow:

inşallah seninde azkaldı maaşallah  :opucuk: :nazar:
canım önümde hem çok zaman varmış gibi geliyor.bazende ne varki diyorum ocakta izne ayrılacağım o zaman daha hızlı geçer zaman değil mi :d

eksik bitmez bitanem.iğneden ipliğe her şeyi alsan yine bi şey çıkar.çünkü hergün yeni bir şey çıkıyor bizlerde hiçbirinden mahrum olmak istemiyoruz.

melek100lü

:love9: Aşkım balböceğim  :opucuk:  uzun zamandır yazamıyorum sana  :sad1:

anneciğin çok yorgun  :occasion14: :occasion14:  bugünlerde hep uykusu geliyor  :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:

Sende yavaş yavaş büyümeye başladın galiba :nazar: baya azaldı hareketlerin  :love9:

artık senin gelmem çok yakınmış kuzum :love7: anneciğin balon gibi oldu :honk:

Dün alyansımı kestirmek zorunda kaldım çok şiştik nolcak böyle  :dontknow: :dontknow:

sen sağlıklı olda  :amin: :nazar: :love9: ben razıyım artık vaktinde gel annecim  :amin: :amin:

şimdilik bukadar bitanem seni çokseviyorum tatlı bebeğim  :opucuk: :love9: :love8: :love9:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:  Allah a emanetsin bebeğim  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: