Hoşgeldin YAĞIZ EFEM hoşgeldin bitanem

Başlatan melek100lü, 25 Mayıs , 2012, 12:20:50

« önceki - sonraki »

melek100lü

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: evet canım kocaman olduk yakında patlıycaz  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:nazar: :nazar: senkiler çok tatlı olmuşlar maaşallah  :opucuk: :love9: :opucuk:

rabbim nazarlardan saklasın ikisinide  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Balböceği

Anam güle gle kullanın her şey hazır gözüküyor  :hello2: :hello2:

Yeni evinizde hayırlı olsun Rabbim bir ömür boyu mutluluk huzur icinde yasamanızı nasip etsin  :amin: :amin: :nazar:

Sende çok güzel gözüküyorsun  :nazar: :nazar:

cute552

melekçim oturma gurubunu çok beğendim evinde çok güzel paşanda sağlıkla yatsın inşallah odasında maşallah size  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

melek100lü

sağolun güzelikden esr kalmadı  :honk:

inşallah doğumdan sonra toparlanırım  :amin: :aferin:

melek100lü

benim yakışıklı paşalarım bunlarda teyzeleri  :opucuk: :nazar: :nazar:

melek100lü

şimdi büyüdüler tabi kocaman oldular artık  :love9: :opucuk: :nazar: :nazar:

๑ஐtek tabancaஐ๑

meleğim evinde efemin odasıda harika sağlıkla gelsin paşamız güle güle kullansın odasını ve eşyalarını  :amin:
sende büyük paşalarında çok tatlı görünüyosunuz  :nazar:

serserim

meloşşş sana  :love9: bebişine  :love9:  bebişinin odasına  :love9: paşalarına  :love9: evine  41 kere :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: canım herbir resme bayıldım Allah bebişinle mutlu huzurlu bereketli oturmayı nasip etsin inşallahh canım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :BangHead:

melek100lü

Alıntı yapılan: ๑ஐ๑ZἕὟ₮łΠ๑ஐ๑ - 04 Kasım , 2012, 16:13:31
meleğim evinde efemin odasıda harika sağlıkla gelsin paşamız güle güle kullansın odasını ve eşyalarını  :amin:
sende büyük paşalarında çok tatlı görünüyosunuz  :nazar:

sağolasın eminecim  :opucuk:

amiiiin inşallah  :amin: :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: serserim - 04 Kasım , 2012, 16:20:28
meloşşş sana  :love9: bebişine  :love9:  bebişinin odasına  :love9: paşalarına  :love9: evine  41 kere :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: canım herbir resme bayıldım Allah bebişinle mutlu huzurlu bereketli oturmayı nasip etsin inşallahh canım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :BangHead:

dünürüm sağol  :opucuk:

amiiin canım inşallah  :amin: :amin:

komik resim nasıl  :k06: :k06: :k06: :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

ay melek maşallah canım benim ne kadar yakışıklı 2 oğlun var öyle Allahım esirgesin  :nazar: :nazar: :nazar:

efemizin de odası güzel görünüyo  :nazar: güle oynaya yatsın paşa yatağında  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

bu arada sen de ayrı güzel hatunsun haaaa  :opucuk:  :nazar: