28 Mart , 2024, 13:27:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hoşgeldin YAĞIZ EFEM hoşgeldin bitanem

Başlatan melek100lü, 25 Mayıs , 2012, 12:20:50

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

evet cnm artık dahada büyümüş olacaklar 2 haftamız var kontrolümüze bakalım benimkiler nasıllar bende cok merak ediyorum iyice heryerleri belli olacak artık

melek100lü

Alıntı yapılan: mutluluk - 28 Mayıs , 2012, 09:52:58
:nazar: kocaman olmuş melekim :opucuk:
:k06: :k06: saadetcim bende şaşırdım maaşallah
kocaman olmuş geçen sefer 6 geriden geliyor demişti :icon_scratch:  budefa gittiğimizde 3 gün önde gidiyor gelişimi dedi maaşallah paşam kocaman olmuş
darısı sizin bebeşlerin resimlerine inşallah :amin: :amin: :nazar: :nazar:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: melek100lü - 28 Mayıs , 2012, 09:45:07
Alıntı yapılan: moonlight - 28 Mayıs , 2012, 09:33:52
Meleğim kusura bakma canım yeni gördüm günlüğünü resmi şuan göremiyorum ama eve gider gitmez bakacağım şimdiden Maşallah Paşamıza :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :love9: :nazar:
:love9: :love9: :love9: :hieyt: canım benim önemli değil sen herzaman
bana desteğini ve samimiyeti gösteriyorsun
geç gördün diye kırılmam ben sana  :opucuk: merak etme 2 ay sonra senin bebeğinin resimlerini
seviyor olcaz inşallah Allah izin verirse :amin: :amin: :amin: :amin:

Sende tanıdığım ilk günden beri samimiyet ve içtenliğini her zaman yansıttın canım iyiki varsın   :opucuk: :opucuk:

melek100lü

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 28 Mayıs , 2012, 09:54:07
evet cnm artık dahada büyümüş olacaklar 2 haftamız var kontrolümüze bakalım benimkiler nasıllar bende cok merak ediyorum iyice heryerleri belli olacak artık
:love9: :love9: :nazar: kesinlikle çok fark ediyorlar canancım  :dontknow:
maaşallah ALLAHın işi nekadar güzel bir olay değilmi ilk oluşumu nasıl şimdi nasıl  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: mutlaka koybak çok merak ediyoruz ikizleri :nazar: :nazar:

melek100lü

Alıntı yapılan: moonlight - 28 Mayıs , 2012, 10:00:27
Alıntı yapılan: melek100lü - 28 Mayıs , 2012, 09:45:07
Alıntı yapılan: moonlight - 28 Mayıs , 2012, 09:33:52
Meleğim kusura bakma canım yeni gördüm günlüğünü resmi şuan göremiyorum ama eve gider gitmez bakacağım şimdiden Maşallah Paşamıza :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :love9: :nazar:
:love9: :love9: :love9: :hieyt: canım benim önemli değil sen herzaman
bana desteğini ve samimiyeti gösteriyorsun
geç gördün diye kırılmam ben sana  :opucuk: merak etme 2 ay sonra senin bebeğinin resimlerini
seviyor olcaz inşallah Allah izin verirse :amin: :amin: :amin: :amin:

Sende tanıdığım ilk günden beri samimiyet ve içtenliğini her zaman yansıttın canım iyiki varsın :opucuk: :opucuk:
:love9: :love7: :love9: sende iyki varsın güzel kuşum  :opucuk: :love9: :love7: :love9:

HASRET!M S@N@

en son 8 haftalık hallerini koymustum cnm 12 haftalıkken gideceğim o zamanda koyarım inş 17 haziranda daha cok varrrrr

melek100lü

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 28 Mayıs , 2012, 10:06:46
en son 8 haftalık hallerini koymustum cnm 12 haftalıkken gideceğim o zamanda koyarım inş 17 haziranda daha cok varrrrr
:nazar: :nazar: MAAŞALLAH İKİZ OLMALARINA RAĞMEN
maaşallah çok belirginler gelişimleri güzel  :nazar: :nazar:
demekki bende tekrar ozamanlarda gitcem
nasip olursa  :amin:  daha uzun çekicem videolarını

HASRET!M S@N@

evet cnm doktorumda öyle dedi ikisi aynı anda ilerliyor gelişimleri cok güzel dedi geriden gelmiyor birisi dedi bakalım bu sefer neler olacak tam gününe göre gidiyorlardı o zamanda koyacagım inş daha net görünürler

melek100lü

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 28 Mayıs , 2012, 10:33:06
evet cnm doktorumda öyle dedi ikisi aynı anda ilerliyor gelişimleri cok güzel dedi geriden gelmiyor birisi dedi bakalım bu sefer neler olacak tam gününe göre gidiyorlardı o zamanda koyacagım inş daha net görünürler
:nazar: :nazar: maaşallah miniklerine gerçekten çok önemli ikisininde aynı gelişmesi en azından daha rahatsın değilmi biri küçük olsaydı hep aklın onda kalıcaktı
rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın insan hemen alışıyor varlıklarına  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

evet cnm o beni rahatlatıyor tam gününe gün gitmeleri gelişimlerinin aynı olması inş hep böyle gider saglıcakla kucagıma alırım tabi hepimizde

melek100lü

Benim geçenki muaynede 2 hafta önekinde işte 6gün geriden geliyor demişti geç döllenmeden şüphelenmiştik
çok şükür bu gittiğimizde 3 gün önden gidiyor deyince nasıl rahatladım anlatamam inşallah sorunsuz alırız
kucağımıza hepimizde  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

serserim

anammmm  meloşşş yeni gördüm EFE YAĞIZ süper isim bulmuşsun Allah nazarlardan korusun maşallah size  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: resim harika bayıldımmmmm yerim ben onu günlüğünde hayırlı olsun canım benim :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

melek100lü

Alıntı yapılan: serserim - 28 Mayıs , 2012, 12:02:55
anammmm  meloşşş yeni gördüm EFE YAĞIZ süper isim bulmuşsun Allah nazarlardan korusun maşallah size  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: resim harika bayıldımmmmm yerim ben onu günlüğünde hayırlı olsun canım benim :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:love9: :love9: :flowers: Sağol buse cim  :opucuk: YAĞIZ EFE ismini babası
koydu bende beğendim tabi darısı sizin başınıza canım sende koysana resim bakalım  :opucuk: :opucuk: :opucuk:  seninki maaşallah daha belirgindir  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

suzannn

melek oğluşun oluyormuş maşallah canım sağlıklıca kucağına aldığın günleride görürüz inşallah isminide çok beğendim