Hoşgeldin YAĞIZ EFEM hoşgeldin bitanem

Başlatan melek100lü, 25 Mayıs , 2012, 12:20:50

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

melek100lü

:nazar:
Alıntı yapılan: fıstık - 25 Mayıs , 2012, 13:50:43
BİTANE DAHA YAĞIZ EFE GELMİŞ  :k06:

HOŞGELMİŞ SEFALAR GETİRMİŞ  :muzz:

SAĞ SALİM KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN RABBİM  :amin: :nazar:
:love9: :love9: :love9: ALLAH RAZI OLSUN CANIM  :amin: :love9: :love9: :love9:
                    :love9: :love9: :love9: AMİN    İNŞALLAH :amin: :love9: :love9: :love9:
                      :k06: EVET ÖYLE OLMUŞ :k06:
                         :nazar: HİÇ FARK ETMEMİŞTİM  :nazar:

Nezo

Eneee Oy Oy 3 Tane Oğlan Mı Oldunuz Kıyamammm Allah Kucağına Almayı Nasip Etsin Arkadaşım  :flowers:

melek100lü

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 25 Mayıs , 2012, 14:00:42
Eneee Oy Oy 3 Tane Oğlan Mı Oldunuz Kıyamammm Allah Kucağına Almayı Nasip Etsin Arkadaşım  :flowers:
:love9: :love9: :love9: :love9: :k06: NEZ İYİBİŞEYMİ DEDİN  :ehi: :ehi: :ehi: :love9: :love9: :love9: :love9:
ACIDINMI KIZ BANA  :toothy10: :toothy10: :toothy10:   :amin: AMİN İNŞALLAH :amin:

Nezo

Alıntı yapılan: melek100lü - 25 Mayıs , 2012, 14:02:36
Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 25 Mayıs , 2012, 14:00:42
:love9: :love9: :love9: :love9: :k06: NEZ İYİBİŞEYMİ DEDİN  :ehi: :ehi: :ehi: :love9: :love9: :love9: :love9:
ACIDINMI KIZ BANA  :toothy10: :toothy10: :toothy10:   :amin: AMİN İNŞALLAH :amin:
Ortaya Karışık Oldu Accık  ;D

melek100lü

:love9: :love9: :love9: :nazar: günaydın benim minik kuşum :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9:
  bugün yine varlığını belli ettin  :igrenc: :igrenc: :igrenc: napıcaz
böyle hiç besliyemiyorum seni  :icon_pale:  inşallah artık
geçer bulatılarımızda bizde rahatça yemek yeriz :amin:
:nazar: :nazar: :love9: :love9: Seni Seviyorum Oğluşum :opucuk: :love9: :love9: :nazar: :nazar:
:amin: :amin: :amin: :nazar: ALLAH a emanet ol yağız efem :nazar: :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

cnm günlüğün hayırlı olsun
oglun olacakmıs cok sevindim allah sağlıcakla kucagına almayı nasip etsin  :flowers:

melek100lü

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 26 Mayıs , 2012, 09:08:45
oglun olacakmıs cok sevindim allah sağlıcakla kucagına almayı nasip etsin  :flowers:

:love9: :love9: :love9: :muzz: evet canan cım oğluşumuz geliyor :muzz: :love9: :love9: :love9:
ALLAH RAZI OLSUN CANIM CÜMLEMİZLE BERABER İNŞALLAH SANA NASİP OLSUN MİNİKLERİNİ SAĞLIKLI KUCAĞINA ALMAK  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: melek100lü - 26 Mayıs , 2012, 09:12:08
Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 26 Mayıs , 2012, 09:08:45

:love9: :love9: :love9: :muzz: evet canan cım oğluşumuz geliyor :muzz: :love9: :love9: :love9:
ALLAH RAZI OLSUN CANIM CÜMLEMİZLE BERABER İNŞALLAH SANA NASİP OLSUN MİNİKLERİNİ SAĞLIKLI KUCAĞINA ALMAK  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin:   

aydinays

CANIM GÜNLÜĞÜNÜZ HAYIRLI OLSUN. AİLENİZE BİR ERKEK DAHA KATILIYORMUŞ. YAĞIZ EFE İL EHEP GÜZEL ŞEYLER PAYLAŞIN GÜNLÜĞÜNÜZDE...  :opucuk: :opucuk:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

melek100lü

Alıntı yapılan: aydinays - 26 Mayıs , 2012, 09:38:49
CANIM GÜNLÜĞÜNÜZ HAYIRLI OLSUN. AİLENİZE BİR ERKEK DAHA KATILIYORMUŞ. YAĞIZ EFE İL EHEP GÜZEL ŞEYLER PAYLAŞIN GÜNLÜĞÜNÜZDE...  :opucuk: :opucuk:
:love9: :love9: SAĞOL AYŞECİM AMİN :amin:  EVET BİR PAŞA DAHA
GELDİ AİLELEMİZE SAĞLIKLI OLSUNDA HİÇ ÖNEMLİ DEĞİL CANIM ÇOK ŞÜKÜR İYİ GELİŞİMİ
ÇOK MUTLU ETTİ BİZİ  :nazar:   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

aydinays

İnşallah hep böyle sizi mutlu eden bir bebek olur yağız efe.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

melek100lü

ZéynéP.SimAy

melekcimm günlüğün hayırlı olsun   :hello2: :hello2: Rabbim sağlıkla kucağına aldığın günleride göstersin inşallllaaahhh  :amin: :amin: