Hoşgeldin YAĞIZ EFEM hoşgeldin bitanem

Başlatan melek100lü, 25 Mayıs , 2012, 12:20:50

« önceki - sonraki »

nazo-58

3 lü test sonucunun güzel çıkmasına cok sevindim canım :nazar: ...tahlillerede kafayı takma bendede kolestrol cıktı,kan düşük cıktı :sad1: ..ilaçlarımız içer ve dıkkat edersek geçer inş... :amin:

RABBİM saglıklı sıhhatlı bı sekılde kuzularımızı kucagımıza almayı nasip etsin inş... :amin: :amin: :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: nazo-58 - 28 Haziran , 2012, 22:03:08
3 lü test sonucunun güzel çıkmasına cok sevindim canım :nazar: ...tahlillerede kafayı takma bendede kolestrol cıktı,kan düşük cıktı :sad1: ..ilaçlarımız içer ve dıkkat edersek geçer inş... :amin:

RABBİM saglıklı sıhhatlı bı sekılde kuzularımızı kucagımıza almayı nasip etsin inş... :amin: :amin: :amin:

:nazar: :nazar: amiiiiin canım inşallah atlatırız çok büyütücek

bişey değil dedi doktorumuzda ilaçları düzenli iç

dedi inşallah sağlıcakla vaktinde gelsin kuzucuklar

ımız  :amin: :amin:

melek100lü

:nazar: tatlı bebeğim seni çok özledim bitanem :opucuk:

bugün çok kötü bir rüya gördüm :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:

tambir kabustu  :y25:  çok korktum rabbim acını

göstermesin inşallah :amin: :nazar: çok ağladım rüyamda

inşallah gülmeye çıkar rüyamız :amin: annecim :opucuk:

zaman geçsede seni ayrıntılı görebilsek hayırlısıyla

balböceğim inşallah sağlıklı büyümeye devam

edersin tatlım kurban olurum seni verene :love9: :love7: :love9:

:love9: :love9: :nazar: ALLAH A EMANETSİN YAĞIZ IM  :opucuk: :nazar: :love9: :love9:

serserim

AH AH MELEKÇİMM BENDE GÖRÜYORUM ÖYLE RÜYALAR ANNEM HAMİLELER GÖRÜR DİYOR ALLAH IM HAYIRA ÇIKARSIN RÜYALARIMIZI  :amin: :amin: :amin: :amin: İNŞALLAHHH MERAK ETME ANNESİ YAĞIZ EFE SAĞLIKLIDIR İNŞALLAH HELE AYRINTILI ULTRASONDA DA ANNECİĞİNE SAĞLIKLI GÖRÜNSÜN ANNECİĞİNİN DEYMEYİN O ZAMAN KEYFİNE   :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: serserim - 02 Temmuz , 2012, 11:00:44
AH AH MELEKÇİMM BENDE GÖRÜYORUM ÖYLE RÜYALAR ANNEM HAMİLELER GÖRÜR DİYOR ALLAH IM HAYIRA ÇIKARSIN RÜYALARIMIZI  :amin: :amin: :amin: :amin: İNŞALLAHHH MERAK ETME ANNESİ YAĞIZ EFE SAĞLIKLIDIR İNŞALLAH HELE AYRINTILI ULTRASONDA DA ANNECİĞİNE SAĞLIKLI GÖRÜNSÜN ANNECİĞİNİN DEYMEYİN O ZAMAN KEYFİNE   :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Çok etkileniyor insan :-\  inşallah hayra çıkar :amin: :amin:

:nazar: :amin: İnşallah biran önce kavuşuruz efemle  :amin: :nazar:

:nazar: evet keyfimize diyecek yok çok şükür :amin: :amin: :nazar:

:amin: Rabbim herkese sağlıklı bebekler nasip etsin :amin:

serserim

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: canım korkulu rüya hayra çıkar derler bizde bizde kötü düşünmeyelim ki hayır olsun inşallahhhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

melek100lü

RuHGuZeLi

melekciğim uzun zamandır yoktum forumda... Ne kadar büyümüş yağız efe maşallah. Allah yavrunu sana bağışlasın sağ salim sağlıcakla kavuşun inş.  :nazar:

melek100lü

Alıntı yapılan: begum0101 - 02 Temmuz , 2012, 13:16:40
melekciğim uzun zamandır yoktum forumda... Ne kadar büyümüş yağız efe maşallah. Allah yavrunu sana bağışlasın sağ salim sağlıcakla kavuşun inş.  :nazar:
:love9: :love7: :love9: sağol begüm cüm sen nasılsın görüşmeyeli

evet baya uzun zamandır yoktun hoşgeldin :opucuk:

cute552

melekçim bende hep kabuslar görüyorum kendimi hamile halimde benden kan geliyomuş hastaneye bitürlü gidemiyomuşum 2 defa aynı rüyayı gördüm allaha şükür bişey olmadı olmazda inşallah allahım bizi bebeklerimizi korusun  :amin:

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

RuHGuZeLi

Alıntı yapılan: melek100lü - 02 Temmuz , 2012, 13:22:08

hoşbulduk canım benim işten güçten fırsat bulamıyorum. Birde bebek hislerimizi geri atmamız lazım yoksa çok üzülüyorum. Biliyorsundur durumu (eşim askere gidecek ). O yüzden bebeği erteledik canım...

melek100lü

Alıntı yapılan: begum0101 - 02 Temmuz , 2012, 13:28:58
Alıntı yapılan: melek100lü - 02 Temmuz , 2012, 13:22:08

hoşbulduk canım benim işten güçten fırsat bulamıyorum. Birde bebek hislerimizi geri atmamız lazım yoksa çok üzülüyorum. Biliyorsundur durumu (eşim askere gidecek ). O yüzden bebeği erteledik canım...

EVET CANIM SAĞSALİM ÖNCE EŞİNE SONRA BEBEĞİNE KAVUŞURSUN İNŞALLAH  :amin: :amin:

RABBİM SABRINI VERSİN BEDELLİMİ YAPICAK ASKERLİĞİNİ

RuHGuZeLi

malesef canım  bedelli değil 15 ay yapıcak yaştan dolayı denk gelmedi bedelli. Kısmet değilmiş... Her şeyin hayırlısı canım bekliyeceğiz

melek100lü

Alıntı yapılan: begum0101 - 02 Temmuz , 2012, 13:39:09
malesef canım  bedelli değil 15 ay yapıcak yaştan dolayı denk gelmedi bedelli. Kısmet değilmiş... Her şeyin hayırlısı canım bekliyeceğiz
Hayırlısı olsun güzelim yuvanda sağlığın huzurun olsunda

Rabbim nezaman minasip görürse ozaman sağlıklı

bir bebeğin olsun inşallah  :amin: :amin: dua edicem senin için :opucuk:

RuHGuZeLi

Allah razı olsun canım benim şu sıkıntılı zamanlarımızı atlatırsak elbette bizimde bebeğimiz gelicek inanıyorum ona...