Hoşgeldin YAĞIZ EFEM hoşgeldin bitanem

Başlatan melek100lü, 25 Mayıs , 2012, 12:20:50

« önceki - sonraki »

melek100lü

Alıntı yapılan: serserim - 27 Haziran , 2012, 21:18:45
melekçim dr un  vitamin balık yağı vrdimi hem benim dr umun bir lafı var sen yesende yemesende senin kanının son damlasına kadar besleniyor dedi sakın kafana takma bebeğim beslenemiyor diye benim kuzenimde 9 ay boyunca durmadan kustu şimdi 6 yaşında maşallah sağlıklı oğlu var sakın kafana takma o senden besleniyor canım peki kansızlık için kan ilacı verdimi canım :opucuk:
Evet canım kan ilacı verdi balık yağı bide vitamin verdi şimdi yediklerime daha çok dikkat edicem
inşallah problemsiz doğar miniklerimiz  :amin: :amin: :amin:

serserim

inşallah canım sen gönlünü ferah tut yarın dr a gidince dahada rahatlıcaksın inşallahhhhhh  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ZéynéP.SimAy

canımm meleğimm Allahım sağlık sıhhat versin inşşallah atalatacaksın bunlarıda herşeyin bi tedavisi var canım artık hiiç kafana takma bebişinide üzmeee  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

melek100lü

Alıntı yapılan: zynpesra - 28 Haziran , 2012, 09:05:53
canımm meleğimm Allahım sağlık sıhhat versin inşşallah atalatacaksın bunlarıda herşeyin bi tedavisi var canım artık hiiç kafana takma bebişinide üzmeee  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
:nazar: :nazar: Allah razı olsun canım inşallah :amin: :amin:

atlatıcaz inşallah  :amin:  sağol canım desteğin için :opucuk:

melek100lü

:love8: :love9: :nazar: paşam dünya tatlısı miniğim benim :nazar: :love9: :love8:

seni verene kurban olurum ben yavrumbenim :opucuk:

doktordan geldik bitanem 3lü testimizin sonucunu

aldık çok şükür :nazar: :amin: hiçbir sorun yokmuş :amin: :nazar:

çok mutlu oldum :love9: :love8: :love9: 3 hafta sonra ayrıntılı

ultrasonla bakılcakmış şimdiden çok özledim seni

ilaçlarımızı düzenli içicez ve atlatıcaz inşallah :amin: :nazar:

şimdilik bukadar tatlım bugün daha iyiyiz şükür :amin:

:nazar: :love9: :opucuk: :love9: Seni seviyorum minik kuşum :love9: :opucuk: :love9: :nazar:

:amin: :amin: Rabbim verdiklerin içinde vermediklerin içinde

hesapsız şükürler olsun :amin: yavrum sana emanet :amin:

:amin: :amin: görünmez kaza ve belalardan sana sığınırım :amin: :amin:

gökçe58

canım çok geçmiş olsun yeni gördüm dikkat kendine allahın izniyle sağsağlim doğacak kuzularımız. 3 lü taramanın sorunsuz çıkmasına da sevindim canım.. allaha  emanetler.

_inci_tanem_

maşallah Yağız Efe'ye :nazar: :nazar: :nazar:
RABBİM korusun inşallah testlerinizin iyi olmasına çok sevindim :opucuk:
Bir an önce daha iyi olursunuz meleğim inş.ilaçlar iyi gelir size :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: gökçe58 - 28 Haziran , 2012, 11:24:57
canım çok geçmiş olsun yeni gördüm dikkat kendine allahın izniyle sağsağlim doğacak kuzularımız. 3 lü taramanın sorunsuz çıkmasına da sevindim canım.. allaha  emanetler.

:flowers: sağol canım çok şükür bugün moralimiz iyi :amin: :nazar:

baya üzülmüştüm çokda endişelenecek bişey

yokmuş çok şükür düzenli ilaç kullanıcaz :aferin:

3lü testimizde iyi çıktı çok şükür  :amin: :nazar:

:love9: sen nasılsın  :opucuk: girdinmi ayrıntılı ultrasona  :love9:

melek100lü

Alıntı yapılan: yyeeliz - 28 Haziran , 2012, 11:26:07
Bir an önce daha iyi olursunuz meleğim inş.ilaçlar iyi gelir size :amin: :amin: :amin:

:nazar: :nazar: sağol yelizcim bende çok mutluyum :love9: :love7: :love9:

baya korkmuştum neyseki çokta büyültücek

bişey yokmuş çok şükür  :amin: :nazar:

:love9: :love7: :love9: :nazar: sen nasılsın tatlım  :opucuk:  bebeğin kalp atışlarını  duydunuzmu canım  :amin: :nazar:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: melek100lü - 28 Haziran , 2012, 11:39:45
Alıntı yapılan: yyeeliz - 28 Haziran , 2012, 11:26:07

:nazar: :nazar: sağol yelizcim bende çok mutluyum :love9: :love7: :love9:

baya korkmuştum neyseki çokta büyültücek

bişey yokmuş çok şükür  :amin: :nazar:

:love9: :love7: :love9: :nazar: sen nasılsın tatlım  :opucuk:  bebeğin kalp atışlarını  duydunuzmu canım  :amin: :nazar:

çok sevindim canımmm ALLAHA şükürler olsun :amin: :amin: :amin:
Duyduk canım  ALLAHA hamd olsun  :amin: :amin: :amin: şükür RABBİME :amin: :amin: ama bebeğin kesesini yanında kanama alanı var dedi düşük tehlikem devam ediyo çok korkuyorum bebeğime birşey olacak diye  :crybaby2: :crybaby2: kurban olduğum RABBİM korur inşallah bu kez sağ salim kucağımıza alırız cümlesiyle inşallah  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ZéynéP.SimAy

canım çook sevindim testin sonucunun güzel çıkmasına.. İnşşalah hep böyle güzel gidecek herşey Rabbim yardımcımız olsun inşallahh  :amin: :amin: :amin:

gökçe58

Alıntı yapılan: melek100lü - 28 Haziran , 2012, 11:36:41

canım benim 2 li ve 3 lü riskli çıktı çok üzüldüm yeni yeni toparlanıyorum ne gelirse Allahtan dua ediyorum bolca. ayrıntılıyada açıkcası girmeyi düşünmüyrum çok kafam karışıyor toparlanamıyorum o yüzden sadece aylık kontrollerime gidip gidip gelecem. sende dua et nolur bana sağsağlm doğsun bebeğim.

serserim

gözün aydın canım çok sevindim maşallahhh size :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım inbşallahhhhhhhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  MELEĞİMMMMM CANIMM BENİMMM ÇOK SEVİNDİMMMMM KORKMA ARTIKKK YAĞIZ EFEMİZZ ÇOKK SAGLIKLI BİBEBEK OLARAK GELCEK ANNECİNE İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:SADECE KENDİNE DİKKAT ET MELEĞİMM ÇOK YORULMA GÜNEŞE ÇIKMA BESLENMENE DİKKAT ET AMA STRES YAPMA HERŞEY ÇOK GÜZEL VE ÖYLE OLCAK HEP :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk:

melek100lü

Alıntı yapılan: gökçe58 - 28 Haziran , 2012, 11:52:34
Alıntı yapılan: melek100lü - 28 Haziran , 2012, 11:36:41

canım benim 2 li ve 3 lü riskli çıktı çok üzüldüm yeni yeni toparlanıyorum ne gelirse Allahtan dua ediyorum bolca. ayrıntılıyada açıkcası girmeyi düşünmüyrum çok kafam karışıyor toparlanamıyorum o yüzden sadece aylık kontrollerime gidip gidip gelecem. sende dua et nolur bana sağsağlm doğsun bebeğim.

Canım dualarım hep seninle olsun  :amin: :nazar:

korkma güzelim senin bebeğin sağsalim gelicek dünyaya Allah ın izniyle ben neler yaşadım

anlatmıştım sanada korkma rabbim herşeyin iyisini bilir inşallah bebeklerimiz sağlıklı doğacak

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: