28 Mart , 2024, 22:15:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bir Mucizeyi Yaşıyorum Seninle.....

Başlatan esracım, 01 Ekim , 2012, 13:09:58

« önceki - sonraki »

esracım

25 Kasım , 2012, 13:51:57 #90 Son düzenlenme: 25 Kasım , 2012, 13:54:07 esracım
                                                                                                                                             10.11.2012                                                                                                                                               

BUGÜN BENİM DOĞUM GÜNÜM
Güzel kızım baban dün akşam Muğlaya gitti.Bugünde benim doğum günüm biliyormusun.Doğum günümüzde tek olacağımızı düşünmüştüm ama hiçte öyle olmadı.Direksiyon eğitimindeyken Tuğba aradı ve akşama bizi çağırdı.Tuğba-Mehmet, Buket-Dinçer, Onur, Kerem hep beraber pasta kestik.Bize birde hediye almışlar.Hediyemiz ne biliyormusun ?Bir albüm.Çok güzel.Senin resimlerini koyacağımız pembe bir albüm.Ultrason görüntülerinle doldurmaya başladık albümü.Doğum günümüzü kutlarken şeydalarda aradı nlarda beni alacaklarmış kutlyacaklarmış ama kısmet olmadı.
Direksiyon eğitimimiz çok güzel geçti.Galiba ehliyeti almayı başaracağım.Neden daha önce ehliyet almak istememişim anlamadım.Senden sonra sardı bu merak kızım.Seninle beraber çıkar gezeriz Zülalim ne dersin : )Baban bu sabah gelecek.Çok mutluyum..
Bu arada şunu söyleyeyim hayatımdaki en güzel doğum günüydü çünkü sen benimleydin.Şükürler olsun bugünlerimize :amin:

mavişim80

canım kusura bakma bilmiyordum doğum gunun oldugunu nice nice uzun uzun senelere inş.
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

esracım

esracım

Alıntı yapılan: mavişim80 - 25 Kasım , 2012, 13:54:28
canım kusura bakma bilmiyordum doğum gunun oldugunu nice nice uzun uzun senelere inş.
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
canım teşekkür ederim 10 kasımda idi.buraya biraz geç yazdım günlüğüme.defterime yazıyorum buraya da ordan geçiriyorum.ama çok teşekkür ederiz  :opucuk: :opucuk:

melek100lü

:love9: :love8: :love9: nice senelere bitanem eşin bebeğin ve tüm sevdiklerinle inşallah  :amin: :nazar: :love9:

esracım

Alıntı yapılan: melek100lü - 25 Kasım , 2012, 13:57:48
:love9: :love8: :love9: nice senelere bitanem eşin bebeğin ve tüm sevdiklerinle inşallah  :amin: :nazar: :love9:
Meleğim çok teşekkür ederim canım benim  :opucuk: :opucuk: .Paylaşımlarımızın olacağı nice yıllar geçiririz inşallah  :amin: :amin: :amin:

esracım

25 Kasım , 2012, 17:27:11 #96 Son düzenlenme: 25 Kasım , 2012, 17:29:36 esracım
Sabah yine direksiyon eğitimine gittik ve Fatma ile beraber eve döndük.Öğleden sonra yine eğitim var.Babamız öğlen gibi Muğladan dönmüş olacak.Eğitimden gelince kahvaltı hazırladık.Fatma da yardımcı oldu ve saat 13 gibi baban geldi.Hep beraber kahvaltımızı yaptık.Bu benim için ikinci kahvaltıydı yoksa 13  e kadar beklemem mümkün değildi.Kızım babamız bana hediye aldı.Aslında sana aldı.Ama çok güzel bir hediye görsen bayılırsın  :)Ben beğendim baban aldı.Nasıl fikir ama ?
Baban çok iyi birisi kızım.İyiki benim kocam iyiki senin baban.İnan çok şanslısın böyle bir babaya sahip olduğun için.Her akşam elimiz göbeğimde senin hareketlerini yorumluyoruz.Ne kadar güzeldir bu duygu.Umarım birgün sende anne olursun.Benim minik kelebeğim büyüyecek önce prenses olacak sonra anne...

ayy

canım  ya biraz gec oldu ama doğum günün kutlu olsun daha nice mutlu yaşların olsun eşinle ve kuzunla inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

bu arada sadece babasından dolayı değil senin gibi bir anneciği oldugu içinde çok şanslı yavrun :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

melek100lü

:love9: :nazar: :love9: esracım sıra size geliyor  :love9: :binkybaby:  inşallah sende bi avazda doğurursun sağsalim kavuşursun yavruna :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: