Eylül-Ekim-Kasım 2005 Bebekleri ve Anneleri Buraya :)))

Başlatan yeşilim, 03 Şubat , 2007, 07:19:54

« önceki - sonraki »

yeşilim

Eylül-Ekim 2005 doğumlu bebişlerin anneleri nerdesiniz :hello2:

Hadi bebişlerimizin merifetlerini bu sayfada anlatalım :binkybaby:

yeşilim

huhu eylül-ekim 2005 doğumlu bebişi olan hiç yok mu aranızda, bir tek ben mi varım???? :(

yeşilim

madem daha eylül ekim 2005 bebişlerinin anneleri daha gelmedi, ben başlayayım o zaman;

kızım 29.10.2005 doğumlu, adı damla, her geçen gün beni ve babasını şaşırtmaya devam ediyor...artık rahatlıkla yürüyor, konuşuyor ve en önemlisi de dediğimiz herşeyi anlıyor :-*...

oyun oynamaya, çekmece dağıtmaya, yemek yemeye, konuşmaya, şarkı söylemeye ve dans etmeye bayılıyor :k06:

pınar

Yeşilim Merhaba,

Ben Pınar benim kızımda 08.10.2005 doğumlu ama biz "2005 bebişleri" bölümündeyiz. İstersen sende oraya gel. Görüşmek üzere..bye

yeşilim

zerguvan

13 Şubat , 2007, 15:32:57 #5 Son düzenlenme: 13 Şubat , 2007, 15:38:34 zerguvan
bence ağustos 2005 bebeklerinin sayfası ayrı olmalı 2005 adı altında bir çok bebişimiz  var bu şekilde karışıklık oluyo.   :nazar:

yeşilim

ben de sana katılıyorum canım, hatta bunun için eylül-ekim 2005 bebekleri için ayrı sayfa açmıştım ama arkadaşlar nedense istemiyorlar, oysa benim bebeğim 29 ekim doğumlu ocak ayında doğan bir bebekten 9-10 ay küçük neredeyse dolayısıyla gelişimi çok farklı şu anda...

zerguvan

canım bende geldim sayfanıza bencede böylesi daha iyi ama ne gelen ne giden var. :)

yeşilim

hoşgeldin canım, bebişin hangi tarihte doğdu, adı ne????  :wave:

zerguvan

canım oğlumun adı berk kartal 06.08.05 doğumlu
adındanda anlaşıldığı gibi tam bi kartal.

[eklenti yönetici tarafından silindi]

yeşilim

maşallah canım çok tatlıymış kartal, neler yapıyor, annesini yoruyor mu???   8)

gülşah39

merhaba arkadaşlar benim oğlumda 19 ekim 2005 doğumlu... büyüdüler artık... ne çabuk geçti o günler... :hieyt: :hieyt: :hieyt:

yeşilim

eee kızlar nasılsınız bebişler ne yaramazlıklar yapıyor???  :k06:

berilce

sayfaniz hayirli olsun...yesilim benim kizim da 29 ekim dogumlu ama bi farkla benim kizim 2006 dogumlu  :k06:   tekrar hayirli olsun sayfaniz...byeeeeeeeeeeeeeeee

yeşilim

Alıntı yapılan: berilce - 09 Mayıs , 2007, 22:22:42
sayfaniz hayirli olsun...yesilim benim kizim da 29 ekim dogumlu ama bi farkla benim kizim 2006 dogumlu  :k06:   tekrar hayirli olsun sayfaniz...byeeeeeeeeeeeeeeee

aaaa ne tesadüf  :hieyt:, öp kızını benim için  :-*