Ynt: Eylül-Ekim-Kasım 2005 Bebekleri ve Anneleri Buraya :)))
« Yanıtla #15 : 16 Mayıs , 2007, 11:40:26 »
arkadaşlar normal yemek vermeye başladınız değil mi bebişinize???...biz 1 yaşından beri hiç mama yemiyoruz artık da sizlerde durum nedir merak ettim...biz ne yersek damla da ondan yiyor  :hungry:
You are not allowed to view links. Register or Login

« Yanıtla #16 : 18 Temmuz , 2007, 11:25:31 »
kızlar sayfamızda büyük ihmal görüyorum  ;D....hadi anlatın bebişlerinizi  :love7:

« Yanıtla #17 : 27 Eylül , 2011, 10:27:31 »
bebekler diye açılmış ama artık çocuk oldular da okula başladılar...
2005 sonbahar çocukları var mı?

oğlum 25.09.2005 doğumlu

« Yanıtla #18 : 31 Ekim , 2017, 14:27:45 »
Merhaba! Ben kocamla Ukrayna'da bir tüp bebek merkezinde tedavi görüyoruz. Türkiye'deyken biz kliniğe sperm testi sonucunu gönderip geldiğimiz ülkede kocam, sperm dondurma prosedürü için yine de bu test defalarca yapıyordu. Hastaneye hatta gitmeyip otelde bu prosedür yapıyordu.... embriyolog daha sonra bize geliyordu. Oturduğumuz otelde bu prosedür için özel oda var. Kocam hastanedeyken daha sinirli olup heyecanlıyor bu nedenle bizim için çok rahattır.

« Yanıtla #19 : 02 Kasım , 2017, 18:00:05 »
Merhaba, arkadaşlar!
Benim arkadaşım çok ilgiliyor ve benimle gebe konusunda firki veriyor. Benim nasol ona cevaplayacağımı bilmiyorum. Bunun için forumda sizi sormak istedim. Onun hikayesi şöyle: 2015 Ekim ayında Şişli Memorial'de üçüncü  tüp bebek  denememiz sonucu on dokuz yıldan sonra meleğimize kavuştuk. Şükürler olsun rabbime.Cenabı Allah tüm evlat hasreti çekenlere hayırlı ve afiyetlisinden en kısa zamanda nasip etsin inşallah. İlk denem Adana'da 8 aylık anne karnında kaybettik. ikinci deneme Ankara iki aylık'ken kalbi durdu.Bu sebeplerden Şişli Memorial komple bir Hastane ve Genetik laboratuvarının bu konuda iddialı olması , ekibin başında çok tecrübeli bir isim Doktor Semra Kahramanın bulunması sebebiyle Şişli Memorial'ı seçtik birde bize söylenen operasyon ve tahlillerin tamamını yaptırdık embriyo'da genetik bakılması konusunda istekte bulunduk. Üç embriyodan sadece birincisi tamamen normal çıktı iki hakkımız olmasına rağmen sağlam çıkan tek embriyo trasfer edildi. Bundan sonra kürtaj oldu. Şimdi yumurta donasyonu hakkında düşünüyorum.
Duyduğuma göre Ukrayna’da bir klinik var. Biotexcom adında. O hakkında çok yorum ver gerçekten. İnternette siteleri gördüm ama sizi o hakkında sormak istiyorum. Orada tedavi etmiş olanlar var mı aranızda?