29 Mart , 2024, 02:07:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Fırın ve Aspiratör Temizliğinde Müthiş Sonuç

Başlatan semsen24, 23 Mayıs , 2012, 17:22:37

« önceki - sonraki »

semsen24

AMWAY Jel Fırın Temizleyicisi

Her zaman ardında temiz bir fırın bırakır!

Fırın temizliğini güçleştiren, temizlenmesi çok zor yağ ve şeker lekelerinde güçlü etki.
Sert, pişmiş yiyecekleri, yağ ve şeker bazlı lekeleri hızla yumuşatır, söker ve eritir
Aşındırıcı olmayan, kalın jel her yüzeye eşit oranda tutunarak kalın, yanmış yiyecek kabuklarını yumuşatacak ve sökecek gerekli temas zamanını sağlar.
Uygulanması kolaydır. Zorlu ovma, kazıma veya fırçalama işlemine gerek kalmaz.
Çocukların açamayacağı kapak ek güvenlik sağlar.
Kullanım Alanları

Gazlı veya elektrikli emaye fırın içlerinde, fırın raflarında, barbekü tepsilerinde döner ızgaralarında kullanılabilir. (Uyarılara dikkat ediniz.)

Kullanım Şekli

1. Kullanmadan önce iyice çalkalayın. (Çalkalamadan önce kapağın sıkıca kapalı olmasına dikkat edin.)

2. Lastik veya plastik eldiven kullanın, uygun göz/yüz koruma gereci takın.

3. Fırın raflarını ve sökülebilen diğer parçaları çıkarın.

4. Fırının dibine küçük bir kase koyun. Fırın Temizleyicisini kaba dökün.

5. Temizleyiciyi fırının iç yüzeyine bir fırça ile uygulayın. Önce arka iç yüzeyi, sonra yanları, altı ve en son da üst bölümü ürünle kaplayın.

6. Rafları ve diğer parçaları fırına geri koyun ve onları da temizleyici ile kaplayın.

7. 30 dakika bekleyin. (Çok kirli bölgeler için tekrar uygulama gerekebilir.)

8. Jöleli kalıntıları sıcak suya batırılmış bir sünger veya bezle silin.

9. Su-sirke karışımına batırılmış bir kumaşla üstten alta doğru çalışarak durulayın.

İnanın Yengem Aspiratörünü yağları çıkaramıyorum diye değiştirmeyi düşünüyordu. Bu ürünü tavsiye ettim. İnanılmaz memnun kaldı ve sonucu gören komşularından bile sipariş geldi bana. Gerçekten mükemmel bir ürün Tek sorun çelik yüzeylerde uygulanması tavsiye edilmiyor.

Sema&Sena