24 Nisan , 2024, 09:20:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

normal doğumu kolaylaştırmakk ......

Başlatan doruk38, 18 Mayıs , 2012, 16:10:43

« önceki - sonraki »

fıstık

:y25:  yaaa BEN 3 GÜN GAZIM ÇIKMADIĞINDAN HASTANEDE KALDIM

YÜRÜ DİYOLAR ALLAHIM HER YATAKTAN KALKMAYA ÇALIŞMAK YENİDEN KESİLMEK GİBİ  :icon_pale: :icon_pale:

45 GÜN YAAAA 45 GÜN O AĞRIYI ÇEKTİM BEN  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

HERŞEY NORMAL DEDİ 15 GÜN SONRA DOKTOR BEN İYİLEŞTİM DİYE

EVİ SÜPÜRÜRDÜM GECESİNDE DAYANILMAZ ACILAR ÇEKERDİM

BÜYÜK KONUŞMAK İSTEMEM AMA ASLA İSTEMİYORUM HALA UNUTMUŞ DEĞİLİM  :y25:

Balböceği

:y25: :y25:

Sen bu psikolojiyle ikinciyide düşünmüyorsun herhalde  :y25:

Zor valla Allah yardım etsin, Allah herkese kolay dogum nasip etsin.  :amin:

Okurken ben bile korktum  :icon_pale:

elfo

geçenlerde bi arkadaşım çok beğendiğim bi yorum yaptı. kendisinin 1 yaşında kızı var bağıra bağıra doğum yaptım ama tekrar başa dönsem yine normal doğum yaparım adından belli NORMAL DOĞUM yani doğumun normali dedi  :icon_thumright: (tabi mecburi durumları olanlar için söz meclisten dışarı)
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

melek100lü

:love9: :love9: iki oğlumuda normal doğum yaptım nasip
olursa 3. bebeğimide normal doğurma isterim
sezeryandan çok korkuyorum  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

°•.ℓανιηуα.•°

melek100lü senin 2 tane oğlun mu var.  :-ooo çok şaşırdım hiç göstermiosun fotondan. kaç yaşındasın?

bi de sen şimdi hamile değil misin  :dontknow: ben seni hamile sanıyodum.

aydinays

melek senin iki tane çocuğun mu var maşallah. Ben senin ilk çocuğun olacak sanıyordum. Maşallah.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

melek100lü

:love9: evet ALLAH A EMANET İKİ OĞLUM VAR :love9: :love9:
BİRİ 98 Lİ BİRİDE 2001 Lİ
BEN İKİNCİ EVLİLİĞİMİ YAPTIM
3 HAZİRANDA 1 YIL OLCAK
3. BEBEĞİME HAMİLEYİM
EŞİMİN İLK EŞİNDEN 9 YIL BEBEĞİ OLMAMIŞ
ORTAK OLSUN BİTANE DEDİK
ALLAH NASİP EDERSE 12 HAFTALIK HAMİLEYİM
ÇOK ŞÜKÜR RABBİM HERKESE VERSİN İNŞALLAH
BU ARADA BENDE 79 YUM

melek100lü

FOTO GEÇEN YIL RAMAZAN BAYRAMINDA  :love9: :love8: :love9:
   YENİ EVLİYKEN YANİ  :love9: :love8: :love9: :love8: :love9:

aydinays

Alıntı yapılan: melek100lü - 24 Mayıs , 2012, 12:47:44
FOTO GEÇEN YIL RAMAZAN BAYRAMINDA  :love9: :love8: :love9:
   YENİ EVLİYKEN YANİ  :love9: :love8: :love9: :love8: :love9:
Allah bağışlasın canım. Rabbim yeni doğacak bebeğinide sağlıkla kucağına almanı nasip etsin.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

melek100lü

:love9: :love9: :amin: AMİN CANIM CÜNLEMİZİN EVLADIYLA BİRLİKDE İNŞALLAH RABBİM EVLAT ACISIYLA SINAMASIN KİMSEYİ İNŞALLAH SENİNDE EVLADINA SAĞLIKLI UZUN ÖMÜRLER VERSİN :amin: :amin:

aydinays

Alıntı yapılan: melek100lü - 24 Mayıs , 2012, 12:53:08
:love9: :love9: :amin: AMİN CANIM CÜNLEMİZİN EVLADIYLA BİRLİKDE İNŞALLAH RABBİM EVLAT ACISIYLA SINAMASIN KİMSEYİ İNŞALLAH SENİNDE EVLADINA SAĞLIKLI UZUN ÖMÜRLER VERSİN :amin: :amin:

amin cnmm.

Nezo

Normalle Sezeryan Arasında ki Fark Sadece Kasıktaki Çizgi Bence  :ehi: Normalde Doğum Öncesi Sezeryanda İse Doğum Sonrası Acı Çekiyosun  ;D

Sonuna Kadar Normalden Yanayım Son Dakika Yusuf Yusuf Ötmezsem inşallah Doktorumda Normalden Yana Bi Doktor Allah Bebeklerimizin Hakkında Hayırlısı Ne İse Nasıl Sağlıklı Olacaklarsa Onu Nasip Etsin İnşallah  :amin:

ayten

bende kizmida normal dogum yaptim ama zordu ya ozelikle suni sanciyi verdikten sonra birde dikisim cok olunca sonrdanda onlar iltihaplannca cektim baya acikcasi.simdi hamileyim acikcasi cok korkuyorum ama yinede normal dogurmaya caliscam ilkte okadar korkmamastim ancak sanci cogalinca sezeryana alin beni diye bagryodum  ;Dbu sefer nasil olcak bilmiyom ama kucagina verdikleri an herseyi unutuyorsun zaten dogum zor degildi yani bebegin basi gelmeye basliyinca aci cekmedim sadece kindim ben ondan korkuyodum asil birde dikis makas onlarin hicbrini his etmedim sadece sanci kendi sancim neyse ama suni sancidaa bagrdim bagrdim allah herkese hayrli dogum nasip etsin onemli olan sagsalim cikmak vallah ben ne nefes ne baska bir sey yapmak istemedim zaten yapcak halde olmuyorsun ;D tabi kolay dogum yapnda oluyo

Balböceği

masaya yatıp cocuğun bası geldi anda dogum gercekten kolay

Ama ondan oncesi anlatılmaz yaşanır valla  :ehi: suni sancı berbat bisey  :icon_pale:

Dünde okuduğum habere göre, sezeryanla doğan çocuklar normal doğan cocuklara göre

Obezite olmaları yüksekmis..  ::)  

muhribe

valla inanır mısınız ben 15 saat sancı çektim, bunun 8 saati suni sancıydı, bir kere bile bağırmadım  :-ooo

ebeler bile diyordu sen nasıl hamilesin insan bi kez mi bile bağırmaz.

dedim bağırsam ne olacak, zaten enerjim düşmüş sıfıra bi de bağırarak ne eziyet edeyim kendime. ona harcayacağım enerjiyi ıkınmaya harcarım bikaç dakika erken doğururum  :ehi: :ehi: :ehi:

doğumdan sonra ebeler gelip gidip beni birbirlerini gösteriyorlardı biz hayatımızda senin gibi doğum yapan görmedik diye  :nazar: :nazar: