Hamileliğinizin Kaçıncı Haftasında Kaç Kilo Aldınız?

Başlatan şerife Berat, 15 Mayıs , 2012, 14:36:44

« önceki - sonraki »

birbuçukyıl

25. haftaya geldim. 49 kilo başladığım yolculuğa, oğulcuğumla 51 kg olarak devam ediyoruz.
2 kilo aldım. Hamile olduğum hala anlaşılmıyor.  :icon_scratch: Oğluma bir kaç parça kıyafet alayım dedim.
Eşimle kışlıklara bakarken olur mu olmaz mı diye konuşuyorduk. Reyon sorumlusu arkadaş, deneyin olmazsa değiştiririz dedi.Kendi bebeğime aldığımı anlamadı. Otobüse binsem kimse bana yer vermez  :toothy10:

makaron

Al benden de o kadar ikikilo aldim. Gobegim cikti ama kilo almadim. Ben de hamile pant almaya gittim satici daha 3 aylik falansiniz heralde dedi 5 i bitirdim halbuki

KasrıCinan

36 haftalığım 9 kilo aldım  :nazar: :basardim:
bakalım toplam kaç kilo ile çıkacağım doğumdan.oğlumda 14 kilo almıstım

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

makaron

birbuçukyıl

27.haftadayım. 2.5 kilo aldım. Şekerim yüksek çıktığı için bir diyetisyenin yardımına başvuracakmışız.
Bundan sonra gelişmeleri ben de merak ediyorum. :icon_scratch:

makaron

Canım benım de şekerim yuksek çıktı sanırım insuline başlanıcak.

birbuçukyıl

Seninle hamileliğimizin başından beri herşeyimiz benzedi :toothy10: Artık buna da şaşırmıyorum.

makaron

Evet canım aynen. Artık ne gerekiyosa o napalım.

lagrima

Ilk hamileligimde 23 kilo ile tamamladım :))) şimdi 2. Hamileliğim ve ilk de yaptığım hataları yapmayacağım mesela kilo alamayacağım inşallah aman aman 8 10 yeterli diye düşünüyorum da bakalım.  Bu arada 32 kilo verdim ilk hamile kaldığım kilodan 10 kilo daha azim

nelss

hamileliğim boyunca 22 klo aldım ödem vardı bnde sanırım en büyük etken bu oldu doğum yapalı 8,5 ay oldu 4 klo fazlam kaldı  8) 8)

♣ ђคtเςє ♣

gecen hafta kontrolum vardı 7.5 aylık bebişim 5 kilo almışım  :amin: ilk bebeğimde de çok almamıştım bunda da öyle gidiyo şükür  :amin: :hello2:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de 13 kilo aldım. hamilelik kiloların hepsi gitti çok şükür.  daha da zayıflarım çünkü daha  hiç regli olmadım