19 Mart , 2024, 09:59:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ikiz anne adayları burada toplanalım

Başlatan HASRET!M S@N@, 15 Mayıs , 2012, 11:23:48

« önceki - sonraki »

MALATYALI44

bende bu ay klomen +catlatma ignesi kullandım :love7: :love7: :love7:
beklenen gün gelecekse cekilen cile kutsaldır...

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: MALATYALI44 - 15 Mayıs , 2012, 14:59:06
bende bu ay klomen +catlatma ignesi kullandım :love7: :love7: :love7:
hai bakalım inş sende gelirsin aramıza

MALATYALI44

ne güzel bir duygu inşallah benim de tutar peki birsey soracam

MALATYALI44

peki igne vurdugunuz ay düşünmeden yapabiliyor muydunuz düşünmemelk lazımmş ama elimde degil

@@@gözde@@@

canım hayırlı olsun inşll sıkı sıkı tutunur bebeğin (bebeklerin) kaç yumurtan oluşmuştu toplam canım.. evet beklemdiğimiz anda geldi bizimde aşılam yapılcaktı yumurtalarım erken çatlamış aşılamam yaplamadı dr kendiniz deneyin demişti o ay hamiel kalmışım..inşll bu ay seninde güzel haberlerini alırız  :amin:

Balböceği

selam kızlar sayfanız Hayırlı uğurlu bereketli olsun inşallah  :love9:

Allah herkese çifter çifter versin  :amin: :k06:   

HASRET!M S@N@

tatlım o elinde değil ama ben rabbime teslimiyet göstermiştim en sonunda allah büyük dedim ve cok takılmadım ha illaki taktım ama her defasında rabbime teslimiyet gösterdim ve gönlüme göre verdi hep hayalimdi
edacım darısı sana senide bekleriz sayfamıza ilerleyen dönemlerde

RosE27

cnm bende klomen+owerlite die catlatma ignesi ardindan asilama

RosE27

canancim sen 3 kilo mu aldin cnm masallah  :nazar: bende 3 kilo wermistim werdigimin 1 kilosunu aldim bakalim haftaya almis cikicakmiyim  :k06:

HASRET!M S@N@

belki dahada cok son zamanlarda tartılmadım 49 kiloydum gittiğimde 52 geldim simdi bilemiyorum cnm daha fazladır kesin bu kadar yemeye göbek bile belli sanki 3 aylık hamile gibi zor saklıyorumm dar giyince ve yemek yiyince top gibi oluyor simdiden böyleyse bilemiyorum valla sonum ne olur

RosE27

ama cok zayif hamile klmissin cnm alsanda bise olmaz boyun kisa degilse

suyla aran nasil cnm encok ne hemeye ozen gosteriyodun biz suyla dusmaniz sanki  :k06:

HASRET!M S@N@

içiyorum cnm 2.5 lt oluyor günde işte unutuyorumda aksam üzeri baslıyorum yanmaya epey içiyorum gece sabaha kadar tuvalet
boyumda kısa değil cnm iyi sükür
valla özellikle birseyler yemiyorum günlük ne yeniyoırsa o calısınca cok özen gösteremiyorsun malesef ama günlü protein almaya dikkat ediyorum ya yumurta ya peynir ya yogurt yda ayran mutlaka birini alıyorum cnm

RosE27

benim suyla aram yok hic  :honk:cok fazla yesillik domates yiyorum cok cilek yiyorum ekmek sadece kahwltida yesil mercimk yemegi yiyorum haftada 1 gun haftada 1 gun bakla ( bunu doktorum zounlu tuttu ) semiotunu yprk yapeak cig yiyorum omega3 wr die pasta borek tatli fln yemiyorum hic cnm cekmio

Balböceği

âmin Canan  :amin:

Kızlar bu bölümde birsey eksik sizde görebiliyor musunuz?

Like, yok bende  :dontknow:  

HASRET!M S@N@

evet cnm kimsede yok
bu bölümün hiçbir konusunda yok cnm