19 Mart , 2024, 10:11:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ikiz anne adayları burada toplanalım

Başlatan HASRET!M S@N@, 15 Mayıs , 2012, 11:23:48

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

RosE27

RABBIM yar we yardimcimiz olsun cok zor bir surec

DENİZGÖZLÜM81

inşallah canım keşke ama ben hamiş kalmayı bile beceremedim ki ikiz rüyamda görürüm ancak :k06: :k06: :k06: rabbim büyük inşallah zamanı vakti geldiğinde bende anne olurum kendimi böyle avutuyorum ama kızlar çok akıntım var benim adet olucam galiba çok sık wc gidiyorum

HASRET!M S@N@

bende 3 sene boyunca o sözü söyledim allah iki tane verdi

RosE27

oyle deme cnm hepimiz ayni donemleri yasadik hepimiz yaa hic cocugumuz olmazsa dedik ikize gelince hic belli olmazz ben ilk asilamamda tek bile tutmaz die beklerken ikiz oldu cok sukur kurban oldugum RABBIM e

HASRET!M S@N@

cnm senin tek mi cift mi yumurta ikizi gerci tek olsa cinsiyetlkeri aynı olurda gecmiş konulara yani hamileykenb actıklarına baktım hiç ikiz adı gecmemişte sonradan mı öğrendin

RosE27

ewet cnm sonradan orendim cift yumurta ikizi cnm  :nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

biri sonradan mı belli oldu
demek benm ikiside basta belli olunca dedim galiba tek gülünki ama cinsiyet farklı olunca
cift dedim kafam karıstı

RosE27

yok cnm kfn karismasin cift tubaninda ciftmis ama bk cinsiyetleri ayni  :) gerci ondanda emin degiliz bugun itibari ile

HASRET!M S@N@

cnm tek yumurta ikizinde cinsiyet hep aynı oluyor o yüzden öyle dedim ve tek yumurta ikizi 3 aylık falan belli oluyor
ciftte hemen iki kese görünüyor benmkinde oldugu gibide
ondan sordum

@@@gözde@@@

evet canım çift yumurta olupta cinsiyetleri aynı olan çok var..   tek yumurta ikizleri genelde kalp atışlarını duyulmaya gidildiğinde belli oluyomuş hatta 3 4 ay sonra bile öğrenen oluyomuş..

MALATYALI44

arkadaşlar tedavi ile mi hamile kaldınız :love9: :love9: :love9: :love9:
beklenen gün gelecekse cekilen cile kutsaldır...

HASRET!M S@N@

evet cnm gonal f + çatlatma iğnesi
gerci doğal yol deniyor bunada

MALATYALI44

beklenen gün gelecekse cekilen cile kutsaldır...

HASRET!M S@N@

yumurta büyütücü iğne cnm göbekten yapıyorsun kendin bizde hiç sorun yoktu doktorum gebeliği hızlandırmak için verdi ve sükür meleklerim gelsi olusan 5 yumurtanın 2 si bebk oldu