19 Mart , 2024, 07:17:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ikiz anne adayları burada toplanalım

Başlatan HASRET!M S@N@, 15 Mayıs , 2012, 11:23:48

« önceki - sonraki »

makaron

yok galiba bir canan vardı oda kucağına aldı şu an kimseyi bilmiyorum.

benım bu ay tüp tedavim başlıycak dr 2 veya 3 embriyo koymayı öneriyorum dedi. pek aklıma yatmadı. ben 2 taneyi düşürüyorum 2 taney, nası tutıyım.

ponçik

Alıntı yapılan: makaron - 22 Ekim , 2013, 13:29:39
yok galiba bir canan vardı oda kucağına aldı şu an kimseyi bilmiyorum.

benım bu ay tüp tedavim başlıycak dr 2 veya 3 embriyo koymayı öneriyorum dedi. pek aklıma yatmadı. ben 2 taneyi düşürüyorum 2 taney, nası tutıyım.

hayırlısı olsun, benim bir arkadaşım aşılama ile ikizlere hamile kaldı , şimdi 4 yaşındalar, darısı başına  :amin:
tüpte ikiz olma ihtimali daha yüksek galiba dimi  ::)

makaron

canım eger iki embriyo konulursa ikisi de tutunabilir tabi. ama benim endişelerim var. zaten düşük yapıyorum iki taneyi tutamam ki. ama doktorla sanırım detaylı konuşacağız zamanı geldiğinde. öyle heycanlıyım ki anlatamam. allah biliyor ya hamile kaldığımda bile bu kadar heycanlanmamıştım.

ponçik

::) hmmm hiçbir bilgim yok açıkcası , ama 3 tane konulup sadece bir tanesini doğuran tanıdıklarım var, Rabbim hayırlı olanı nasip etsin  :amin:

iskorpit

iyi akşamlar,

benim bat günüki yaptığım kan testim  946 çıktı acaba benim ikiz olabilir mi? (yani 4 haftalık iken)

birde ne zaman gitmeliyimki karından bakıldığında kese görünebilsin? şimdi 4+5 günlük bebeğim bu arada.

tekrar kan tahlili vermedim dış gebelikte değildir umarım kandaki değerim.