ikiz anne adayları burada toplanalım

Başlatan HASRET!M S@N@, 15 Mayıs , 2012, 11:23:48

« önceki - sonraki »

ayy

hala gelmedi kuzular ...
bu topiş baya yalnız kalmış :'( :'( :'( :'(

Balböceği

İnşallah seninle beraber dolar canım  :amin:

ayy

24 Aralık , 2012, 01:36:52 #407 Son düzenlenme: 24 Aralık , 2012, 01:38:46 ayy
 :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
inşallah inşallah ben  şule saadet aynur ayşe gülnur suzan sevilay nazlı ve isteyen diğer arkadaşlarımız doldururz belki :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

♣ ђคtเςє ♣

Rabbiö nasip etsinde ikiz tek hiç farketmez bende ikiz istiyodum bi zmanlar  :ehi: ilk ultrasona girdiğimde ikiz mi diye sormuştum  :ehi: ama şükürler olsun tek bi melek bile yetiyo  :love9:

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

hatice canım Allah razı olsun canım :opucuk: :opucuk: :opucuk:

kız sen bizim haticemisin nick avatar herbişey değişmiş :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

GüzeLCe

Rabbim lütfen banada ikiz üçüz bebeler nasip et lütfen :amin: :amin: :amin:

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
inşalah kuzum sağlıcakla versin sanada banada isteyen herkese de :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ayy

eşşek sıpaları beni hala bu topişe taşıyamadınız :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

balkız2

ikizlerim 4 yasında kocaman oldular allah sizede nasip etsin inşaallah :amin: :amin: :nazar:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
rabbim uzun ömürler versin kuzularına canımmm :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
ve benim gibi isteyen herkesede sağlıcakla nasip etsin inşalahh :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

emell

Rabbim bana ve isteyen herkese nasip etsin inşallah aminnn ya rabbim

ayy

kızz emel bak belki burda birlikte gün sayarız haaa ama tek biz olmayak kızlarda olsun dimi :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

emell

Alıntı yapılan: AYŞE TEYZE - 25 Mart , 2013, 23:59:02
kızz emel bak belki burda birlikte gün sayarız haaa ama tek biz olmayak kızlarda olsun dimi :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:opucuk:

ponçik