18 Nisan , 2024, 04:57:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ikiz anne adayları burada toplanalım

Başlatan HASRET!M S@N@, 15 Mayıs , 2012, 11:23:48

« önceki - sonraki »

RosE27

CAN TANEM

Ben 500 tane okudum kızlar Rabbim şifa versin bebeklerini sağlıklı sıhhatli kucağına almak nasip etsin inşallah :amin: :nazar: :amin: :nazar:

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: moonlight - 20 Haziran , 2012, 16:40:39
Ben 500 tane okudum kızlar Rabbim şifa versin bebeklerini sağlıklı sıhhatli kucağına almak nasip etsin inşallah :amin: :nazar: :amin: :nazar:
:amin: :amin: :amin:

_Miray_

Kızlar merhaba birşey soracağım doktora böyle bir ihtimal varmı diye sormamışım henüz kesemiz belli olmadığı için 11.09 de kontrole gideceğiz.

14.08 aşılama oldum, sonrasında 27.08 kan tahlili yaptırdım sonuç 110.03 çıktı. Doktora hemen gitmedim 01.09 de gittim herşey yolunda henüz kesen gözükmez sonucu yenileyelim dedi . 420 - 480 arası sonuç çıkarsa herşey  düzgün gidiyor demektir dedi biz sonucu alınca çok şaşırdık 986. çıktı sonuç sizce ikiz olabilir mi ?  :love9:

melek100lü

OLABİLİR MİRAYCIM HAYIRLI UĞURLU OLSUN  :love9: İNŞALLAH SORUNSUZ GEÇER GEBELİĞİN  :amin: :nazar:

_Miray_

Alıntı yapılan: melek100lü - 03 Eylül , 2012, 10:18:11
OLABİLİR MİRAYCIM HAYIRLI UĞURLU OLSUN  :love9: İNŞALLAH SORUNSUZ GEÇER GEBELİĞİN  :amin: :nazar:

:nazar: :amin: inşallah  canım inşallah bakalım hayırlısı salı günü doktor amcamız kesemizi de görsün çok daha rahat olacak benim için bundan sonrası  :amin:

suzannn

Alıntı yapılan: _Miray_ - 03 Eylül , 2012, 09:14:04
Kızlar merhaba birşey soracağım doktora böyle bir ihtimal varmı diye sormamışım henüz kesemiz belli olmadığı için 11.09 de kontrole gideceğiz.

14.08 aşılama oldum, sonrasında 27.08 kan tahlili yaptırdım sonuç 110.03 çıktı. Doktora hemen gitmedim 01.09 de gittim herşey yolunda henüz kesen gözükmez sonucu yenileyelim dedi . 420 - 480 arası sonuç çıkarsa herşey  düzgün gidiyor demektir dedi biz sonucu alınca çok şaşırdık 986. çıktı sonuç sizce ikiz olabilir mi ?  :love9:
bence sağlıklı gebelik ikiz olmayabilir

_Miray_

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 04 Eylül , 2012, 18:26:55
Alıntı yapılan: _Miray_ - 03 Eylül , 2012, 09:14:04

bence sağlıklı gebelik ikiz olmayabilir

Hayırlısı diyelim o zaman Rabbim hayırlısını versin 11.09 de kontrolüm var bakalım ne olacak.

HASRET!M S@N@

canım olma ihtimali var hakkında hayırlısı olsun ama zor ikiz gebelik

xxcansuxx

canannnnnn ikizlerin nasıl canım ya biri kız diğeri erkek mi çokdandır net yok dünden beri adapte olmaya çalışıyorum çok güzel ya isimlerde belli demek Allah sağlıkla kavuştursun tıpkı istediğin gibi rabbim vermiş  :nazar: :nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

bende geçen seni merak ettim sordum hatta kızlara nasılsın canım iyi misin prensesim nasıl büyüdü kocaman olmuştur şimdi biz de iyiyiz çok şükür canım biraz korkuttular ya şükür sorun çıkmadı çok zor ama sağlıcakla kucağıma alırım inş canım ya   

xxcansuxx

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 08 Eylül , 2012, 22:20:49
bende geçen seni merak ettim sordum hatta kızlara nasılsın canım iyi misin prensesim nasıl büyüdü kocaman olmuştur şimdi biz de iyiyiz çok şükür canım biraz korkuttular ya şükür sorun çıkmadı çok zor ama sağlıcakla kucağıma alırım inş canım ya
aman canım dikkat et gerçekten zor oluyormuş ikiz gebelik Allah sıkıntı göstermeden sağlıkla alacaksın inş. kucağına  :amin: :amin:

biz iyiz canım büyüyor caadı 8 aylık olcak 3 gün sonra bebeğimonlineda akşamki fotosu var bakarsan   :opucuk: :opucuk:
AEOLUN BEBİŞLERLE

HASRET!M S@N@

oy maşallah nasılda büyümüş canım telden giriyorum resimler görünmüyor ama eminim çok tatlıdır ya evet çok zor ikiz inş bende o günlerini görürüm

xxcansuxx

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 08 Eylül , 2012, 22:38:35
oy maşallah nasılda büyümüş canım telden giriyorum resimler görünmüyor ama eminim çok tatlıdır ya evet çok zor ikiz inş bende o günlerini görürüm
Göreceksin canım sonra senin bebişlerin yaramazlıklarını konuşacağız  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

ayy

buraya bayadır ugrayan olmamış :love9: :love9: :love9: :love9:
rabbim yavrularınızıda sizide korusun kızlar :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
beni ve isteyn herkeside çifte çifte anne yapsın inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: