ikiz anne adayları burada toplanalım

Başlatan HASRET!M S@N@, 15 Mayıs , 2012, 11:23:48

« önceki - sonraki »

RosE27

sıcaklarla alakalı bı durum degıl canım ewet tuz cok ama cok rısklıymıs gebelıkte bızım bı tanıs 39 haftalık dogum yapmıs ama dusun bebek 1900 gr tansıyondan dolayı bebek gelısmıyomus banada ebe aman sakın tansıyonuna dıkkat dedı bende gunde 3 4 kez olcuyorum tuz yeme tansıyon tatlı yeme seker ALLAH yardımcımız olsun yaa nekadar zor bır surec  :y25: :y25:

HASRET!M S@N@

EVET CNM YA banada hersey yasak tuz hamur işi cikolata ben alıskın değilim ya hayatımda hiç diyet yapmadım cok zor geliyor bana

RosE27

tuz tmm herkeze yasakta dıgerlerı neden yasak canım  hep mı yasak ara ara yemek serbest mı :y25:

her gebelık zor cnm ama ıkız gebelık daha zor ben doktora bazen kesın cvplı sorular soruorum doktorum dıo sen su kapıdan cıkınca arkandan bebeklerın napıcagı bellı olmaz ben hıcbıse dıyemem RABBIM hayırlısını nasıp eder ıns cumlemıze  :amin:

HASRET!M S@N@

cnm 51 kilodan 54 kiloya cıkmısım cok kızdı senin için cok önemli kilo dedi az yiceksin yemek cok yiceksin dedi ama doymuyorumki valla benmkide öyle ben gecen düşük riski gecti mi dedim senin için risk her zaman var hiçbir zaman gecmicek dogum yapana kadar dedi ben seni rahatlatamam kusura bakma dedi cnmm valla cok zor su 28.haftayı bir bulsam cok rahatlıcam yine o zaman sorun olsada dogum durumu var sükür doktorumdan cok memnunum korkmuyorum birseyden korkunca basına geliyor rabbime emanet ettim ben o ne uygun görürse o olacak inşş

RosE27

ewet cnm kımse net bıse demıyo RABBIM neyler neylerse guzel eyler O layık gordu 2 tane bırden werdı ıns kucagımızada saglıkla almayı nasıp eder  :amin: :amin: bende 28. haftayı beklıorum cnm yınede RABBIM bılır tabıkı ama ınsan bı derın nefes alırım sanıo

CAN TANEM

Alıntı yapılan: RosE27 - 20 Haziran , 2012, 15:40:17
CNM ARADI SIMDI TUBA DOKTOR HASTANEYE YATIRMIS GECE 17 OLMUS TANSYONU SABAHTA 16 9 SIMDI KONTROL ALTINDAYMIS AMA DUSUP SONRA YINE CIKIYOMUS YARIN ITIBARI ILE 24 SAAT IDRAR TOPLAMA YAPILIP IDRARDA PROTEINE BAKILICAKMIS BEBEKLER IYIYMIS COK SUKUR HER IHTIMALE KARSI CIGER GELISTIRICI IGNE WURMUSLAR ERKEN DOGUM OLABILIR DIYE RABBIM YARDIMCISI OLSUN INSS 4.5 HAFTASI KALMISTI SAGLIKLA ATLATIRLAR INS  :amin: :amin: :amin: :amin:

Rabbim şifasını versin inşallah hiçbir sorun çıkmadan zamanını doldurur ve bebişlerini kucağına alır  :flowers:

HASRET!M S@N@

aynen gülcüm daha benm cok var ama senin az kaldı sükür bitanem inş sağ salim kucagımıza alırız.

CAN TANEM

Kızlar inşallah siz ve tüm hamile arkadaşlarımızda sorunsuz bi şekilde zamanında meleklerinize kavuşursunuz :amin: :nazar: :amin: :nazar:

Tuğba için bugün 1000 tane Ya Şafi Esmasını çekelimmi kızlar şifa olsun :amin: :amin: 

RosE27

HASRET!M S@N@

AMİN CNM BNM ben 250 tane cekeyim aksam misafirliğe falan gidicemde fırsat bulamam diye dişimdende sorunluyum inş cekmeye calısıcam
rabbim en kısa sürede sanada meleğini yollar inş hatta inş yollamıstır

RosE27

senınde ıns hemen gecer cnm bı sorun olmasında zaman gecer ıns  :amin: :amin:

CAN TANEM

20 Haziran , 2012, 16:21:40 #386 Son düzenlenme: 20 Haziran , 2012, 16:23:47 moonlight
Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 20 Haziran , 2012, 16:19:37
AMİN CNM BNM ben 250 tane cekeyim aksam misafirliğe falan gidicemde fırsat bulamam diye dişimdende sorunluyum inş cekmeye calısıcam
rabbim en kısa sürede sanada meleğini yollar inş hatta inş yollamıstır

Amiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnn canım inşallah  :amin: :amin: :amin:

Tamam canım bende başladım zaten 500 e tamamlarım Gül sende 250 çek 1000 e tamamlayalım canım Şifa olur inşallah :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

tamam bitanem okuyacagım inş allah razı olsun senden

RosE27

CAN TANEM

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 20 Haziran , 2012, 16:22:49
tamam bitanem okuyacagım inş allah razı olsun senden

Ne yaptım ki canım cümlemizden inşallah  :amin: :amin: :amin: