29 Mart , 2024, 16:14:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ikiz anne adayları burada toplanalım

Başlatan HASRET!M S@N@, 15 Mayıs , 2012, 11:23:48

« önceki - sonraki »

tuba_alanya

selam kızlar ben 2 doktora birden gidiyordum bugün diğerinde randevum var gitsemmi gitmesemmi bilemedim hem 2 kese olduğunu oda doğrulayacakmı merak ediyorum ama bide size sorayım dedim

HASRET!M S@N@

bence git cnm bir yani belki daha net görür randevu aldıysan git

tuba_alanya

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 14 Haziran , 2012, 12:05:52
bence git cnm bir yani belki daha net görür randevu aldıysan git

randevum var canım ama alttan bakıyo ya biraz ondan tedirginim ama gidiyim ben bi fotorafları daha olur :)

HASRET!M S@N@

dogru aslında cnm o zaman sen bilirsin cnm

tuba_alanya

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 14 Haziran , 2012, 12:09:22
dogru aslında cnm o zaman sen bilirsin cnm

çok korkuyorum canan bişey olurmu ya keseler boş olursa ya kalp atışlarını duyamazsam inan artık oturuken bile 1 dakikada oturup kalkıyorum allahım tamamına erdirir inşallah bide karnım çok büyüdü benim hemen hemen 4 aylık gibi gören şok oluyo niyeki

HASRET!M S@N@

korkma cnm gönlünü ferah tut elbette korkular oluyor bendede olmustu ama bir tarafımda rahattı bitanem duyarsın emin ol
sisliğe gelince benmde vardı sonradan geciyor merak etme normaldir o

tuba_alanya

kızlar bu doktorumda tek kese ben göremedim 2. keseyi dedi kime inancam ben şimdi :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

HASRET!M S@N@

allah allah belkide arkasında kalmıstır cnm ya
görememiştir ultrasyon makinası nasıldı cünkü cok farkediyor
ben düşüğümde gittiğim doktor hiçbişi göremedi
daha iyi bir hastanede gittim son teknolojiydi o görmüştü cnm
kendi doktorunu ara bir

tuba_alanya

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 14 Haziran , 2012, 14:15:29
allah allah belkide arkasında kalmıstır cnm ya
görememiştir ultrasyon makinası nasıldı cünkü cok farkediyor
ben düşüğümde gittiğim doktor hiçbişi göremedi
daha iyi bir hastanede gittim son teknolojiydi o görmüştü cnm
kendi doktorunu ara bir

dünkü doktorum arkada kalıyor oda zor görüyorum demişti buda hiç görmedi bunun 2 boyutlu dün gittiğim 3 boyutluydum valla şaşdım kaldım

@@@gözde@@@

gerçekten şaşırtıcı  :dontknow: canım doktorlarının bilgi yönünden hangisi daha tecrübeli belki cananın dediği gibi bugünkü gitiğin dr görememiştir  :dontknow:

HASRET!M S@N@

cnm sen üzülme bak gercekten cihazdan cihaza fark ediyor demekki dünkü gittiğin doktorun cihazı daha iyi oldugu için gördü bu ondan göremedi
bak değerin birgün 50 cıktı diğer gün 100 halbuki bu değer iki gün sonra cıkması gerekti
yani 50 cıktıktan iki gün sonra 100 olması gerekti bu yüzden senin ikiz oldugu cok net belli
bak benm 394 cıktı doktorum ikii gün sonra 750-800 cıkması gerek dedi ama 1000 cıktı
ne demek istediğimi anlamısındır umarım kan değerlerin ikiz oldugunu gösteriyor bitanem
ama hayırlısı bence korkma sonunda içinde bir can var

tuba_alanya

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 14 Haziran , 2012, 14:19:39
cnm sen üzülme bak gercekten cihazdan cihaza fark ediyor demekki dünkü gittiğin doktorun cihazı daha iyi oldugu için gördü bu ondan göremedi
bak değerin birgün 50 cıktı diğer gün 100 halbuki bu değer iki gün sonra cıkması gerekti
yani 50 cıktıktan iki gün sonra 100 olması gerekti bu yüzden senin ikiz oldugu cok net belli
bak benm 394 cıktı doktorum ikii gün sonra 750-800 cıkması gerek dedi ama 1000 cıktı
ne demek istediğimi anlamısındır umarım kan değerlerin ikiz oldugunu gösteriyor bitanem
ama hayırlısı bence korkma sonunda içinde bir can var

desteğin için saol tatlım bitanesine razıyken niye 2 tane değil deme lüksüm yok zaten şükürler olsun birinide razıyım 14 gün sonra konturolüm var o zaman belli olur dünküde olmayan şeyi niye gördüm desin ben bugünküne pek güvenemedim belkide duymak istemediğim şeyi söylediği içindir  ;D

HASRET!M S@N@

hayırlısı cnm ben hep allahım kalacaksa bile biri kalsın benimle lütfen ben ikisinede razıyım ama ikiside gitmesin diye dua ettim sende rahatla biraz değerlerin dünkü gittiğin doktorun dogru söylediğini gösteriyor cnm hakkında hayırlısı olsun bitanem

HASRET!M S@N@

kızlar doktorunuz progestanı ne kadar içmenizi önerdi
benim dogurana kadar dedi bir süre sonrada erken dogum riskini önlüyormus ondanmıs

RosE27

bana normalde 12. hafta bıraktırdı cnm ama kanamam olunca 17.haftaya kdr kullandım sonra bıraktım