29 Mart , 2024, 09:15:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ikiz anne adayları burada toplanalım

Başlatan HASRET!M S@N@, 15 Mayıs , 2012, 11:23:48

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

arkadaslar aramıza yeni bir arkadas geliyor tuba-alanya
sükürler olsun ayaklarımı sürdüm galibaaaaa inş dahada gelen olur

Balböceği

darisi bana o zaman  :amin: :k06: :k06:

bende supriz ikiz istiyorum cesaretim yok yoksa  :k06: :k06:

HASRET!M S@N@

tuba_alanya

bende geldimmmm merhaba kızlar bende yeni öğrendim çift kese olduğunu biri arkada kalıyo görünmüyo doktor çok umut vermedi tutunmayada bilir dedi ama ben inanıyorum ikiside benimle kalacak inşallahh

HASRET!M S@N@

kalır cnm merak etme ben kalp atıslarını duymaya gittiğimde doktor kesenin biri daha düzgün diğerine göre kanama olabilir dedi kalp atıslarıda derinden geliyor dedi ama ben hiç korkmadım nedense sonuc hala benimleler birnin geriden gelmesi cok normal sen bunları düşünüp üzülme

@@@gözde@@@

:hello2: :hello2: :hello2: Hoşgeldin canım kalp atışarını hayırlısıyla duyarsın inşAllah  :amin: bidahaki randevun nezaman.. ikiz anneleri haberlerinin devamı gelsin günden güne çoğalsın inşll sayfamız  :amin: :muzz: :muzz: Canan seninde gözün aydın canım en küçüklükten kurtuldun tecrübeli listesine telfiye ettin  :muzz: :muzz:  :nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

tuba_alanya

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 13 Haziran , 2012, 17:13:20
:hello2: :hello2: :hello2: Hoşgeldin canım kalp atışarını hayırlısıyla duyarsın inşAllah  :amin: bidahaki randevun nezaman.. ikiz anneleri haberlerinin devamı gelsin günden güne çoğalsın inşll sayfamız  :amin: :muzz: :muzz: Canan seninde gözün aydın canım en küçüklükten kurtuldun tecrübeli listesine telfiye ettin  :muzz: :muzz:  :nazar: :nazar:

saol canım inşallah sağlıklı sıhatli kucağımızada alırız bidahaki randevu 15 gün sonra nasıl geçecekse o kadar zaman

HASRET!M S@N@

gecer cnm bende 15 gün sonra gitmiştim inş sende duyacaksın bitanem korkma ikizlerden biri geriden bile gelebilir bu cok normal oda gelisecek annesi

tuba_alanya

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 13 Haziran , 2012, 17:19:49
gecer cnm bende 15 gün sonra gitmiştim inş sende duyacaksın bitanem korkma ikizlerden biri geriden bile gelebilir bu cok normal oda gelisecek annesi

inşallah tatlım doktorda kesin konuşmayınca acabamı dedim ama olmasada hiç söylemezdi heralde :)

HASRET!M S@N@

içini ferah tut cnm ben hep rahattım cok sükür olacak ikisde benmle kalacak dedim inan cokta dikkat etmedim sükür benmleler dediğim gibi ikizlerden biri geriden gelebilir bu cok normal diğer gittiğinde insallah ikisininde pıt pıtlarını duyarsın kalbini bozma bitanemm

ayy

:nazar: :nazar:canlarım benim içinde dua adin aranıza katılmak istiyorum meleklerimle :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: ayy - 13 Haziran , 2012, 19:02:18
:nazar: :nazar:canlarım benim içinde dua adin aranıza katılmak istiyorum meleklerimle :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
inş cnm sende benm gibi hayallerine kavusursun inş en kısa sürede aramızda olursun  :amin: :amin: :amin:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: ayy - 13 Haziran , 2012, 19:02:18

Bende bende  :y25:

HASRET!M S@N@

inş bitanem tedavilerinizden basarılı sonuc alıp gelin aramıza
bende hep bu konulara yorum yazardım ikiz annelerinden dua isterdim onlar girse görse sasırırlar olmus kız zonunda diye istemekten asla vazgecmeyin rabbim mutlaka gönderiyorr