28 Mart , 2024, 23:13:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ikiz anne adayları burada toplanalım

Başlatan HASRET!M S@N@, 15 Mayıs , 2012, 11:23:48

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

slm kızlar nasılsınız
ya bu aralar sorunluyum ben sürekli basım dönmeye basladı cok halsizlestim
birde agzımın içi yani dişlerim cok agrımaya basladı birkaç gündür
neden oluyor acaba agzımın içi hep yara hasat oldum

@@@gözde@@@

slm canım kan değerlerine bakıldımı kansızlık b12 falan düşük olduğunda halsizlik çok oluyo.. dişlere gelince hamilikten oluyo canım bi ara benimde aynıydı diş etlerim sızlıyodu resmen neze sormuştum fırçala sürekli kanasın acısını dindirir demişti fayda etti sonra geçti gitti seninde geçer normeldir artık bu tür belirtiler

HASRET!M S@N@

evet dipleri cok sızlıyor durda gidince bende fırcalayım bakıldı cnm hepsi normal cıkmıstı iki üc gündür oluyor halsizlik bas dönmesi bas agrısı
sen nasılsın gülüm

@@@gözde@@@

fırçala canım kanıyo rahatlatıyo biraz  :icon_thumright: baş ağrısı dönmesi normeldir.. bizde iyiyiz çok şükür b12 gene düşmüş yarın dr gidicez görücem minklerimi bakalım kaç kilo olmuşar  :love9: :love9:

HASRET!M S@N@

ne güzel cnm en zorlu dönemleri atlattınız masallah size ben hep bir korkuyla yasıyorum su günlerde içim hiç rahat değil acaba saglıklılar mı diye diye günlerim geciyor
benm hislerimde cok kuvvetli cok korkuyorum daha randevumada cok var inş iyilerdir gerci birsey olursa bu kadar belirtim olmazdı demi hersey yolundada ondan belirtiler yogundur diye rahatlatıyorum kendimi
annelik cok  zormus yada ben cok pimpirikliyim ya

@@@gözde@@@

Allah'ın izniyle iyilerdir canım insan ister istemez endişe ediyo bu durum sonuna kadar devam ediyo annelik böyle bişey galiba  :love7:  evet canım bu tür belirtiler oldukca bende mutlu oluyodum demekki iyilerde bana sinyal veriyolar diye  :D hareketlerini hissetmeye başladıkca biraz daha rahatlarsın canım az kaldı hissetmene  :love9: :love9: evet canım bizimde çoğu gitti azı kaldı darısı sizlerin başına inşll 36. 37. haftalarıda görürüz  :amin:

HASRET!M S@N@

inş bitanem inş bir birbucuk aydan hissederim galiba o günler gelse keske eminim daha rahat ederim kabuslarda görüyorum bu beni cok etkiliyor
ama bugünde cok güzel rüya gördüm oda takımı bakıyorduk besiklere falan bakıyordum bende
inş o günleri görürümsaglıklı olsunlarda ben herseye razıyım
dur bakalım benmkilerin cinsiyetleri ne olacak herkes iki erkek diyor ya
ben senn göbüşü cok merak ediyorum ya

RosE27

cok sukur cnm kör topal ılerlıyoruz  :k06: agrılar sızılar gergınlıkler bıde sureklı tepılıyorum bıtıcek ıns oyle boyle sen nasılsın tatlım

HASRET!M S@N@

iyiyim cnm bas dönmeleri ve agız içi yaralar dısında
birazda kaygılıyım nedense aglamak geliyor içimden cok içim sıkılıyor sürekli iyi besliyor muyum saglıklılar mı diye düşünüp duruyorum

@@@gözde@@@

negüzel canım gerçek olsun rüyan hep böyle gzel şeyler düşünki güzel olsun banda iki erkekmiş gibi geliyo bakalım hayırlısı tahminlerimiz tutcakmı  :hello2: benim göebek kocaman oldu yükleyemiyorum ya daha önce fotoğraf makinası annemgilde unutmuştum geldi .. ama malesef gene yükleyemedim bizim bilgisayar modem hepsini yıldırım çarpmıştı yapıldı ama malesef usb bağlantı yeri düzelmemiş fotoğraf yüklemek için kabloyu takasıya farketmemiştim.. onartılması lazım bakalım yapılırsa yüklicem o yapılasıya doğum olmazsa

RosE27

agız ıcı yara bende de olmsutu cnm hepsı normal sıkıntı etme hem suan daha kucuk bebeklerın senın yedıklerınden beslenmıo endıse etme cnm ben 17.haftaya kdr hıc beslenemedım ama sımdı bak cok sukur yıyoruz et ot ne bulursak  :) :)

tubısım senınde gobegı goremeden bebeklerı gorucez :D :k06:

benımde karnım aldı başını gıdıo hele tekme attıkları zaman patlıorum sanıorum

HASRET!M S@N@

AY BENDE COK İSTİYORUM BÜYÜSÜN KARNIM
TEKME ATSINLAR YAAAAAAAAA SİZİN YERİNİZDE OLSAM COK ÖZENİYORUM SİZ DOGURUNCA BEN TEK KALICAM

@@@gözde@@@

inşlll arkandan yeni ikiz annişleri yetişir cananım sende onlarla tecrübelerini paylaşıyo olursun  :love9: :love9:

HASRET!M S@N@

CAN TANEM

Ben isterim ve olurum inşallah kızlar  :amin: