19 Mart , 2024, 11:00:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ikiz anne adayları burada toplanalım

Başlatan HASRET!M S@N@, 15 Mayıs , 2012, 11:23:48

« önceki - sonraki »

RosE27

yaa cnm psikolojimin iyi olmadigi kesin walla agrio gibi gelmesi zor cnm yaa zonk zonk yapioo tirlattik cnm orai garanti benimde icimden cananin ikisi kiz gecio :)

HASRET!M S@N@

gecmiş olsun gülcüm inş gecer cnm ya

@@@gözde@@@

çarşamba gün utrosona girdim ya dr sağlıklarına kilolarına bakıyodu kızımız iyi dedi kilosunu sölediikinci bebişte o kız bu erkek gibi bakalım bi dedi tam inceliyo hemde daha önce ne demiştim dedi ben aa bi supriz  dahamı geliyo bize dedim eşim hocam daha önce ikiside kız demiştiniz dedi o anda evet evet buda kız dedi orda birden terettüde düştüm doğrusu acaba biri erkekte dr yanıldı demesinler diye kzı mı dedi diye içimde ne fesat düşünür  :suclu: niye bilmiyorum ama 3 hafta önce bende anneme durduk yere biri erkekmi acaba bebişlerin kısda çok ekşi yenir diyolar ben ekşi çok yiyorum ama acayipte tatlı canım istiyo falan demiştim biri erkek olursa şaşırmam heralde..

RosE27

walla tatlim gecer mi yoksa hergun yeni birsey mi cikar bilmiyorum  :k06: benim eskiden nabzim 75 80 atardi simdi 100 kusur atio 3 kalbe nefesim yetismio sanirim benim  :k06:

RosE27

wuhhhuuuuui  :k06: kuzum pe,bis hastanecikislarini giydirirsin oglu$una   :k06:

@@@gözde@@@

gülüm biran önce geçer inşAllah hamilelikte baş ağrısı normel diyolar..en geç 16. haftada belli olur canan ozaman bakalım hislerimiz yanıltcakmı bizi  ;D

RosE27

ewet cnm normalmis bazen tahamul edilmicek kdr bile agrirmiss yandikkk  ;D  zaten nerde agri sanci orda ben  :D

melek100lü

:alkış: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:
:nazar: :nazar: :nazar:  sayfanız hayırlı uğurlu olsun  :nazar: :nazar: :nazar:
nez sen çok yaşa emi beni gülmekten öldürdün :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: gulokan27 - 15 Mayıs , 2012, 13:04:12
ewet cnm normalmis bazen tahamul edilmicek kdr bile agrirmiss yandikkk  ;D  zaten nerde agri sanci orda ben  :D
canım sanırım bukadar fazla ağrı çekmemizin nedenide ikiz olması  2 kat zorluk iki kat mutluuk sonuçta sağlıklı olsun bebişlemizde biz ağrıları çekekoyalım bakalım  :love9: :love9:

@@@gözde@@@

sağol melekcim  :opucuk: bizim sayfanın like side yok nez uyarmadan farkettim  :ehi: canancım niye yok ki

HASRET!M S@N@

sağol melekcim allah razı olsun
gözdem belki bir süpriz olur baska doktora gitsene bende süphelendim simdi
valla gecen bende biryandan eksi meyve bir yandan tatlı yedim basta tatlı hiç yemedim de
inş gecer gülcüm inş

RosE27

ewet cnm ikiz die sanirim herkezin cektigini biz 2x1 cekiyoruz bazen diorum icimde iki can 4 kol 4 bacak bole urkuyorum diorum RABBIM senden korkmayan harbi ta$ olur   :icon_scratch: 

Nezo

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 15 Mayıs , 2012, 13:11:17
sağol melekcim  :opucuk: bizim sayfanın like side yok nez uyarmadan farkettim  :ehi: canancım niye yok ki
Reklam Kokan Hareketler Bunlar Du Beğeniveriyim Ağlama  :ehi: :ehi:

@@@gözde@@@

bidaki ay diğer doktora gidicem nasip olursa onunla devam etcem artık özellikle sorcam bakalım o nedicek  :icon_scratch:  bak şimdi hem tatlı hem ekşi yiyosan kafam karıştı biri kız biri oğlan olabili ozaman ayy bende kocakarıları geçtim artık ekşiyle tatlıyla cinsiyet söler oldum  :k06: hayırlısı olsun inşll  :amin:

Nezo

Böhü Harbiden Like Yok Ahahahaha Yarım Yapıyonuz İşi Yarımmmm  :toothy10: :toothy10: