28 Mart , 2024, 14:48:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ikiz anne adayları burada toplanalım

Başlatan HASRET!M S@N@, 15 Mayıs , 2012, 11:23:48

« önceki - sonraki »

@@@gözde@@@

canım ya arkadaşlar geldi hemen çıkmak zorundsa kaldım  :opucuk: ne resmi  :icon_scratch:

RosE27

hani sende de cikio ya hafta hafta ben kaybettim onu

@@@gözde@@@

banu_fth

ay cok tatlısınız yaa oram agrıyo burama su oldu  :k06: :k06: :k06:

zor ben bıtaneyken bunaldım sız ıkı tane tasıyosunuz Allah yardımcınız olsun sag saglım kavusun ınsallah  :amin: :amin:

@@@gözde@@@

heee hergün ağrımadık yerimiz olmuyo  ;D artık birbirimize bugün neren ağrımıyo diye sorar olduk  :k06: :k06:
amin canım sağol  :opucuk:

RosE27

hayırlı cumalar canım nasılsınızzzzzz  :opucuk:

walla cnm nasıl kaybettım bılıomusun baslıgını meleklerım dıe degıstırdım kaydedıcem dıe olanıda kaybettım bana canan yapmıstı sıfremı wermıstım ben beceremedım bı turlu  :dontknow:

@@@gözde@@@

sağol canım sanada hayırlı cumalar  :opucuk: karnımız dışında şükürler olsun iyiyiz..
siz nasılsınız  :love9: olsun canım bende anlamıyorum ki yapsam :-\  canan gelinc rica edersin gene yapar  ;)

RosE27

cok sukur cnm bende ıdare ederım ıste karnım cok gergın bırde cok zor su ıcıyorum senın karnına noldu cnm  :icon_scratch:

@@@gözde@@@

karnım ağrıyo büyüdüğünden mi oluyo yoksa enfeksiyon geçmedimi ondan mı oluyo anlamıyorum  :dontknow:

RosE27

doktor gunun nezaman cnm bı testını yenılet bakalım ne duruma enfeksıyonun buyuk olasılıkla bebekler karnını gerdıgı ıcındır ama sen herıhtımale karsı bı testını yenıle cnm

@@@gözde@@@

2 hafta var büyüdüğünde oluyodur diye düşünüyorum gittiğimde sölerim gene bakılsın diye..

RosE27

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: cnm yaa 29 haftalık oldun 36 haftalık dogurursen ben suan senın gıbıyken sen meleklerını ıns almıs olucaksın kucagına cok heycanlanıyomusun  :hello2:

@@@gözde@@@

evet canım ya günden güne yaklaşıyoruz heycan korku hepsi bi arada  :love9: :love9: ikizlerde 38.haftayı falan görenler oluyomuş inşll bizlerde görürüz  :amin: :amin:

RosE27

once hayirlisi ile sen gordun bende 28.haftayo gorim birazdaha rahat edicem cnm

ins dedigin gibi 36 38 leri goruruz :amin:

@@@gözde@@@