ikiz anne adayları burada toplanalım

Başlatan HASRET!M S@N@, 15 Mayıs , 2012, 11:23:48

« önceki - sonraki »

RosE27

biz yatakta 5 kisiyiz cnm ben esim 3 tanede yastik  :k06: biri kollarimin arasina biri kafama biri bacaklarimin arasina  :k06: canom simdi sana bunlar komik gelir ama 2.5 ay sonra senide dinlicez ins :):):)

@@@gözde@@@

canancım  çok yorulduğundan oluyodur geçende dedim hatta hele o süpürge insanın direk beline vuruyo  :-ooo ağrısı bişiye benzemiyo oyüzden dikkat et.. ufak tefek toplamarı kendin yaparsın süpürgeyi falanda eşin yapsın 9 ay idare ediversin.. olmadı gülün dediği gibi arada bi kadın alırsın miss olur ev..

RosE27

ben kanamam oldugu zaman kullandim cnm 18. hafta biraktim. banada ordan koy an etkisi daha az olur dedi ama ben beceremedim cnm hep oral kullandim ama bana hic demedi gebeligin sonuna kdr iciceksin fln owww bana onu dese demekki ben gebeligin sonuna kdr yasayan oluydum mahwetti o ilac beni  :y25:

@@@gözde@@@

bana progestanı 3. aydan sonra bıraktırdı dr.. korkcak bişi yok o kendi gideviyoriyo zaten yerini buldumu ..

RosE27

ayyy bana gulmeyince sbh gozumu actigimdan beri cnm kiymali salcali makarna istiyo yaa  :k06: :k06: :k06:

@@@gözde@@@

sayende bizimde istedi   :k06: yapta ye ozamn canım yada anneciğe de o anide yapar zaten  :hungry: ben 2 güm önce yemiştim salçalı  :hungry:

HASRET!M S@N@

iyi bari valla bana doktorum 36 haftaya kadar kullanacaksın inş dedi bana hiç etki etmiyor doktorum ilk basta demedi vajinal al diye bende agızdan alıyorum dedim yok vajinal alıcaksın dedi 200 lük yazdı günlük bir kere kullanırsın dedi hem az etki eder dedi bende etkilemiyorki beni dedim sok oldu neden bana öyle dediki risk mi varki acaba gerci her an risklisin sen dedi seni rahatlamak için riskin yok diyemem dedi biraz kesinci galiba benm doktorum cok memnunum zaten cok ilgili hiçbirsyei riske atmak istemiyor ve asla beni heveslendirmiyor hep süpheli konusuyor

RosE27

ayyiiiii makarnaaaaaa salcalii kiymaliii  :hungry:  :hungry: annem dosari cikti bakirkoyun sosyete pazari oraya gitti arkadasiyla aksama yapicam dedi bekliorumm sabirsizliklaa sbh roka maydonoz domates yesil biber yedim bolbol aksam makarnaa cok saglikli besleniyorum  :k06: :k06: :k06:

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 26 Mayıs , 2012, 16:22:44
iyi bari valla bana doktorum 36 haftaya kadar kullanacaksın inş dedi bana hiç etki etmiyor doktorum ilk basta demedi vajinal al diye bende agızdan alıyorum dedim yok vajinal alıcaksın dedi 200 lük yazdı günlük bir kere kullanırsın dedi hem az etki eder dedi bende etkilemiyorki beni dedim sok oldu neden bana öyle dediki risk mi varki acaba gerci her an risklisin sen dedi seni rahatlamak için riskin yok diyemem dedi biraz kesinci galiba benm doktorum cok memnunum zaten cok ilgili hiçbirsyei riske atmak istemiyor ve asla beni heveslendirmiyor hep süpheli konusuyor
doktordan doktora değişiyo öyle uygun görmüştür.. ağızdan çok yan etki yapıyo diye biliyorum hele gül çok çekti yan etkilerinden.. banada hç etki etmemişti.. sonuna kadar hep sorunsuz  geçir inşAllah canım  :amin:

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: gulokan27 - 26 Mayıs , 2012, 16:25:20
ayyiiiii makarnaaaaaa salcalii kiymaliii  :hungry:  :hungry: annem dosari cikti bakirkoyun sosyete pazari oraya gitti arkadasiyla aksama yapicam dedi bekliorumm sabirsizliklaa sbh roka maydonoz domates yesil biber yedim bolbol aksam makarnaa cok saglikli besleniyorum  :k06: :k06: :k06:
yiterrr gül tok olanında karnını acıktırcan  :hungry: gerçi beni bıraksan 24 saat bişeyler yiyo olacam hiç doymuyom  :-ooo yarım dünyadan tam dünyaya telfiye edecem bu gidişle dizzginliyom kendimi yememek için  :suclu:

RosE27

ewet ben cok cektim hep baygin yattim kendimi bilmeden gunde 200 mg dan 3 tane iciodum 600 mg uwwww doktor artik icemne gerek yok dediginde sanki yeniden dogdumm  :hieyt:

RosE27

tmm sustum  :k06:

banada ilk bugun oldu yoksa annem hadi yemek demese aklima gelmicek ama zaten 5 6. aydan sonra baslar yemeler kilo almalar derler annemmmmm o gun bugun mu aciibaaa  :hieyt: :hieyt:

@@@gözde@@@

hi hi  ivet :ehi: şimdiden sonra yemekler gözünün önünden uçuşur  :hungry: şaka bacım herkesinki bir olmaz merak etme sen  :aferin:

RosE27

bebeklerime yariycak kdr olsun fazlasi olmasin cnm bende bel fitigi war son zamanlarimda we dogumdan sonra mahweder o kilolar beni su icme derdi olmasa tatli hic yemicem ama su icemedigim icin tatli bisiler yiyip ustune iciyorum senin bebisler kac kilo oldu cnm

@@@gözde@@@

25+ da biri 760dı biri 850 di haftalarına göre iyile demişti dr şimdi kaçlar acaba  :dontknow: