28 Mart , 2024, 22:32:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ikiz anne adayları burada toplanalım

Başlatan HASRET!M S@N@, 15 Mayıs , 2012, 11:23:48

« önceki - sonraki »

RosE27

tuba nbr cnm nasilsiniz bakalim bugun koskocaman oldunuz  :nazar: darisi basimiza ins  :):):):)

@@@gözde@@@

sağol gülüm  iyiyiz çok şükür  :D :nazar:  hee valla ya 28. haftayı gördük bugün çok şükür  darısı size 36-38. haftalarıda görürüz inşll hep beraber  :love9: :love9: siz nasılsınız kaç litre su içtiniz bakam  ;D

HASRET!M S@N@

hosgeldin tubacım valla ben iki bar5dak içtim ama haa yanıyorum bugün cok içicem gibi sükür

@@@gözde@@@

hoşbulduk canım  :opucuk: oh iç iç negüzel  :occasion14: ben evde oldum mu hiç su aklıma gelmiyo dükkanda şişeyi yanıma koyuyorum gözüm gördükce içeye öalışıyorum anca öle içiliyo yoksa içcem yok 1 liter anca oldu bugün akşama kadar 2 yi tamamlarım inşll.. bide kıslar sütüiçebiliyosanız süt için ilerde bacak tutulmalarınız için çok fayda etcek  :icon_thumright: gül senin bacak krapların başladımı

RosE27

bende yarim litre ictim oda cikolatanin zoruyla  :k06: bende iyi sayilirim cnm cok sukur ama dunden beri gogus kafesimde yani iki gogus arasindaki kemikte cok agri war one dogru egileniyorum yan yatinca batiyo sanki neyin nesi anlamadim agrilarim hic yetmio ya bana simdide bu cikti  :):):)

RosE27

ara ara. oluyo cnm simdilik cok yok aman birde o gelmesin nolur zaten kasiklarim yetiyo bana :):):) artik guluyorum halime yaa

buarada bugun bankada calistigim arkadasimla knstuk oda hamileymis 21 haftalik hic kalkmadan yatoyomuss mutfak dolabini silerken mutfak tezgahindan yere dusmus kanamasi olmus bebek. 1 hafta kimildamamis ole dusunce bel fitigi olmus simdi heyet raporu almis wc ye bile biri elinden tutarak gidiyomuss  :crybaby2: RAbbim yardimcimiz olsun yaa cananim sende dikkate alda temizlik fln boswer ALLAH im korusun yaa walla cok uzuldum kizcagiza beterin beteri war gulcun senden daha fena bak durumum dedi bikez daha sukrettim  :amin:

HASRET!M S@N@

evet ya duramıyoruz işte ahh dursakkk
inşallah bende dikkat edicem cünkü belim zorluyor ayakta kalınca gülcüm üzüldüm arkadasınada
inş bebeği onunla kalır
ya ben sütü hiç içemiyorum ama günlük bir kase yogurt yiyorumm

@@@gözde@@@

Allah beterinden korurusun :amin: arkadaşınada şifa versin inşll.. yaa hamile i nsanın mutfak tezgahının üstünde ne işi var Alah korusun nelere maloluyo  :icon_pale: evet canancım sende elleme bişi canım Allah korusun...

RosE27

bende hemen hemen hergun bir bardak iciyorum RAbbim hepimizin bebegini bagislasin cnm cok zor walla yaa insan adim atmaya korkuyo elinde olmadan

RosE27

tubisim bu benim dedigim gogus kafesimdeki batma agri sende de oldumu gecmisinde yada bugununde  :k06:

bu bebekler bazen saniyorum ki gogsumun altinda oturuyo yada yatiyoo midem oluyo ta$ tirnak batirsam ikiye ayrilicak kdr gergin  :k06: bu ucuz dorduz olanlar napio yaa:)

buarada saolun kilzar Rabbim yar we yardimcisi olsun once niluferin sonra bizlerin  :amin:

HASRET!M S@N@

amin kızlar amin hiç vakit gecmiyor bana ya sanki günler yerinde sayıyor su 3 ayı bir atlatsam diyorum 2 haftamız kaldı ama zaman gecmiyor off bu kaygılar hiç bitmeyecek galibaaaa sürekli bir korku içinde yasıyoruz dün aksam karnım belim biranda nasıl agrıdı aman ömrümden ömür gitti o dakikalarda dedim kaybediyorum galiba sonra azıcık uzanınca gecti sükür birdaha iş yapmak mı dedim asla
ama bana yardımcı olacak kimse yokki kızlar annem geliyor arada yazık oda yegenime bakıyor ne zaman gelse iş yapıyor bizde gecen aksam geldi ütülerimi yaptı balkonumu falan yıkadı kıyamıyorum heran cagıramıyorum gündüz müsait değil yazık diğer taraftanda hiç soran yok işin var mı gelelim mi yardım edelim mi hiçççç

@@@gözde@@@

geçen bi yazıda okudum ikiz hamişler günde 1 lt süt içmesi lazımmış çünkü iki kat ihityaç..malesef içilmiyo işte okadar  ::) gülüm bende şuanda yatarken nefessiz kalcam gibi oluyorum çok yüksek yastıkla yatıyorum seninkide öle bişey sanırım.. büyüyolar annesi yerleri daralıyo napsın onlarda boş bulduklar yere yerleşiyolar demekki  :D

RosE27

ne warsa annelerde war cnm bende annemin yaninda kaliyorum 4 aydir kadin benim yuzumden kalp krizi gecirdi kanama donemlerimde bunalimdan ama hala kici oturmuyo ben kalkmadan yatiyorum esimde burda Allahim razi olsun herseyimizi yapiyo elinden geldigince Rabbim guc kuwwet saglik wersin ona

birak cnm yaaa ewipislik goturmuyo yaa cok asiri pislnirse bi kadin alirsin napican sizden onemli mi dikkat etcnm du 3 ayini atlat bi sag saglim

RosE27

sut icemiosak sutlac yesek. olur mu tatli tatli ohh bal gibi ustunede su iceriz  :k06: :k06: :ehi:

HASRET!M S@N@

öyle cnm kızlar siz progestan kullanıyormusunuz
doktor bana vajinal al dedi daha cok korur dedi 35-36.haftaya kadar kullanıcaksın dedi
nasıl yapıyorsunuz afedersiniz iyice ittiriyormusunuz korkuyorum kullanırken