ikiz anne adayları burada toplanalım

Başlatan HASRET!M S@N@, 15 Mayıs , 2012, 11:23:48

« önceki - sonraki »

@@@gözde@@@

iç iç ilerlemesin daha fazla... su içmesi zor geliyo ya ilerlediği zaman o zorluğun kaç katı fazlasını çekiyosun yok yakınken sen iç içebildiğin kadar.. baş ağrısıda inşll biran önce geçer

muhribe

kızlar konunuza dahil oluyorum ama..

aklınızda olsun başınız ağrıdığı zaman maden sodası içmeyin.. daha da artırıyormuş. doktorum söylemişti bana..

Allah şifa versin  :amin: benim de hamileliğimde sık sık ağrırdı başım  :sad1: hele bir de çalışırken çok zor olurdu  :sad1:

@@@gözde@@@

sağol canım ya bak bebn bunu hiç bilmiyodum gece falan baş ağrısından uyandığım çok oluyo kalkıp maden suyu içtiğim çok olmuştur mineral açısındn zengin diye bi daha özellikle baş ağrım olduğu zaman dikkat etcem içmemeye sağol  :opucuk:

@@@gözde@@@

tecrübei anneler  ya sizdede hamileyken yüzünüzde cilt lekesi oldumu  :icon_scratch: gül seninde şafak azalıyo canım sendede başladımı lekeler.. benim çenem koyu kahverengi oldu anki gittikcede koyulaşıyomuş gibi geliyo kaşınıyo kuruyo :sad1: normelmidir bu dr gitmem gerekmi

muhribe

canım bende hiç olmadı ama olan kişileri biliyorum. hatta birisi ablam  :sad1: alnında bayağı büyük koyuluklar oldu ve ne yapsa geçmiyor.. çok cilt kremi kullandı ama hepsi yerinde duruyor  :sad1:

doktora bi görün bence, belki bişeyler önerebilir  :amin:

@@@gözde@@@

aa hadi ya doğumdan sonra geçmedimi ben doğumdan sonra geçiyo sanıyodum  :-\ tamm canım en kısa zamanda gidim ben ozamn :-[

RosE27

yok cnm bende de henuz olmadı leke fln benımde teyzemın yuzunde olmuştu gecmedı bır doktora danış bakalım sen şafaga gelınce bana hiç bıtmıo cnm senın bıttı bayaa sagıkla dogsunlar ınş  :amin:

@@@gözde@@@

inşll geçer ya  :sad1: ben hep geçiyo sanıyodum  ??? sende maşallah canım yolun yarısını geçtin çoğ gitti azı kaldı  :nazar: :nazar:

RosE27

HASRET!M S@N@

iyiyim gülüm kasık agrılarım basladı normal demi dün aklım cıkacakrtı babamızda korkma büyüyorlar ne güzel işte dedi

RosE27

normal cnm cok aglayarak kiwranaka uyandim ben ilk haftalarda oyuzden gerilme cok fazla cunku gerildikce kasildikcada agrio kasiklar biliosun benim hala dwm edio ins uzun surenlerden olmazsin cnm yerlestikleri an biter dicemde buyudukce bise cikio yaa sabaha kdr 3 yastikla yatiyorum ben sigamiyorum hicbiyere  :k06: :k06:

HASRET!M S@N@

kıyamam cnm ya benm de karnım büyüsün cok istiyorum onların oynadıklarını hissetmek için ama daha cok var inş bende o günleri görürüm
sen nasılsın bas agrıların gecti mi cnm belkim bir arkadas daha gelebilir daha net değilde doktor ikiz olabilir demiş 6 haziranda belli olacakmıs o gelirse ben kıdemlenirim  :k06: :k06: :k06:

RosE27

walla cnm okadar heycanlı bır duygu ki karnımdan ayıramıyorum gözümü pat pat oynuyor etim :) dönerlerken zor ama helede aşağıda dönüyosa çok kasık ağrısı yapıyo :):):) az kaldı canım sende hiisediceksın inşşş

baş ağrılarım geçmedi cnm bazen tahamulsuz agrıyoo kolestrolden sanırım kolestrolum ıyısı 330 kotusu 199 cıktı sınıra göre coook yuksek doktoruma sordum gebelıkte o cıkar yapıcak bişe yok onun için dedi mınoset ıc baş ağrın ıcın dedı bende ılaçiçmemek için içmiyorum

:hello2: :hello2: :hello2:yenı ıkızler gelsin bakalım ozaman senın şafak sana daha az gelır bana tubaanın çok azaldı gelıo sana bız öle gelıyoruzdur o arkadaşda sana öyle gelir  :k06:

mutluluk

3 KİŞİMİSİNİZ İKİZ ANNELERİ.SEN TUĞBA VE CANAN YANİ DEMİ

HASRET!M S@N@