ikiz anne adayları burada toplanalım

Başlatan HASRET!M S@N@, 15 Mayıs , 2012, 11:23:48

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

sen ekle beni cnm da bende kabul eidp davet göndereyim sana

RosE27

@@@gözde@@@

kıslar eve gidiyorum görüşürüz a.e.o

RosE27

hayirli aksamlar cnm sende aeo grsrz  :opucuk:

HASRET!M S@N@

RosE27

cnm bende cikiyorum hayirli aksamlar   :opucuk: aeo kib

@@@gözde@@@

slm kıslar dün ağrım var diyodum ya eşim işten gelip o halimi görünce hadi hemen dra dedi.. gidince ödüm koptu önce nst ye bağladılar sonra  açılma varmı diye baktılar  :icon_pale: sonra utroson falan çok korktum bunlar doğum belirtisi diyorum bakmamız lazım daha çok erken ama diyorum  :sad1: dün akşam çok korktum  Allah bi daha yaşatmasın rabbim vakti zamanında sağlıklısıyla hayırlısıyla bebeklerimize kavuşmayı nasip etsin inşll  :amin: çok şükür normel çıktı herşey ama enfeksiyon ilerlemiş o yüzden dünü hastanede geçirdim..

RosE27

oowwww cok gecmis olsun cnm benim  :y25: Rabbim waktinde dogmayi nasip etsin ins okdr cok mu sancin oldu cnm yaa  :y25:   bu enfeksiyonun cani cehenneme yaaa :(:(:( bende sbh cok fena oldum fenalaiyorum sandim tansiyonum ilk kez 13 9 a cikmis basim cok agrio bugun  :y25: cok dikkat et tatlim kendine  :y25:

@@@gözde@@@

sağol gülcüm evet dün kötüydüm baya  :sad1: dr geldiğin çok iyi olmuş dedi enfeksiyonun çok ileri bıyutu erken doğuma dahi neden oluyomuş ???.. canım ağrıların oluyosa dr git ihmal etme biim ha şimdi geçer ha birazdan geçer dediğimiz ağrılar malesef olumsuz sonuçlar doğurabiliyo ...

RosE27

sali kontrolum war cnm idrar tahlilide yaptiricam gidince bakalim benimki ne durumda sbh beri 5 su bardagi su ictim ismeye calisiyorum iste elimden geldigince :(:( aman dikkat et cnm  benide bugun tansiyon korkuttu hayatimda ilk defa 13 9 oldu ates cikti wucudumdan resmen beynim cikti agridan R abbim sabir wersin cnm hepimize guc saglik wersin   :amin:

RosE27

tubacimm nasil oldun cnm agrilarin nasil ?

@@@gözde@@@

biraz daha iyiyim çok şükür canım  :opucuk:  niye küçük tansiyonun o kadar yükseldiki  :icon_scratch: sende  dikkat et kendine tatlım  :opucuk:

HASRET!M S@N@

kızlar cok gecmiş olsun sizlere
ya bende bugün kötüyüm dün biraz arabada gezdim diye belim kopuyor resmen tutulmus
oturamıyorum bir caresi var mı bunun

@@@gözde@@@

sağol canancım  :opucuk:
dinlenmek biraz olsun iyi geliyo bel ağrısına yatma imkanın varsa yatarak dinlen 

HASRET!M S@N@

malesef işyerindeyim cnm ama iyiym sabaha bakarak biraz daha geciyor gibi ısındıkca zaten belimde problem var benm agırlasınca napıcam bilmiyorum