28 Mart , 2024, 19:19:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ikiz anne adayları burada toplanalım

Başlatan HASRET!M S@N@, 15 Mayıs , 2012, 11:23:48

« önceki - sonraki »

RosE27

HASRET!M S@N@

grafikerim cnm nasılda uykum geldi bir bilsen

RosE27

butun gun ciz dur desene cnm aksama az kaldi tatlim erken yatarsin clsmk zor bende bankadayken cok yorulup hirpalaniyodum  :y25:

@@@gözde@@@

slm kıslar  canancım uyku hali şimdiden sonra hep olur artık gidince hemen yat dinlen  :sleepy1:

HASRET!M S@N@

evet ya calısmak hiç istemiyorum artıkkk gülüm
tugbam gözlerimi acamıyorum gece gec yattım ondan birazda ya eve gidnce nasıl dinleniceksinki zaten gec gidiyorsun yemek bulasık derken en az oturman 9 bucun onu buluyor cnm ya

@@@gözde@@@

bugünlük dinlen canım yemeğide eşin yapabildiğinden bişeyler yapsın öle idare edin bulaşığıda 2 dk eşin halleder hergün aynı tempo zor olur yoksa  yarın dahada bitkin düşersin.. en azından 2 güne bi eşin yapsın işleri

HASRET!M S@N@

inş yapar yada ben aksama kadar düzelirim cnm ya cok kötü değilim su uyku hali gecsin yeter bana

@@@gözde@@@

eve gidesiye açılır uykun biraz belki..açılmazsa duruma göre bakarsın artık..

RosE27

ewet cnm esin yapsin buaksamlik

tubacim nbr cnm sen nasilsin bugun nekadar su ictin bakim :) canan ayni sorum sanada :)

@@@gözde@@@

sen nekadan içtin sorduğuna göre 3 lt bitirdin heralde  :aferin: 1.5 içtim az oldu bugün  :suclu:
karnım sırtım yan boşluklar yani belden yukarısı resmen sızlıyo sabahtır kaburgalarım içten batıyo sanki  :icon_pale: üşüttüm heralde Allah bundan kötü etmesin inşll  :amin:

RosE27

3 lt mi :k06: :k06: :k06: ben mi nerdeee cnm yaa daha yarim lt yi anca gecti, o boslullar bendede agriyo cnm usutmekten degil gebelikten sanirim bobreklerim agriyo saniyorum belime belime vuruyo  :honk: oyle boyle biticek ins cnm yaa pufff

HASRET!M S@N@

duble bir bardak ama ben aksam cok içiyorum cnm
tugbacım cok gecmiş olsun
kızlar facede ikiz üçüz anneleri diye bir bölüm buldum adresiniz varsa ben sizi davet edeyim herkes muhabbet ediyor orda kızlar

@@@gözde@@@

tembel içsene bol bol su  :caca: bende diyorum soruyo kesin kendisi fazla içti ilk defa diye  ;D
bitcek canım Allah ın izniyle tek minikler günlerini tamamlasınlarda sağlıkla napalım ağrılara dayancaz artık..

@@@gözde@@@

canan ben bulamadım orayı sende ekliyim ya davet etsene  benide...
gül adresini cana yazdıysa sil canım kimlerin girdiği belli değil siteye nolur nolmaz vemek istediğin arkadaşlar olursa özelden yazarsın mailini  ;)

RosE27

vn :k06: :k06: uff uff suu icmek lazim dimi kim icat etmis bu suyu yada suya bukadar faydayi nie wermisler  :icon_scratch:  :k06: sen baya bitirdin be cnm ne kaldi surda enazindan inswaktinde dogar ama Allah korusun tehliken bile olsa 7 aylik oldular cok sukur bizde goruruz ins o gunleri :amin: