28 Mart , 2024, 21:14:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ikiz anne adayları burada toplanalım

Başlatan HASRET!M S@N@, 15 Mayıs , 2012, 11:23:48

« önceki - sonraki »

@@@gözde@@@

3 gündür 2.5 buldurmaya çalışıyorum aynen wc sıkıntısı olu ama yapcak bişi yok mejbur suyla arınması lazım  :icon_pale: bardakla baş olmuyo canım şişeyi koy yanına gözün şişeye çarptıkca dik daha çok içmiş oluyosun hem  :occasion14: yoksa canım isticekde su içcem diye bakarsan 2 bardağı geçmez bende şahsen öle oluyo :-ooo

RosE27

:cildir: :cildir: :cildir: aynen cnm inan bir hafta icmim aklima gelmez annem cam 3 lt damacana almis bana onla ic dio basimda bakisiyoruz  :k06:

@@@gözde@@@

3 litreyi dikerken kaldırması zor olur  :k06: küçük şişeye doldur dodur iç yada 1.5 litreye öle bakışarak bitmez o şişe  :cussing:

@@@gözde@@@

canım ya sen kan hapı kullanıyomusun  :icon_scratch: kullanıyosan hangisinden... dedim ya bende b12 çok düşük çıktı diye dr iğneyle serum verdi serum 2 gündü zaten iğnelerde bitti hapta vermesi lazım değilmiydi acaba  :icon_scratch: netten araştırdım birazda düşük olması bi çok olumsuz şeylere neden olabiliyomuş  :icon_pale:

RosE27

ewet cnm kullaniyorum birtanesi ELEVIT multivitamin+ mineral kombinasyonu yazio digeride GYNO FERRO SANOL demir+folikasiy+b12 yazio cnm bunlari iciyorum gunde 1 tane seninde icmen lazim die dusunuyorum dusuk ile ilgili demek istedigini anlamadim cnm ney sebep oluyomus

@@@gözde@@@

eleviti daha önce bende kullanıyodum bi tanede kan ilacı ama böbreklerimde değer biraz yüksek çıkınca dr haplara ara verelim demişti.. kan ilacının adını unuttum  :icon_scratch: geçen gittiğimdde sordum kuulanım mı artık diye kullan dedi yeni başladım daha eleviti tekrar kullanmaya.. b12 değerin olması erken doğuma falanda falan bu gibi olumsuz şeylere neden olduğunu okudum baktım olumsuz olumsuz yazıyo devamını okumadım ::) bi dahaki gittiğimde vermezse kendim istim bari..

RosE27

b12 siz olmaz cnm helde senin simdi bebekleRin tam gaz gelisme zamani gidince sorarsin yada arayipta sorabilirsin nezaman kontrolun

@@@gözde@@@

3 hafta daha kontröle canım 10 gün sonra test yaptırcam yükselmişmi diye duruma göre ya ararım yada gider sorarım..

RosE27

kontrole baya warmis cnm sen testi bekle teste kdrdaa b13 icinde olan sebze we meyweleri ye tatlim

RosE27

guzel anne adaylarii tunaydinnnnn  :flowers: nasilsiniz bugun ?

HASRET!M S@N@

hosgeldn cnm iyiyim sükür sen nasılsın

RosE27

cok sukur cnm idare ediyoruz bici bici yaptik bugun mayistim walla uyuyup uyyumama rasinda gidiyorum uykum acilsin die erik yiyorum  :k06:

HASRET!M S@N@

RosE27

ewet cnm ewdeyim dus aldim yemek yedimcocuk gibi uyuyup kalmisim yeni uyandim sen npysn cnm ?

HASRET!M S@N@

iyiyim cnm calısıyorum bende cok yorgunum sadece