ikiz anne adayları burada toplanalım

Başlatan HASRET!M S@N@, 15 Mayıs , 2012, 11:23:48

« önceki - sonraki »

RosE27

RosE27

tubisim nbr cnm nasilsiniz bugun

bugun nereniz agrio :k06: :k06: :k06:

elfo

çok sevindim cananım  :hello2:  :hello2: her güzel haber alışında yani her doktordan dönüşünde 2 rekat da olsa şükür namazı kıl. şükür nimeti arttırırmış.
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

Balböceği

Canan  :nazar:  :nazar:

İnan çok sevindim  :hieyt: :hieyt:   

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: gulokan27 - 17 Mayıs , 2012, 16:19:03
tubisim nbr cnm nasilsiniz bugun

bugun nereniz agrio :k06: :k06: :k06:
sorma canım ya  :k06: nereniz ağrımıyo de ;D 2 gecedir uyku yok sağıma dönsem olmuyo soluma dönsem olmuyo karın ağrısı bi taraftan mide yanması bi taraftan işin tuhaf tarfaı gece oluyo bu durum.. tabi uykusuzlğa bağlı halsizlik yorgunluk oluyo gündüzleride..bebişler iyi olsun yeterki bizi ağrılar gelir geçer  :love9: :love9:
sen nasılsın ağrıyomu biyerin  ;D

@@@gözde@@@

ben eve gidiyorum gülcüm görüşürüz iyi akşamlar  :opucuk: :wave:

RosE27

ewet cnm sgrimaz mi kasik stndartzaten karnim midem adiri gergin sanki derim yirtilicak saha donuyorum olmuyo soladonuyorum yine olmuyoo karnimi sigiramiyorum biyere adeta :honk:

@@@gözde@@@

günaydın canım ağrılar geçcek Allah ın izniyle  ilerde sadece anı olarak kalcak şafaklar günden güne azalıyo  :nazar: :nazar:  inşAllah bebişlerimiz günlerini beklerler erken davranmazlar sağsalim doğarlar  :amin: 

RosE27

:amin: :amin: cnm inss

gunaydin buarada canimcim nasil gecti bu gece benim yatakta donmedolap oynayarak seninde bolemudi 20. haftada cnm yaa  :dontknow:

buarda busbh tekme ile uyandimmmm kocaman acildi gozlerim karnimin sol tarafi atiyo etim oynuyo  :k06: :k06: bole bise mi tekme yada oynama :k06:

@@@gözde@@@

evet canım aynen tekme o oluyo şimdiden sonra çok net belli olur alış artık biri bitaraftan biri bi taraftan tepikler  annesi   :love3:
bugün çok şükür rahat uyudum saat 18 den sonra hiçbişi yemedim midem kötü olmasın diye işe yaradı  :basardim:
yatarken bacaklarının arasına yastık koy rahatlatıyo faydasını görürsün  :icon_thumright:

RosE27

yerim onlarim ellerini ayaklarini cnlarim benim  :nazar:

bende gece midemden yandim gaiskon ictim rahatladim bacak arama bende yorgani sikistiririm cnm genckizligmdann beri esim der azcikta yorgan bana wer  :k06:

birde bise sorucam cnm seninde otururken kasiklarin agriyomu boyle gergin igne batar gibi bende mi sorun warr hep yattigim icin mi oturunca oylee yoksa normalmi anlamadim gitti  :dontknow:

@@@gözde@@@

çok aşırı değil ama ağrıyo bebekler büyüdüğü için aşağıya baskı yapıyo sanırım ondan.. bide bazen çok sıkışmışım gibi geliyo lavaboya gidiyom bişi yok ozamanda ağrı oluyo oda biraz enfeksiyon varya o yüzden diye düşünüyorum bol bol su içmeye gayret ediyorum.. eğer ağrın fazla oluyosa doktoruna danış canım ihmal etme

RosE27

bebekler donerken agrim cok oluyo benimde wcde warmis gibi ama yok durumum cok oluyo sali kontrolum war sorucam yine birde tatlim acilma war mi die alttan mi bakilio yoksa ultrasonla mi

@@@gözde@@@

wc olayı büyük ihtimal enfeksiyondandır sen sormayı ihmal etne burayada yaz nedediğini bende merak ediyorum..
açılma varmı diye alttan bakılıyo..

RosE27

tmm cnm sali yazarim buraya

ben zaten hayatimda hicbir zaman kurtulamadim bu enfeksiyondan ne bugun ne 5 sene 10 sene once ben beni bildim bileli her testte cikiyo sebep SUUU yaa icemiyorum icen nasil iio 2.5 lt 3 lt bilmiyorum  :crybaby2: ben 3 bardak icince wc den ckmyrm okdr icsem wc ye yatak atmam lazim