19 Mart , 2024, 07:18:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ikiz anne adayları burada toplanalım

Başlatan HASRET!M S@N@, 15 Mayıs , 2012, 11:23:48

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 16 Mayıs , 2012, 14:18:53
Kızlar hamilelik konusunda kadınların anneye çektikleri söylenir. annemim mide bulantısı pek olmazmış benim de çok olmamıştı... ama bu defa inşallah hamile kalırsam midem bulantım çok olsun da zayıflayayım diyorum... nasıl fikir ama :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
bence iyi fikir değil be aysem cok zordur eminim
tugbacım valla ben istfra etmekten nefret ederim su yasıma kadar saysam bir elin parmaklarını gecmez
ve istifra edersem helede yanlız olursam hiç kalkamam kokusuna bile tahammül edemem bu yüzden
cok dua ettim ikiz olunca gözüm korktu ama sükür allahıma simdilik birsey yok birara aksamları bulanıyordu yemekten sonra bazı seyler kokuyordu ama oda gecti hatta bazen dedim acaba birsey mi oldu diye korktum oda gecince cnm

@@@gözde@@@

bünye meselesi canım hemen aklına olumsuz düşünceler getirme busenindi (serserim) yanlış hatırlamıyosam onunda hiç mide bulantısı olmamıştı kişiden kişiye değişiyo demekki  :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

16 Mayıs , 2012, 14:29:55 #122 Son düzenlenme: 16 Mayıs , 2012, 14:31:40 güzgüneşim
Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 16 Mayıs , 2012, 14:23:45
Alıntı yapılan: güzgüneşim - 16 Mayıs , 2012, 14:18:53
Kızlar hamilelik konusunda kadınların anneye çektikleri söylenir. annemim mide bulantısı pek olmazmış benim de çok olmamıştı... ama bu defa inşallah hamile kalırsam midem bulantım çok olsun da zayıflayayım diyorum... nasıl fikir ama :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
bence iyi fikir değil be aysem cok zordur eminim
tugbacım valla ben istfra etmekten nefret ederim su yasıma kadar saysam bir elin parmaklarını gecmez
ve istifra edersem helede yanlız olursam hiç kalkamam kokusuna bile tahammül edemem bu yüzden
cok dua ettim ikiz olunca gözüm korktu ama sükür allahıma simdilik birsey yok birara aksamları bulanıyordu yemekten sonra bazı seyler kokuyordu ama oda gecti hatta bazen dedim acaba birsey mi oldu diye korktum oda gecince cnm

zordur ama zayıflamaya çok etkili  :laughing7: bir ara rahatsızlandım mide bulantım çoktu... 5 günde 5 kilo verdim... çok zayıflamıştım... ahhh bir hamile kalabilirsem inşallah zaten bulantım fazla olmadığı halde başta kilo veriyorum sonralarında da fazla kilo almıyorum...

[quote author=@@@gözde@@@ link=topic=24599.msg1120138#msg1120138 date=1337167312]
:ehi: :ehi: kıs deme öle sonra mide bulantın oldukca nerden böle dedim ben dersin  :k06: gerçi bana tek faydalı yönü o oldu sayesinde  6 kilo vermiştim   :aferin:

her gören kilo aldın diyor... sanki ben farkında değilim gibi... zaten bugün itibariyle rejime başladım... o yüzden de canım tatlı istiyor  :k06: :k06: :k06:

HASRET!M S@N@

insan yinede endişeleniyor en ufak birseyden cnm
yarın gideceğim inş hastaneye kontrole ilaçlarım bitti görürsem iki meleğimide biraz daha içim rahatlayacak

@@@gözde@@@

iyilerdir inşAllah miniklerin sabahtan mı gitceksin gelince bize haber et  :love9: :love9:

HASRET!M S@N@

evet inş cnm haber veririm inş iyilerdir
simdi esimin heyecanı var o bitecek hastane heyecanı baslıcak bu seferde
yarın öğlene kadar hem esime kavusmus hemde miniklerimi görmüş olacagım

@@@gözde@@@

çifte mutluluk olcak senin için negüzel   :love3: :love8:
ayşecim zaten ne kadar rejime girip kendini dizginlemeye çalış okdar tatlılar çikolar havada uçuşur  :-ooo kesin normel zamanda bu kadar tatlı canın istemiyomuştur şimdi yemicem diye inat ediyonya içindeki sesde inadına ye ye diye çığırıyodur   :suclu:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 16 Mayıs , 2012, 14:34:00
evet inş cnm haber veririm inş iyilerdir
simdi esimin heyecanı var o bitecek hastane heyecanı baslıcak bu seferde
yarın öğlene kadar hem esime kavusmus hemde miniklerimi görmüş olacagım

canım  yarın da güzel haberler alırsın... bulantılarının, koku hassasiyetinin azalması normal, rahat ol

HASRET!M S@N@

RosE27

benim bulantilarimda 6.hafta basladi 16.haftaya kdr dwm etti ama ben oldum mide bulantisindan defalarca hastanede serum baglandi sen annene benzemis olabilirsin cananincim benim annemde 3 kardesiz ucumuzude kanamali yatarak dogurmuss hele prtanca kardesimde 7 ay kanama olmus 9. ay yatmis ama kardesim simdi 25 yasinda iste RABBIM omru olan gelio dunyaya

HASRET!M S@N@

öyle demekki cnm benm allah yardımcımız olsun

RosE27

aynen cnm aynen guclu psikolojiye sahip olmak cok zor bu donemde  :y25:

HASRET!M S@N@

tek sağlıkla dogsunlarda gerisi önemli değil biz cekeriz bir sekilde

RosE27

oyle cnm yeterki bizi birakmasinlar saglikli olsunlar  :amin: onun disinda kafayi yemeye ramak kala dogururuz heralde  :k06:

RosE27