28 Mart , 2024, 16:50:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ikiz anne adayları burada toplanalım

Başlatan HASRET!M S@N@, 15 Mayıs , 2012, 11:23:48

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

tugbacım artık kocaman oldular tabii sıkısacaklar
gülcüm napalım iyi olsunlarda cekmeye razıyız
ya ben sizin göbekleri cok merak ediyorum foto varsa yükleseniz
buraya geri silersiniz

RosE27

tibacim sanadabazen boyle bayilicak gibi halsizlik hissizlik geliyo mu heran dusucek gibi

RosE27

benim gobus baya buyudu bu hafta ozellikle bende. pc yok nm telden giriyorum nete kardesim gelsin ondan eklerim  :hello2:

HASRET!M S@N@

@@@gözde@@@

ben fotoğraf makinasını bulamıyodum halbuki annemgilde unutmuşum gelsin ilk işim yüklemek olcak..

Alıntı yapılan: gulokan27 - 16 Mayıs , 2012, 13:48:01
tibacim sanadabazen boyle bayilicak gibi halsizlik hissizlik geliyo mu heran dusucek gibi
hemde nasıl gül elimde ayağımda can olmuyo sanki birisi dokunsa düşcem gibi şu 3 gündür biraz daha iyiyim serumla iğnelerin faydası olmaya başladı heralde.. sende b12 ne falan baktır canım bakılmadıysa onun düşüklüğündede halsizlik çok fazla oluyomuş benimki ondan kaynaklıymış..

HASRET!M S@N@

@@@gözde@@@

b12 im çok düşmüş canım onun için 2 kere serum verdiller 5 tanede iğne ..

HASRET!M S@N@

hmm tugbam senin bulantıların ne zaman basladı

@@@gözde@@@

5. haftamda başladı giderek arttı... senin şimdiye kadar olmamış şimdiden sonrada olmaz artık şanşlısın  :icon_thumright:

HASRET!M S@N@

bende o yüzden sordum zaten cnm acaba sonradan mı baslıyor diye birkaç arkadas sonradan baslıyor dedide

@@@gözde@@@

benim başında başlamıştı belki kişiden kişeye değişiyodur inşll bundan sonrada olmaz rahat bi hamilelik dönemi geçirirsin  :amin: mide bulantıları mafediyo insanı  :icon_pale:

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 16 Mayıs , 2012, 14:07:04
benim başında başlamıştı belki kişiden kişeye değişiyodur inşll bundan sonrada olmaz rahat bi hamilelik dönemi geçirirsin  :amin: mide bulantıları mafediyo insanı  :icon_pale:
cnm 3 yıldır hasret cektim ama 3 yıldırda dua ettim allahım bulantım olmasın hamile kalınca diye anneminde hiç olmamıs belki ondan kaynaklanıyordur

@@@gözde@@@

duayı ederken tam edin diye boşa demiyolar demekki ne güzel Alah kabul  etmiş dualarını.. olabilir anneye çekmişsindir  çünk benim annemde mide bulantısında çok çekmişmiş bende aynı oldum.. bide iştahım faln iyi yemeklere karşı daha  bi ilgili oldum diyosun midesi bulancak insanı onları bile gözü görmez  ;D  inşll hep böle gider

ยรlคภ๓คz göภlüm

Kızlar hamilelik konusunda kadınların anneye çektikleri söylenir. annemim mide bulantısı pek olmazmış benim de çok olmamıştı... ama bu defa inşallah hamile kalırsam midem bulantım çok olsun da zayıflayayım diyorum... nasıl fikir ama :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

@@@gözde@@@

:ehi: :ehi: kıs deme öle sonra mide bulantın oldukca nerden böle dedim ben dersin  :k06: gerçi bana tek faydalı yönü o oldu sayesinde  6 kilo vermiştim   :aferin: