hep hayalini kurdugum minik mucizelerimmm

Başlatan HASRET!M S@N@, 09 Mayıs , 2012, 08:05:01

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 26 Mayıs , 2012, 10:10:56
cok sükür cnm sıkıntımız yok
inş sende en kısa sürede günlük ac buralarda  :amin: :amin: :amin:

aminnnnnnnnnn inşallah canancım  :amin: :amin:  :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

HASRET!M S@N@

10 hafta yaşındayım ve kendimi bir portakal kadar büyük hissedeceğimi söylemişlerdi ama portakalın ne olduğunu bilmiyorum ki...doktorun dediğine göre anne hamile olduğu için kolay sinirlenebilir, keyifsiz olabilirmiş. Anne sağlıklı beslenmesine rağmen çok kilo alıyorsa endişelenmesine gerek yokmuş, doğumdan sonra bu kiloları kolayca verebilirmiş, asla diyet yapmaması gerekiyormuş hatta o normal kilolu bir anne adayı olduğu için 12,5 –17,5 kilo alabilirmiş. Düşük kilolu anneler 15-20, kilolu anneler ise 7,5-12,5 kilo alırlarmış. Bu arada ressamlar hızla çalışıyorlar, eklemlerimin çoğu oluştu, bilek, dirsek, diz, ayak bileği, omuz, eller, parmaklar ve tırnaklar tamammış artık sadece benim beslenmeme bağlı olarak büyüyeceklermiş. Küçük ressam bana gözümün ne renk olmasını istediğimi sordu, çünkü iris tabakam ortaya çıkıyormuş, ben "renk" ne dedim, boş ver anneninki gibi yeşil olacak zaten dedi. O zaman neden bana soruyor ukala...

HASRET!M S@N@

29 Mayıs , 2012, 17:38:11 #137 Son düzenlenme: 29 Mayıs , 2012, 17:44:07 HASRET!M S@N@
minik mucizelerim
zaman hiç akmıyor sanki hep yerinde sayıyor sizleri kucagıma
alacagım günü sabırsızlıkla bekliyorummmm  :love9: :love9: :love9:
gece rüyada anneniz cok korktu kanaması varmıs doktora gidiyormusuz sizi kaybedicem diye aklım cıktı resmen  :y25: :y25: :y25:  meleklerim kuzucuklarım o nasıl bir duyguydu öle allahım yasatmasın  :amin: :amin: :amin: annelik gercekten cok zormus rabbim sizi bana bagıslasın acınızı göstermesin hep saglıklı olunn  :amin: :amin: :amin:
bugün son iş gününmüz yarın babamız sorun cıkarmazsa anneanneye gidicez zeki abinizi sevicez bol bol
inş onun kadar akıllı ve zeki olursunuz cumartesine kadar yokuz dolu dolu 3 gün yasıcaz inş kuzularım
minik kelebeklerim sizleri cok seviyorummmmmmmmmmm  :love9: :love9: :love9:

melek100lü

:amin: :amin: :amin: sağlıcakla kazasız belasız gidin gelin  :amin: :amin: :amin:

çok özletmeyin kendinizi bizim annanemiz vefat

etti bizim yerimizede öpün ellerinden

yanaklarından olurmu  :opucuk:
ALLAH A EMANET OLUN  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

BASIN SAĞOLSUN CNM BNM YA COK ÜZÜLDÜM
BUNDAN  SONRA BÖYLE 3 GÜN EVDEYİZ AMA BEN TELDEN GİRERİM

Sır_Çiçegi

maşallah kocaman oldu minik mucizeler  :nazar:

gez cnm hamileligin tadını cıkar cok güzel bu günler  :love9:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

HASRET!M S@N@

evet cnm günler zor gecsede
mucizelerim büyüyor allahıma hamd olsunnn
hala inanamıyorum iki tane meleğim olcagına hep bugünleri
hayal ettim iki melek ve gercek olması beni cok mutlu ediyor
sabredipte her zorluga göğüs gerip istediğin tam hayal ettiğin
seyleri elde edip yasamak paha piçilemezmiş
allahım herkese yasatsın inş

Sır_Çiçegi

insanın hayalinin gercek olması cok güzel bişey  :nazar:
bende ikiz istedim ama senin kadar deil oglum olsun isterdim hep inş. oglum olacak deişmezse rabbime şükürler olsun bizim yaşadıgımız bu duygular hiç unutulmayacak heyecanlarımız war rabbim herkese yaşatsın inş.  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 29 Mayıs , 2012, 18:51:56
insanın hayalinin gercek olması cok güzel bişey  :nazar:
bende ikiz istedim ama senin kadar deil oglum olsun isterdim hep inş. oglum olacak deişmezse rabbime şükürler olsun bizim yaşadıgımız bu duygular hiç unutulmayacak heyecanlarımız war rabbim herkese yaşatsın inş.  :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

mucizelerimmm
üç gnülük aradan sonra geldik yine işyerimize
carsamba ve persembe anneannenlerde kaldık cok güzeldi iki gün
zekimizle oynadık bol bol inş sizinde o günlere geldiğinizi görürüm onun gibi zeki
ve akıllı artı güzel olursunuz. dayınlarla babanın arası bozuk ona cok üzülüyorum
ne olacak halleri diye baban cok kızgın onlara sizin geldiğinizi ögrendikleri halde aramadıkları
için dua ediyoruz düzelsinler diye babamız hiç affetmicek gibi
hep böyle yapıyor onlarda ne zaman güzel bişi yasasak aramıyorlar yanımızda olmuyorlar
hep bir küslük cıkarıyorlar neyse kuzucuklarım
dün nihal teyzen ve görümcesigil geldi aksama kadar oturduk
allahım yuvalarına huzur versin allahım cok üzülüyorum onun haline
kocası olacak öküz (afedersiniz meleklerim agzımı bozdum ama hakediyor)
kızın kıymetini hiç bilmiyor cok kötü davranıyor ona hem suclu hem güclü  :cildir: :cildir: :cildir:
dün sürekli teyzenizle konustuk sizde hissetmiş gibi aksam cok huzursuzdunuz sürekli
anneye sıkıntı verdiniz duramadık bir türlü diyorum teyzesi senin acı cektiğini benim üzüldüğümü anladılar
diye oda gülüyor minik kelebeklerim inş iyi olurlar düzelirler yoksa bu gidis gidis değil
teyzenin kocasını terkedecek babanız bile sinir oluyor teyzemize öyle davrandıgı için o adam
ama düzelecek inşşşş allahım yuvasına huzru verir inş o cocukta babasız kalmaz
neyse simdi gelelim sizlere
iki gündür iştahımız daha bir acıldı ne kadar da obur olacaksınız annem ya
dün aksam yemek yiyoruz tutamıyorum kendimi yemeden alıkoyamıyorum ama sıgınamıyorumda
babamız ye ye diyo ne olur al sunları önümden dedim sonrada sıgınamadık döndük dolastık evin içinde ates bastı bir türlü serinleyemedik sürekli suda içtik tabi sahaba kadar tuvalete gitmekte cabası napıcam ben sizinle böyle annem artık büyüyorsunuz hissediyorum içimde sizi göbeğim epey büyüdü hiçbirseyimiz olmuyor babamızda artık alalım sıkıstırma cocuklarımı diyor anneniz size kurban olsun inş hep saglıklı sıhhatlü olursunuz
sağ salim kucagıma alırım sizi
birde dua ettiğimiz teyzelerimizin bir bir hamiş haberini alıyoruz sükürler olsun
darısı diger dua ettiğimiz teyzelerimize allahım hepsine yasatsın bu muhtesem duyguları
sizleri cok seviyorum hep benmle kalın  :love9: :love9: :love9:

mutluluk

:nazar: :nazar: :nazar: anneleri demek minikler kıpır kıpır seni rahat bırakmıycaklar :ehi:

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: mutluluk - 02 Haziran , 2012, 10:49:04
:nazar: :nazar: :nazar: anneleri demek minikler kıpır kıpır seni rahat bırakmıycaklar :ehi:
aynen öyle cnm darısı en kısa sürede sana olsn  :amin:

_inci_tanem_

Ayyy canım ne kadar güzel büyüdüklerini hissediyorsun  :nazar: :nazar:
RABBİM bağışlasın minik mucizerini sana sağlıkla hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

HASRET!M S@N@

amin cnm benm darısı en kısa sürede size olsun rabbim benm hayalimi gönderdi sizinkini de tez vakitte göndersin hepinizin isimleriyle dua ediyorummm inş kabul olur hergün en az bir kere isimlerinizi sayıyorummm

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 02 Haziran , 2012, 11:05:58
amin cnm benm darısı en kısa sürede size olsun rabbim benm hayalimi gönderdi sizinkini de tez vakitte göndersin hepinizin isimleriyle dua ediyorummm inş kabul olur hergün en az bir kere isimlerinizi sayıyorummm
aminnnnnnnn canım inşallah :amin: :amin: :amin:  ALLAH razı olsun  :opucuk:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına