hep hayalini kurdugum minik mucizelerimmm

Başlatan HASRET!M S@N@, 09 Mayıs , 2012, 08:05:01

« önceki - sonraki »

suzannn

kızlar siz ikiz anneleri diye bi topik açın bak 3 kişi oldunuz dahada çoğalırsınız inşallah

HASRET!M S@N@

melek100lü

:love9: :love3: :love9: tubayla muhabbetinize bayıldım ne güzel yaaa rabbim bu yollarda eylemesin inşallah bi avazda doğuralım miniklerimizi keşke benimde ikizlerim olsaydı  :love9: :love7: :love9:

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 15 Mayıs , 2012, 11:12:21
amin cnm ama iştahımız cok bizimde maşallah bu hızla gidersem sonumu düşünemiyorumm valla  :k06: :k06: :k06:
6-7 öğün yemek yiyorum

bak sonradan dahada açılıyo demedi deme ona göre haberin ola  :laughing7: ben şimdi vitamin iğnesi kullanıyorum  2 günde serum yedim dr iştahın dahada fazla açılcak bunlardan sonra kendini dizginle kayısı ye acıktıkca dedi amaa nerdee kayısı filan vız geliyo tırıs gidiyo  :k06:  fayda bile etmiyo boğzumun durmasına  :suclu: zayıfsan şimdi hiç kafaya takma yee gitsin   :hungry: kiloluysan dizginle kendini tabi dizginliğe bilirsen  ;D

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 15 Mayıs , 2012, 11:15:41
kızlar siz ikiz anneleri diye bi topik açın bak 3 kişi oldunuz dahada çoğalırsınız inşallah
evet suzim öle yapalım bari cananın günlüğü rehin aldık ikizler büyüdüğünde okurken kızmasın bize doldurmuşlar sayfayı diye  :D inşAllah sende gelirsin arkamızdan :amin:

HASRET!M S@N@

yok kız kilolu değilim cöp gibiyim kaldıgımdan beri 3 kilo aldım o son 3 gündür fena oldum annem cok obur olacak bunlar diyo gece rüyamda bile yemek yiyorum sabahı zor ediyorum aclıktan midem bir kazınıyor sorma gitsinnnn ayyy daha sonra cok yiceksem ben bundan cogunu düşünemiyorum bileee

HASRET!M S@N@

ikiz anneleri ve bebekleri bölümüne topik actım gözdem

HASRET!M S@N@

mucizelerim  :love9: :love9: :love9:
yarın babamız geliyor  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
sonunda hasretimiz bitiyor bir haftada ne kadarda değiştik değil mi
bize cok sasıracak cokkk görünce istahımız arttı cok yiyoruz tıka basa
uykumuz daha cabuk geliyor babamız gittiğinden beri bir hafta daha büyüdünüz
ve bir haftada ne kadar cok değişti belirtilerimiz

muhribe

Allah sağlıkla kavuştursun eine canım  :hello2: :hello2: :hello2:

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: muhribe - 15 Mayıs , 2012, 21:46:28
Allah sağlıkla kavuştursun eine canım  :hello2: :hello2: :hello2:
amin cnm aksama babamıza kavusacagız inş  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

HASRET!M S@N@

19 Mayıs , 2012, 11:00:13 #100 Son düzenlenme: 19 Mayıs , 2012, 11:01:52 HASRET!M S@N@
meleklerim
çarsamba günü babamız geldi kavustuk sonunda bizi cok özlemiş  :love9: :love9: :love9:
bol bol hasret giderdikkk size neler almıs neler bir görseniz zıbınlar bornoz takımları ayakkabılar cok güzellerdi onları görünce dahada inandım içimde oldugunuza ve biran önce kucagıma almak istedim sizleri
persembe günüde doktorumuza gittik muayene olduk doktorumuz ikinizinde cok iyi oldugunu söyledi aynı anda ilerliyormusunuz ve haftanızla dogru orantılıymısınız meleklerim gelişiminiz cok iyiymiş kalp atıslarınızda keza öyle biriniz 17 diğeriniz 18 mm mişiniz yerim sizi ben  doktor teyzemiz basta cok ugrastı konusmadı anneniz öyle korktuki ters birseyler var sandı sükürler olsun birseyiniz yokmus görüyormusun annesi dediğinde içim nasıl gitti anlatamam gözlerim doldu evet ilk kez anlamıstım ben artık anne oluyordummm  :y25: :y25: :y25: alahım isteyen herkese nasip etsin diye dua ettik anneniz sadece yarım kilo almıs demekki yediklerim size yaramıs iki haftada nasılda büyümüsünüz kuzucuklarım heryeriniz belliydi ya allahım ne büyük bir mucize kimseyi mahrum bırakma
annenize bazı testler yapıldı iki tüp kan alında idrar alındı gecirdiğim yada gecirebileceğim rahatrsızlıklara bakıldı hepside cok iyi cıktı sükür ilaçlarımıza devam edicez doktorumuza risk var mı dedik herzaman risk vardır sen hep dikkatli ol dedi cok seviyoruz doktor teyzemizide hep tedbirli konusyor 
dünde teyzenler geldi hepsi ciclerinize baktı ultrasyon fotograflarınıza baktılar nasılda sevdiler sizi göbeğin cıkmaya baslamıs dediler annem varlıgınızı yavas yavas dahada hissediyorumm sizleri cok seviyorum
iki gündür cok yorulduk ama cok güzel günler gecirdik teyzemizin biri zor günler geciriyor ona cok üzüldük ve bol bol dua ediyoruz ins hersey yoluna girer
sizleri cok seviyroum kuzucuklarım  :love9: :love9: :love9:
hep benmle kalın olur muuuu

melek100lü

:nazar: :nazar: herşeyin yolunda gitmesine çok sevindim maaşallah miniklerimize inşallah teyzenizde zor zamanlarını çabuk atlatır  :amin:

HASRET!M S@N@

inş cnm ama cok cabuk atlatılacak bir sorun değil ya ins en az zararla atlatırlar

HASRET!M S@N@

9 hafta yaşındayım bugün yine küçük ressamlar geldi, gözlerimi, dilimi ve ağzımın içini monte ettiler, bağırsaklarımı kordon içinden karın içindeki boşluğa taşıdılar, parmaklarımı da uzattılar biraz. Daha benimle çok işleri varmış. Ne ukala şeyler... Bu arada annenin midesi yanıyor, hiç dinlemiyor ki doktor ona midesine dokunan yemekler yememesini söylemişti, şimdi ilaç almak zorunda kaldı. Bir de beni besleyecek olan memelere süt gelmeye başladığından onun göğüsleri büyüyor, kendine onlar için destekli bir sütyen alacakmış, o ne demek bilmiyorum ama doktor bunu yapması gerektiğini söyledi. Şu günlerde küçük ressamlardan sonra en çok doktoru görüyorum aslında duyuyorum demek istedim.