hep hayalini kurdugum minik mucizelerimmm

Başlatan HASRET!M S@N@, 09 Mayıs , 2012, 08:05:01

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 11 Mayıs , 2012, 12:06:46
CANIM ARKADASIM GUNLUĞUNUZ HAYIRLI OLSUN HEP GUZEL ŞEYLER PAYLAŞMAN DİLEĞİYLE CANIM HEP TAKİPCİNİZ OLCAM  ;) :opucuk: :opucuk:
TESEKKÜR EDERİM CNM memnun oluruz teyzesi

KasrıCinan

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 11 Mayıs , 2012, 08:59:48
asklarım
bugün babanızdan ayrı 3.günümüz ilk gün cok agladık ama simdi iyiyiz sükür alıstık günlerde yogun geciyor zaten ama bir gercek varki cok özledik değil mi  :love9: :love9: :love9:
allah kimseyi ayırmasın sevdiğinden cok zor hele evlendikten sonra tüm zormus iyiki babanı evlenmeden askere göndermişim yoksa nasıl dayanırdım bilmiyorum simdi babaannenlerde kalıyoruz yarında anneannenlere gidicez  baga temiz havayı içimize cekicez yeni olgunlasmaya baslamıs meyveleri yicez  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
akrabalarımızla görüşücezz sonra tekrar babanneye gelicez ve babamızın gelmesine cok az kalıcak
siz bir hafta daha büyüyüp 2 aylık olcaksınız sizleri cok seviyorum annem beni hiç bırakmayın arada karnıma kasıklarıma agrı giriyor ödüm kopuyor ama galiba büyüyorsunuz
ilacımız biticek haftaya ben onu bahane edip doktora gidicem ve sizleri göreceğim canlarım baba bahane arama diyor ama ben dayanamıyorumm hem doktorumuzada görünürüz bu sayede gecen sefer o görmedi bizi o doktorda 1 ay sonraya gün verdi ben nasıl dayanıcam bir ay dedim bunları bahane edip sizi görmeye gelcek anneniz ayyy cok heyecanlandımm  :love9: :love9:

AYY BEN O PITIRCIKLARI YERİM.ŞİMDİDEN YOLLARINI GÖZLÜYORUM ÇOK MERAK EDİYORUM KUZULARI.ALLAHIM MUTLULUĞUNUZA 1E 1000 KATSIN CANIM ARKADASIM :opucuk: HEP GÜZEL HEYECANLARINIZ OLSUN.... :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Balböceği

HASRET!M S@N@

ayy

:nazar:canancım hayırlı olsun miniklerin günlüğü hep güzel heyacanlar yazmak nasip etsin rabbim inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar:

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: ayy - 11 Mayıs , 2012, 16:26:36
:nazar:canancım hayırlı olsun miniklerin günlüğü hep güzel heyacanlar yazmak nasip etsin rabbim inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar:
sağol cnm en kısa sürede sanada yazmak nasip olsun inş bizde snei takip edelim

HASRET!M S@N@

minik mucizelerim
artık babanızın gelmesine cok az kaldı 2 güncük sonra hasret bitiyor cok özledik değil mi
bu arada acayip iştrahımız arttı herkes bize bakıp gülüyor bu cocuklar cok obur olacak diye
sende 20 -30 kilo alırsın bu gidişle diyorlar ama cok o kadar kilo canlarımm
günlük yaklasık 6 öğün yemek yiyoruz o kadar acıktırıyorsunuz ki midemin agrısından duramıyorum
yani yemeden kurtulamıyorum  :nazar: :nazar: :nazar:
inş hep böyle devam edersiniz oda yetmiyormus gibi rüyalarımda bile yiyorum  :k06: :k06: :k06:
bugün 1 tabak yas pasta yedik rüyamızda ne olacak bu halimiz bilmiyorummm
almanyadan babamız ve emel teyzemiz bize neler almıs neler battaniye takımları zıbınlar
babamız görsen bayılırsın dedi cok kızdım ona daha erken neden aldınız diye dayanamadık dedi
simdiden basladıalar bilmiyorum bana bişi bırakmıcaklar kuzucuklarımmm
hep benmle kalın hep sağlıcakla kalın hep hayırlı evlat olun inşşş
birde dün bircok kişi telefon acıp anneler günümü kutladı
hemde senin iki kere kutlu olsun dediler anneciğiniz cok mutlu oldu
gerci hala sizin varlıgınıza alısmıs değilim hayal dünyasında gibiyimde
ama kendinizi de hergün aclık olarak hissettiriyorsunuz  :love9: :love9:
sizleri cok seviyorumm

melek100lü

:nazar: :nazar: :nazar: maaşallah size negüzel işte yarasın bebişlere  :hungry: :hungry: :hungry: iştahınız varken yiyin  :opucuk: :nazar: :nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

sağol cnm biz cok fena yiyoruz valla bazen cok sasırıyorum kendime inş iyi besleniyorlardır

melek100lü

:love9: :love9: :amin: inşallallah canım onlara yarasın inşallah yediklerin  :love9: :binkybaby: :love9: :binkybaby: :nazar: :nazar: :nazar:

muhribe

üçünüze de maşallah canım, yediklerin miniklerimize kan olsun can olsun  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

Sır_Çiçegi

:nazar: maşallah cnm ye birşey olmaz mide bulantıların arttıgı zaman kilo wereceksin zaten banada 20 30 kilo alırsın diorlardı ben şimdi oldugum kilodan bile düştüm yeni yeni topluyorum kendimi ilaçlar sayesinde :)

ama inş. senin aşırı mide bulantın olmaz güzel hamilelik geçirirsin  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

HASRET!M S@N@

Sır_Çiçegi

11. haftadan sonra cnm aşırı bir bulantı arada vuruyo bazen serum yemeden kendimize gelemiyorum her hafta muhakkak bi serum weriyor doktor bu sıra iyiyiz cok şükür  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...