hep hayalini kurdugum minik mucizelerimmm

Başlatan HASRET!M S@N@, 09 Mayıs , 2012, 08:05:01

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

hmm ben bastan beri yiyorum cnm benm valla hiç vermedim doktorumda ikiz oldugu için birden sisersin nefesin kesilir dedi temkinli gidelim dedi

Sır_Çiçegi

hımmm dogru demiş doktorun

cnm ben sürekli yedigmi cıkarttım ondan kilo alamadım yeni yemege başladım
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

HASRET!M S@N@

sükür benm hiç bulantım olmadı cnmm ya cok sükür

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

melek100lü

biri bulantımı dedi  :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:

bende 75 başladım  şimdi 73 kiloyum  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

HASRET!M S@N@

bugün ilk kez benmde oldu onları hissettikten sonra

HASRET!M S@N@

mucizelerim  :love9: :love9: :love9:
dünden beri kasıklarım cok agrıyor ince ince sızlıyor galiba büyüyorsunuz annem  :hello2: :hello2: :hello2:
sabah yine sol tarafımda bir seyirme oldu 15-20 snye sürdü içim bir tuhaf oldu  :love9: :love9: :love9:
ondan beride midem bulanıyor galiba pozisyon değiştirdiniz annem
tam olarak oynamalarınızı tekmelerinizi hissedeceğim günü sabırsızlıkla bekliyorum  :love9: :love9: :love9:
sizleri cok seviyorum hep benmle kalın :amin: :amin: :amin:

melek100lü

evet canım ondandır bulantın  :igrenc: :igrenc:

geçer inşallah berbatbişey yaaa  :icon_pale: :icon_pale:

ZéynéP.SimAy

Maşallahh  :nazar: :nazar: :nazar: Aman fazlası olmasında arada olsun bulantılar  :igrenc:

ORNA

maşallahh canancım kocaman olmuş bebişlerin allah kucagına aldıgın günleride gösterir inşallahh  :amin: :amin: :amin: :amin: inşallah bende bir gün senin gibi paylaşırım allah banada nasip eder inşallah kısa zmanda bu güzel duyguyu   :amin: :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

13 hafta yaşındayım ve artık bir şeftali kadarmışım, şeftalinin benim gibi kolları ve uzun bacakları var mıdır? Bu hafta ses tellerimi çizdiler, bağırsaklarımı yerlerine yerleştirdiler, ve karaciğerim ile pankreasım üretime başladı.Anne de benim bu yaşımda eskisi kadar şikayet etmiyor, sadece yorgun olduğumuz için dinleniyoruz. Bazen karnında ve sağ kasığında ağrılar oluyormuş, doktor dedi ki bunun sebebi benim büyümemmiş, ben büyüdükçe beni tutan bağlar geriliyormuş ve ağrı yapıyormuş.

CAN TANEM

:love9: :love9:Canancım dün evden senin miniklerin resmine baktım Rabbim kucağındaki resimlerini de görmeyi nasip etsin canım   :amin: :amin:

Maşallah miniklerine  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

HASRET!M S@N@

amin cnm bnm tez vakitte seninde haberini alalımda sende paylas böyle resimleri  :amin: :amin: :amin:

CAN TANEM

Balböceği