hep hayalini kurdugum minik mucizelerimmm

Başlatan HASRET!M S@N@, 09 Mayıs , 2012, 08:05:01

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

üstteki 12+4 alttaki 12+6 günlükler burda

CAN TANEM

Canım herşeyin yolunda olmasına çok ama çok sevindim Rabbim ikisini kucağına aldığın günü de göstersin inşallah  :opucuk:

HASRET!M S@N@

Aytii

maşallah ya kocaman olmuşlar  :nazar: :love9:

artık cinsiyetleri belli olur 2 haftaya

HASRET!M S@N@

tesekkürler cnm evet diğergitmemizde belli olurmus 1 ay sonra gidicez doktor üsttekine kıza benziyor dedi alttaki hakkında yorum yapmadı
aman tek iyi olsunlarda ben sonrada öğrenbirim

mutluluk

canancım bakıyorum ama bişey anlamıyorum.gerçekten içim kıpır kıpır oluyor anlamama rağmen. :opucuk:

HASRET!M S@N@

cnm en kısa sürede rabbim sanada yasatsın kendi ultrasyon resimlerine bak inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş  :amin: :amin: :amin: :amin:

mutluluk

ZéynéP.SimAy

Maşallahh bıdıklara  :nazar: :nazar: alttakinin keyfi yerinde görünüyo maşallahhh  :k06: :k06:

HASRET!M S@N@

evet cnm doktorumuzda öyle dedi cok güldü

melek100lü

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 18 Haziran , 2012, 08:05:02

üstteki 12+4 alttaki 12+6 günlükler burda

aaaaayyyyyyy maaşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

çok belli olmuşlar  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

yerimben onları iyi olmalarına çok sevindim miniklerin  :nazar: :nazar: :nazar:

birdahaki gittiğinde  öğrenirsin artık cinsiyetlerini maaşallah yaaa kocaman oldular  :nazar: :nazar:

rabbim kucağına almayıda nasip etsin minik kuzucuklarını inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:

bende haftaya gidicem 3lü test için :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

sağol bitanem evet diğer gittiğimde net söylecekmiş aman iyi olsunlarda yeter baska birsey istemiyorum bana 2li 3lü test yapılmıyormus doktorum istemedi ikiz oldugu için saglıklı sonuc vermiyormus ense kalınlıkları cok iyi dedi olusması gereken yerleride olusmus cok sükür dedi
cnm senind einş haftaya 3lü testin cok iyi sonuclanırr

melek100lü

:nazar: :nazar: çok şükür 2li iyi çıktı

3lü testtede sorun çıkmaz diye düşünüyorum :amin:

yanlız ayaklarım çok şişiyor tuzda yemiyorum artık napcam bilmiyorum  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

HASRET!M S@N@

cnm bnmde sisiyordu doktora söyledim bir ayda 3 kilo almısım galiba ondan kaynaklanmıs cnm hamur işi ve ekmek yasak tatlı seylerde yasak
cok acıkıyorum ama azar azar yiyorumm sismelerim gecti

melek100lü

Canım ben daha kilo almadım  :dontknow:

hala başladığım kiloya bile gelmedimki  :icon_scratch:

anlamadığımda bu işte doktora sorucam artık :-\