hep hayalini kurdugum minik mucizelerimmm

Başlatan HASRET!M S@N@, 09 Mayıs , 2012, 08:05:01

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

16 Haziran , 2012, 14:48:14 #240 Son düzenlenme: 16 Haziran , 2012, 14:50:38 HASRET!M S@N@
Mucizelerim
Dün sizleri gördüm sonunda sabah erkenden kalktık anneanneye gittik orda kahvaltımızı yaptık ve beraber doktora gittik girdk babamız anneannemiz ve biz batı doktor teyzeniz önce birinizi inceledi cok güzel seyler söyledi ense kalınlıgı 0.79 cıktı cok güzel dedi doktorumuz size testler yapamıcamız iiçin cok önemli bizim için dedi elleri ayakları heryeri olusmus dedi  :nazar: :nazar: :nazar: maşallah kuzuma ama arkan bize dönüktü annem büzülmüşün oraya cok tatlıydın ama sana kıza benziyor yapısal olarak dedi babanızn gözleri nasıl doldu anlatamam  :y25: :y25: :y25: aynen benimde cok güzeldi ben güldüm ben gülüncede elini atıp nasıl oynadın
sonra diğerine baktı o masallah deid doktorumuz bunun keyfi pek yerinde uzanmıs önünüde dönmüş yatıyor dedi doktorumuzunda cok hosuna gitti senin de ense kalınlıgın 0,95 cıktı annem cok güzeldi sonra kalp atıslarınızı dinletti doktorumuz muhtesemdi ya nasıl atıyor kalbiniz anlatamam  :y25: :y25: :y25:
allahım herkese yasatsın hala inanamıyorum hayallerimi bire bir yasadıgıma renkli ultrasyondada gösterdi doktorumuz cok güzeldiniz sonra doktorumuz bize diyet verdi 3 kilo almısız cok kızdı hamur işi cikolata hepsi yasak birden sisersin sen cok zor olur dedi anneannemizede hazırlıklar için bekle ikiz için erken dedi bu arada biriniz bir gün rahatı yerinde olanınızda 3 gün önde gidiyor ultrasyon resminiz babannede alıp yüklicem buraya pazartesiii
inan bebeklerim dünden beri agzım kulaklarımda hep sükrediyorum ve olmayan herkes için dua ediyorum
sizleri cok seviyorummmmm  :love9: :love9: :love9: :love9:
muhtesem bir gündü allahıma sükürler olsunnnnn bir ay sonra tekrar görüsecez meleklerimmm
sağlıcakla benimle kalın inşşş.  :amin: :amin: :amin:

seda87

maşallah canm çok sevindim allah hep daim etsin mutluluğunu inş.bebişerinde keyfi yerinde demk oyy yerim ben onları allahım nasılda tatlıdırlar şimdi allah nazarlarda korusun inş onları sizlere bağışlasın rabbim :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: seda87 - 16 Haziran , 2012, 14:54:41
maşallah canm çok sevindim allah hep daim etsin mutluluğunu inş.bebişerinde keyfi yerinde demk oyy yerim ben onları allahım nasılda tatlıdırlar şimdi allah nazarlarda korusun inş onları sizlere bağışlasın rabbim :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
cok tesekkür ederim cnm evet muhtesemdi ya cok tatlılardı inş hep benmle kalırlarr  :amin: :amin: :amin:s

gökçe58

rabbim kuzularını sizlere bağışlasın inşallah. gerçekten çok güzel bir duygu. rabbim olmayan herkese de en hayırlısını tez elden nasip etsin bizim gibi gün sayanlarada sağsağlim kucağımıza almayı nasip etsin inşallh... :amin:    :amin:    :amin:

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: gökçe58 - 16 Haziran , 2012, 14:56:32
rabbim kuzularını sizlere bağışlasın inşallah. gerçekten çok güzel bir duygu. rabbim olmayan herkese de en hayırlısını tez elden nasip etsin bizim gibi gün sayanlarada sağsağlim kucağımıza almayı nasip etsin inşallh... :amin:    :amin:    :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: cnm bnm cok sağol inş

nazo-58

MAŞALLAH canım cok sevindim miniklerin iyi olmaların :nazar: a..bak boşa stres yapıyorsun sen..bundan sonra rahat ol ve hamişliğin tadını cıkart...RABBİM saglıklı sıhhatlı bı sekılde kucagımıza almaı nasıp etsın yavrularımızı inş.. :amin:

HASRET!M S@N@

tesekkürler bitanem inş sağlıcakla kucagımıza alırız

@@@gözde@@@

:nazar: :nazar: maşallah minikleri Allah hep iyi etsin ohh  rahatlarınada düşkünmüşler  :occasion5: :occasion5: hep güzel haberler paylaşın  sonuna kadar inşallah  :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

burcuş

Maşaallah  :nazar: Allah'ım nazarlardan saklasın, sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah...  :flowers:

ZéynéP.SimAy

canım çook sevindim gerçekten..  :nazar: :nazar: :nazar: RAbbim sağlıkla kucağına alacağın günleri görmeyide nasip etsin inşallahhh  :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

tesekkürler kızlar darısı isteyen dileyen herkese olsun inş

RosE27

:nazar: :nazar: cnm ıns en kısa zamanda ıcınde döndugu tum gucuyle senı tekmeledıklerı gunlerıde gorursun ıste o ne ultrasyone benzıo ne elımıze werılen soluk resımlere anne bız burdayız dercesıne tepişiolar  :love7: :love7:  :nazar: o gunlerınede az kaldı cnm ıns :amin:

Sır_Çiçegi

:nazar: :nazar: maşallah herşeyin güzel olmasına sewindim cnm  :nazar: :nazar:

inş. hep sorunsuz gecer hamileliğin bebeklerinde hep böle rahat olurlar  :amin: :amin:

rabbim bu güzellikleri herkese nasip etsin inş.  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

mavişim80

canancım yeni okudum yazını okadar cok sevindimki minnaklarının iyi olmasına.allahım kucagına aldıgın günleride göstersin....keyifleride iyimiş oh ohhh ohhh maşallah maşallah ...nazar değmesin.subhanallahh