hep hayalini kurdugum minik mucizelerimmm

Başlatan HASRET!M S@N@, 09 Mayıs , 2012, 08:05:01

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

evet gülcüm zor gececeğe benziyor hele size dahada zor gecer gercekten suan sırılsıklam terledim yani alalh yardımcımız olsunn bitanem

RosE27

amin cnm benim amin Rabbim goruyo 3 canla yasiyoruz  :nazar:  kasik agrilarina takilma bitanem ben 23 haftadir cekiyorum we hergecen gun agrim artiyor kalcalarimda da kasilmalar basladi soguk suyla dus alma canim daha cok hararet ter yapar ilik dus al benim gibi ac karnini gogsune kdr dolas ortalikta  :k06: :k06:

HASRET!M S@N@

RosE27

yillik iznin fln yok mu cnm kullandan biraz toparlansan gerci hawalar bundan sonra cok isinicakmis izin bitince yine ayni durum oyyoyyy zor cnm cok zor walla  :sad1:

HASRET!M S@N@

cnm kendi işyerimiz zaten valla bilemiyorum duramıyorum suan patlıcam terden esim bir gelse belki bırakır beni

RosE27

kendi isinize esinin eline kuwwet canim sen dogruuu ewe dinlenmeye  :)

HASRET!M S@N@

gelsede halimi görse götürü kesin cnm
valla cayır cayır yanıyorum kasıklarımda agrımaya basladı ama sükür adet sancısı gibi değil güzel agrııııııı inş

RosE27

oturdukcada agrio cnm kasiklara baski yapio bebekler oyy oyy bende pstim yatiorum olmuo kalkiorum olmuo sicaktan basim agrio  :honk:

HASRET!M S@N@

aynen cnm benmde basıma agrı girdi simdi cok kötüyüm

kelebegimm

Tatlım ne güzel bı dört gün gecirmissin Oghhh çok sevindim valla
Eşinin olayının ortaya çıkmasında çok sevindim adam akilliymis ahinizi almadan özür diledi çok şükür
Balım o ağrılar bı kaç hafta daha sürer sonra 3 ay rahat edersin ama sonra yine başlıyor hemde daha kötü bebek aşssaya iniyo senin bide iki tane olacak çok çok normal
Yanmayı hiç deme burda hava soguk Kursdan geldim azcik yatayım dedim su ter icinde kalktım yaniyorummm canım buz yemek istiyo korkuma aklıma bile getirmemeye çalışıyorum gece gündüz 1 lt su sisesiyle geziyorum suyu iciyom wc Geliyom geri içip yatıyorum bir saat sonda yine aynı napalim tek saglikla kucağımıza Alalimda dayanacas

]

HASRET!M S@N@

demekki hersey normalmiş bendeki bebişleirm gayet sağlıkla büyüorlar o zaman sükürler olsun cnm iyiki sizler varsınız valla bende cok su içiyorum sonra tuvalet dediğin gibi
ama sağlıklı olsunlarda cekicez artık

kelebegimm

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 11 Haziran , 2012, 15:23:31
demekki hersey normalmiş bendeki bebişleirm gayet sağlıkla büyüorlar o zaman sükürler olsun cnm iyiki sizler varsınız valla bende cok su içiyorum sonra tuvalet dediğin gibi
ama sağlıklı olsunlarda cekicez artık

Evet canım bunlar bebislerinin iyi olduğunu gosteriyo ama sadece sen yanmaya baya erken başladın ikiz diye heralde bide orda havalar sıcak ya ondan heralde

]

HASRET!M S@N@

evet cnm bastan beri vardıda son iki üç gündür cok fena arttı galiba ondandır aman bu belrtiler beni cok mutlu ediyor aslında demekki sağlıcakla gelişiyor bebklerim diye seviniyorum azcık ta sıkıntıları olsun sükür bu zamana kadar olmadı

HASRET!M S@N@

12 hafta yaşındayım ve artık iç kulağım, burnum, dilim bile var. hatta göz kapaklarımı çok seviyorum, onları sürekli açıp kapatıyorum, parmaklarımın ucunda tırnaklar çıktı, ve daha rahat hareket edebiliyorum. Boyum 6,5 cm, ağırlığım 18 gr. olmalı , üfffffffffff ne kadar büyüğüm, inanamıyorum. Bir de eskisi kadar kusmaya gitmiyoruz, ama bu seferde annenin başı ağrıyormuş.hani içinde yüzdüğüm sıvı var ya amniyos sıvısı, ara sıra onu yutuyorum, sonra da ressa
beni hiç bırakmayın meleklerimmm  :love9: :love9: :love9:
bu kadar büyüdüğünüz için anneye sıkıntı veriyorsunuz
galiba dün öyle yattım bas agrısı ve halsizlikten ama olsun razıyım
siz iyi olun yeterki rabbim herkese nasip etsin inşşş
gurban olsun anneniz sizeee  :love9: :love9: :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

canımmmm çok fazla giremiyorum o nedenle günlüğünü şimdi gördüm.hayırlı olsun günlüğün cananım hep güzel şeyler paylaş mucizelerinle inşallah..
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿