18 Nisan , 2024, 07:05:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hep hayalini kurdugum minik mucizelerimmm

Başlatan HASRET!M S@N@, 09 Mayıs , 2012, 08:05:01

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

cok tesekkür edeirm bitanem tek saglıklı olsunlarda önemli değil suan yanıyorum varya atesten kafayı yicem agrılarımında normal olmasına sevindim cnmm ya sizlerde olmasanız hiç rahatlayamayacagım ben iyiki varsınız
evet gercekler ortaya cıktı sükürler olsun

...ŞehzadEfe...

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: kocaman maşallah sizeeee cananım günlüğünü okumak büyük zevk veriyor bana yerim olnarı bennn çok dikkat et kendine emi öptük sizleri efeyle  :opucuk:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

nazo-58

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 11 Haziran , 2012, 13:42:46
cok tesekkür edeirm bitanem tek saglıklı olsunlarda önemli değil suan yanıyorum varya atesten kafayı yicem agrılarımında normal olmasına sevindim cnmm ya sizlerde olmasanız hiç rahatlayamayacagım ben iyiki varsınız
evet gercekler ortaya cıktı sükürler olsun

bende yanıyorum..suan ter içindeyim.oturdugum yerde terliyorum..geceleri ayrı bi dert zaten... :sad1: bendede ara ara agrılar oluyor şimdi normal hepsi dedi doktor...hele bi hissetmeye basla ozaman rahatlarsın biri sagdan biri soldan vurur iyi olduklarını anlarsın ozaman..RABBİM hayırlısıyla saglıcakla kucagımıza almayı nasip etsin yavrularımızı... :amin:

dün burda deprem oldu vallakendimi değil onu düşündüm..ona bişi olcak diyo korktum ağladım..şimdiden böyle baglanmışken onlara dogduktan sonrasını düşünemiyorum..RABBİM bu güzel duyguyu herkese yaşatsın inş.. :amin:

HASRET!M S@N@

sağol nagihancım bizde efe paşamızı öptük yanaklarından allahım saglıcakla kucagıma almayı nasip etsin inş
nazocum cok gecmiş olsun gülüm ya allahım birdaha göstermesin o malum sancılar yine basladı üç gündür aynı saatte baslıyor inş büyüdüklerindendir

nazo-58

sagol canım..AMİN :opucuk:  ..kafanı takma sakın  bebişler büyüyor rahim onlara yer acıyor yoksa nasıl sıgcaklar iki kardeş oraya demi....benimde agrıyor alıştım artık.. :k06: hele birazcık daha büyüsünler ayak agrıları felan başlıyor şimdiden alış sen bu agrılara.... :k06: :k06: :k06:

Kucagımıza alınca hepsini unutcaz inş.. :amin:

ZéynéP.SimAy

hayırlısıyla bi cuma günü olsada gitsen doktora canancım doktora bi sorabilsen inşallahh büyüdüğünendir 2 bebiş sığmaya çalışıyolar şimdi oraya  :amin: :amin: :amin:

<<AyBüKe>>

Bu sıcaklarda Allah yardımcınız olsun Canan'cım o terlemeyi bende bilirim  :sad1:

Ayaklarım bile cayır cayır yanardı .

Ama sonundaki mucize herşeye değer canım .  Sağlıkla gelsin inş. senin de mucizelerin  :amin:  :opucuk:

HASRET!M S@N@

aman tek iyi olsunlarda hiç önemli değil benm için gerisi bos valla

HASRET!M S@N@

cnm hergün aynı saatte giriyor sonra geciyor cok sükürr zeynepcim az kaldı allaha sükür inş güzel birseyden agrıyordur kötü sorun yoktur
valla aybükecim duramıyorum suanda kapalıyımda cok terledim aglıcam bu atesten
allah yardımcımız olsun tek iyi olsunlarda razıyım

RosE27

offf kuzum sanada mi basti afakanlar bende boguluyorum nefes alamiyorum bogularak kalkiyorum :crybaby2:

<<AyBüKe>>

Ahh ahh biliyorum canım ya  :sad1:  Evde olsan rahat olurdun biraz , en azından başını kapatmazsın ince şeyler giyersin. Hamileyken çalışmak zor gerçekten ya Allah kolaylık versin Cananım  :amin:

HASRET!M S@N@

evet gülcüm aynı durumdayım erken bastı bana ya bir bu birde tuvaletten gece uyku girmiyor gözüme sürekli kalkıyorum bugün 10 kez kalktım herhalde sabahta cok zor uyanıyorum işe gelirken
evet aybükem evde olsam cok rahat olurdum ya dün aksam eve geldik ince elbiseyle gezdim soguk suyla dus aldım ona da korktum ya üsütürsem bebişleri diye ama dayanılacak gibi değildi bes dakika sonra geri basladı gece esim bile yanımda yatamıyor benim atesimden odadan gidiyor

<<AyBüKe>>

Bende yatakta soğuk yer aramaktan uyuyamazdım :D  Dönüp dururdum koca yatakta  :k06: 

Çok soğuk suyla duş almadıktan sonra bişey olmaz canım ya . Gerçi oda geçici serinlik oluyo ama neyse  :)

HASRET!M S@N@

malesef öyle oluyor bitanem etkisi en fazla on dkaika sürüyor suan evde olmayı cok isterdim

RosE27

kiyamam cnm yaa bende oyleyim iste birde bebekler har eket halindeyken nabzim firlio 121 lere yaz zor gecicek walla Rabbim yardimcimiz olsun  :amin: